Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Degurechaff

Uploader
  • Content Count

48
  • Last visited

• Days Won

1

Degurechaff last won the day on February 23

Degurechaff had the most liked content!

1 Follower

About Degurechaff

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/25/1996

İletişim Yöntemi

• AIM
    Türkçe Öğretmeni - TA Uploader'ı
  • MSN
    ! Degurechaff !#6567
  • Website URL
    https://www.nulled.to/user/1970495-riftlol
  • Yahoo
    ! Degurechaff !#6567
  • Jabber
    ! Degurechaff !#6567

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kadınlar, Yazılım

Recent Profile Visitors

566 profile views
  1. Şimdi dizi sitelerinde trend listede baktığımda bende izleyecek düzgün birşey göremiyorum ama bu bana bağlı değil. Kullanıcıların yönlendirmesi. Şu hataya benziyor : Güzel bir animede biri birşeye sinir olmuştur. Sakın izlemeyin berbat diye yorum yapar veya benzeri animeyi kapatırsın her şeyi kaçırırsın. Şunuda unutmamak lazım : Sana göre güzel olmayabilir evet ama diğer kullanıcılar beğenmiş .Örneğin ben anime olarak romantizm, aşçılık veya gerçek hayat yansıtması diyim. O tarz animeleri sevmiyorum. Ama toplistte böyle animeler de var mı var :) Ne yazık ki tamamen sizin isteğinize göre liste oluşturulması pek mümkün değil. Ancak öneriler alınabilir. Mal da kendinize liste yapıp kullanabilirsiniz. Yeni çıkacak animeleri önceden bakıp bu güzelmiş izlim yapabilirsiniz. TOP liste girince sıkıntı çok Birde son olarak şu var. Adam 2005te bir anime izlemiştir. Alternatif daha iyi yoktur o an için of ne anime be! demiştir 10 puanı vermiştir. Diğer kullanıcılar da bunu yaptıysa sene 2077 de olsa :D çok daha iyi yapımlarda olsa artık o listten düşmez taaaki yeni kullanıcılar kötü oy verene kadar. Yöneticimizin bu aralar işleri çok yoğun ama ileteceğim. Uygun bulursa ekler Saygılarımla,
  2. Merhabalar aşağıdaki durumlarda varsayılan fansub seçilir; * Çeviri sitemizde kayıtlı olan herhangi bir fansuba ait değilse, * Çeviri planetdp gibi altyazı sitelerinden alındıysa, * Çeviri yeni çevirmene , sitemizden çevirmen yetkisi talep etmemiş veya çevirmen yetkisi olup sunucuları olmadığı için kendi dışında bir uploader siteye yüklediğinde, Bu durumlarda Varsayılan Fansub seçilir, Varsayılan fansub seçilip aşağıdaki açıklama kısmında birden fazla çevirmen veya anonim çeviri görürseniz zaten anlaşılıyor ama anonim çeviridir. Altyazıyı sitelere atmış ama altyazı dosyasına ismini yazmamış gibi. Saygılarımla,
  3. Bende paylaşılmamasından yanayım. İsteyenler planete atıyor zaten. Diğerlerinin de dediği gibi. Muhtemel yeni site açacaksınız toplu olarak fansublardan altyazı talep ediyorsunuz. Hiçbir fansub bunu bu şekilde vermez :) Ben izleyiciyim diyorsanızda zaten fansublarımız mümkün olan en kaliteli sürümü sizlere veriyor. Youtube 1080p 60 fps bitrate değeriyle encode ediliyor videolar. Ekstradan ne işlem yapmaya gerek var ne başka birşeye şahsımca fikrim tabi ki. Eğer indirmek istiyorsanız zaten idm yardımıyla her yerden indirebilirsiniz. Crackiniz yoksa söyleyin yardımcı oluruz. Saygılarımla,
  4. Yönetici mi yaptı bilmiyorum ama yetkili kişiye bildiriyorum. Artık discord kullanıyoruz. Sitenin sağ altında normalde discord bağlantısı çıkıyordu.
  5. Merhabalar, DaiSahir'in de dediği gibi izlediğiniz veya izlemeyi düşündüğünüz animeleri takip listesi ile istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Size zaman açısından da 12 sayfa bakmaktan kurtarmış olur. 2. bir öneri ise : arama bölümünü kullanmayı deneyin. Animenin ilk kelimesi veya biliyorsanız 2 ve 3.cü kelimesini de arama çubuğuna yazın anime otomatik yönlendirme ile açılacaktır. 3.cü bir öneri : İzlediğiniz eski serileri Tarayıcınızda Klasör ekle diyerek animelerim diye yer imi açıp. İzlediklerini ekleyerek direk bu sayfalara gidebilirsiniz. Bu durum için siteyi yeterli görüyoruz. Anasayfada sınırlı sayıda anime gösterilmesinin nedeni : Sitenin aşırı yüklenmesini engellemektir. Diğer siteler gibi az hit almıyoruz. Lütfen arama çubuğu veya söylediğim önerileri dikkate alın :) Yakın zamanda gelmiş güncelleme : - Eskiden anasayfada kaç bölüm atılırsa bir animeden hepsi sırayla görünüyordu. Buda eski seriler toplu atıldığı için ana sayfada birden fazla 1 anime görünüyordu. Yöneticimiz yaptığı güncelleme ile artık 20 bölüm eklensede sadece en yeni bölüm anasayfada görünmekte. Not: sitemizin takip yönetimini beğenmediyseniz myanimelist tavsiyesidir. Saygılarımla,
