Jump to content
  • Create New...

Degurechaff

Forum Admin
  • Content Count

70
  • Last visited

• Days Won

1

Degurechaff last won the day on February 23

Degurechaff had the most liked content!

4 Followers

About Degurechaff

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/25/1996

İletişim Yöntemi

• AIM
    Türkçe Öğretmeni - TA Uploaderı, Site Yetkilisi
  • MSN
    ! Degurechaff !#6567
  • Website URL
    https://www.nulled.to/user/1970495-riftlol
  • Yahoo
    ! Degurechaff !#6567
  • Jabber
    ! Degurechaff !#6567

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kadınlar, Yazılım

Recent Profile Visitors

954 profile views
  1. Merhabalar, ilgili alan ana sitede stabil olsada forum için olmadı. Sizler için yeni dark tema düzenledim. Aşağıdaki resimdeki gibi sitenin en altından görünümden seçerek aktif edebilirsiniz. Temayla ilgili önerileriniz olursa özelden iletebilirsiniz. Yardımcı olacağım. Saygılarımla,
  2. Nyaa.si horriblesubs gibi torrent kaynaklardan videolardan alınıyor. Türkçe altyazılar planetdp den indiriliyor genelde. Daha eski seriler için çeviren fansub sitesi ayaktaysa oradan olabilir veyahut türkçealtyazı gibi sitelerde varsa.
  3. Öncelikle öneriniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum. İlk alındığında sorun çıkmıştı evet sonradan düzeltildi. Verileri myanimelistten alıyoruz aşağıdaki linkten nerden çektiğimizi görebilirsiniz. Myanimelist bize ay ve yıl olarak bilgi sağladığı için bu sayfada böyle duruyor. https://myanimelist.net/topanime.php?type=upcoming Alttaki resimde bir animeye girdiğinizde de tam tarih verilmiyor yine ay ve yıl şeklinde. Firmalar bize ve diğer anime kaynaklarına tam gün sağlamıyor ocakta çıkacak temmuzda çıkacak gibi bilgi verdiği için bunu size sunamıyoruz.. Birkaç animede tam tarih verilmiş görünüyor ancak genel olarak tüm animelerde bu bilgi olmadığı için hatasız bir sistem uğraştıracaktır. Yine de ilerleyen zamanda bunu tekrar ele almaya çalışacağız. Şuan siz değerli üyelerimize yeni playerı sorunsuz şekilde sunmak ve her geçen gün yeni özellikleri size getirmek için çabalıyoruz :) Anlayışınız için teşekkür ediyorum.
  4. Merhabalar ana yöneticiye bildirdim değerlendirecek duruma göre işlem yapacak :) Saygılarımla,
  5. Bu yapılabilir evet. Herkese oraya yazma konusunda ayrıca yetkilendirme yapılması gerekir ancak olabilir. Ana Yöneticimizle konuyu yarın görüşeyim. Onun dönüşüne göre konuyu cevaplarım olumlu olumsuz ya da görürse o direk cevaplar :) Ama çok ümit vermim :) Saygılarımla,
  6. Merhabalar öneriniz için teşekkür ederiz, Entry log ne yazık ki pek mümkün görünmüyor bir kerede 100lerce bölüm yüklediğimiz oluyor ve bu hem görüntü kirliliğine sebep olur diğer bir sebep ise : Herhangi bir yazılımcı veya webmaster şansını zorlayıp belki bir gün sitede bir açık bulursa entrlog üzerinden güncellenen tüm animelere yazılımından gidip güncel linkleri alıp yine yazılımı yardımıyla sitesine aktarma imkanı var. Bu sebeplerden ötürü pek uygun değil. Yine de öneriniz için teşekkür ediyorum. Saygılarımla,
  7. Ana Yöneticimiz Mal Puanına göre sıralama eklemiştir. Saygılarımızla,
  8. Fotoğraf yükleme limiti ana yöneticinin onayıyla 200kb ' a yükseltilmiştir. Saygılarımızla,
  9. Ana yöneticimizi bilgilendirdim müsait olduğu ilerleyen günlerde düzeltilince geri dönüş sağlarım.
  10. Discorddan bana ulaşın daha hızlı bir çözüm sağlamaya çalışalım. Problemi görerek anlamak daha iyi olur. !-Degurechaff-!#6567 ark ekleyin veya özelden kendi discord nickinizi atın yardımcı olayım.
  11. Sorun dün ana yönetici tarafından çözüldü lütfen kontrol edin.
  12. Merhabalar, yaşadığın problem için üzgünüm. Modemini kapat bir süre bekle (10 saniye) tekrar açarak ip adresinin değişmesini sağla Yukardaki işlemden sonra tarayıcı gizli sekme açarak siteye giriş dene bot doğrulaması isterse cloudflare yap ve bir animede dene Sorunun bu çözümlere rağmen devam ediyorsa discord üzerinden bana ulaş teamviewer yoluyla sana yardımcı olayım. Veya ekran açarsın ben anlatırım sen yaparsın. Saygılarımla, Nyaa.si gibi sitelerden animenin torrent halini indirip direk içinden alabilirsiniz. Veya planetdp sitesinden ing altyazılarını bulabilirsiniz animelerin. Saygılarımla, Merhabalar aşağıdaki resimlerdeki talimatları uygulayın. resim 1- Profilime tıkladığınızda bu şekilde görünecek adınızın altındaki kullanıcı adınızın yazısına tıklayın. Resim 2 - url kısmının değiştiğini göreceksiniz. Kullanıcı adınızın yazdığı yere aramak istediğiniz kullanıcı adını yazın arkadaşınız vb. Artık o kişinin sayfasını görürsünüz. Saygılarımla,

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.