  6. Arkadaşım css kodu paylaşmıştı konusunda. Geliştirmeye açık. Öneriye de tabi ki. Önerileriniz mutlaka dikkate alınacaktır ancak uygulanması zaman alabilir.
  7. Başlarda brotherhood yoktu. Ben normalini izledim o daha akıcı ve sarıcı diye düşünüyorum. Tabi ki tercih meselesi. Bu şeye benziyor. Hellsing var kral animedir. Hellsing ultimate sonradan çıktı ancak o kaliteyi vermedi. Sadece görüntü daha net. Benzer gibi düşünebilirsin. Tabi ki bunlar kişie göre değişir.
  8. internet download manager kullanın trial lisansınızı alttaki araçla sıfırlayabilirsiniz. sitesi : https://www.internetdownloadmanager.com/ aracı indirmek için url satırına yapıştırın kopyalayıp https://we.tl/t-1xVyB1VWZJ aracı yönetici açın eğer trial süreniz bittiyse, en soldaki kısıma gelin autoya tik koyup bekleyin. Buton geldiğinde tıklayın. başarıyla sıfırlandı diyecek. Dhaa sonra programı açabilirsiniz. Artık yine yeni yeniden 30 gününüz var araç yardımıyla opera hariç tarayıcılardan indirme yapabilirsiniz. Her sitede her link ve video kaynağı için geçerlidir.
  9. Tarayıcı geçmişinizi silip tekrar deneyin. Olmazsa adblock yazılımı kullanıyorsanız devredışı bırakarak tekrar deneyin. Muhtemelen bir şey engelliyor tam ekranı. Picture in picture modu kullanıyorsanız eklentilerle buga girmişte olabilir. Bu çözümleri deneyin olmazsa geri dönüş yaparsınız
  10. Arkadaşında dediği gibi bu hata tarayıcı geçmişinden kaynaklanabiliyor veya sitenin aktif korumalarından birisine bir şekilde yakalanmış olabilirsiniz. https://chrome.google.com/webstore/detail/tab-cleaner-clear-tab-cac/phejpmdghdgnapioliefemibihdpooej Bu eklentiyi tarayıcınıza ekleyin. Tiklemeden ta dayken clear cache / data deyin. Daha sonra sayfa yenilenecek tekrar deneyin. Video açılıyor mu bakın Sorun devam ediyorsa tarayıcınızı kapatıp modemini yeniden başlatıp tekrar deneyin. İP niz değişeceği için sorun düzelebilir. Bunlara rağmen düzelmiyorsa dns deneyin : Cloudflare dns 1.1.1.1 / 1.0.0.1 Saygılarımla,
  11. myanimelistte https://myanimelist.net/forum/?board=4 kısmına yani öneri kısmına ingilizce olarak durumu belirtin. Uygun görürlerse açarlar bu durumda siteye eklenir. Arkadaşında dediği gibi. Onun dışında sitede sıfırdan kategori oluşturup tek tek o animeleri seçmek gerekir. Animelist eklerse sitedeki animelere yönetici genel bir güncelleme atar. O kategoriye sahip animeler ortaya çıkar :)
  12. @DarkbLu3 Merhabalar aşağıdaki eklentiyi chrome ' a ekleyin https://chrome.google.com/webstore/detail/tab-cleaner-clear-tab-cac/phejpmdghdgnapioliefemibihdpooej Daha sonra tik işaretlemeden clear cache /data deyin. Bu sayfadayken. O siteye ilk defa giriyormuşsunuz gibi cacheler temizlenecek. Bu hatayı daha önce bu şekilde çözdüm eğer sorun devam ediyorsa gizli sekmede girmeyi deneyin. Giriyorsa problem tarayıcı geçmişinizdedir. Aynı şekilde alternatif tarayıcılarıda deneyebilirsiniz. Herşeye rağmen sorun devam ediyorsa geri dönüş yapabilirsin. Saygılarımla,
  13. Hoşgeldin TR'nin en kaliteli ve en çok tercih edilen anime sitesine :)
  14. Animeye yeni başlıyorsunuz sanırım böyle bir talep hiç görmemiştim. Yeni başlamıyorsanız Japonca ve çince dillerine kulak aşina hale gelince anime konusunda. Anime izlerken ingilizce veya diğer dilelri duyunca çok absürt geliyor. Bu yüzden seslendirme seçeneğinde ing veya diğer diller olsa bile her zaman japonca, çince gibi diller seçiliyor anime konusunda. Bildiğim kadarıyla böyle bir site yok. Ya da fansub. Sebebi ise genel kitlenin (Bugüne kadar gördüğüm) animelerde japonca , korece, çince seslendirmeleri daha çok sevmesi. Saygılarımla,
  • Create New...