Jump to content
Türk Anime TV Forum

Degurechaff

Üyeler
    5
  • Son ziyareti

1 takipçi

Degurechaff hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

183 kez ziyaret edildi
  1. Degurechaff

LoliSubs

Geç bile kalmıştı :) Her zaman destek olmaya devam :)
  2. Degurechaff

Encode & Upload Servisi * Link Çoğaltma - Güncellenmiş Konu 09/06/2018

Yönlendirebilirsiniz. Benim için sorun yok. Bilgisi olmayan arkadaşlara yardımcı olurum. Sorusu olanlara da yardım ederim. Müsait oldukça cevap veririm :)
  3. Değerli Fansub Yöneticileri , Bireysel Çevirmenler ve Takipçiler Hepiniz için bir soruna değindik ve TA Uploader yetkisi olan ve olmayan Encoder & Uploader veya sadece Uploader olan arkadaşları topladık. Bir discord sunucusu açtık. Sizlere olan katkılarını kişilere göre yazacağım. * Öncelikle şunu belirtmeliyim ki tüm üyelerimiz VDS sahibidir. VDS olmayan arkadaşlarımız sunucumuzda görev alamamaktadır. Hız sebebiyle... (Her üyenin minimum 500mbit up hızı istenmektedir. Yetkili kişilerde bunlar sağlanmıştır.) Discord Sunucumuz için tıklayın : https://discord.gg/67quYFY Takipçiler için : * Türk Animede , fark ettiğiniz kırık linkleri *Linklerinin çoğaltılmasını istediğiniz animeleri * Encode veya Upload konusunda hatalı olduğu animeleri bildirebileceksin. Bu şekilde Yazını gören TA Uploader'ları olarak bizler ilgili animeye girip indirip senin rahat izleyebilmen için linkleri çoğaltacağız. Aynı fansub ismiyle sisteme yükleyeceğiz. (Örnek Encode sorunu : altyazı problemleri, Upload sorunu: dailymotion düzenlemesi yapılmadığı için izlemeye geçmemiş.) Fansub Yöneticileri İçin Servislerimiz: * Aramızda şuan Türk Anime'de yetkili 4 Uploader bulunmaktadır. İsteğiniz seriler sizin fansub adınızla sisteme eklenir. Sizin için Link çoğaltma servisimiz nedir ? - Alternatifleri az kalmış animeleri bildirirsiniz. İsteğinize göre size linkleri teslim ederiz veya sisteme TA Uploaderı sizin adınızla ekler. - Animeyi yeni eklediniz ancak hızlı değilsiniz upload konusunda kanalımızdan yardım istersiniz ve son hızda sunucularla boşta olan bir arkaşımız linkleri alternatifler ekler. Sizin için Encode - Upload servisimiz : * Encoder & Uploaderlarınız tembelse bu sunucu sizin için 1 numara * Diyelim çevirmeniniz bir seriyi çevirdi ama encoder'ı bekliyorsunuz veya encoder işim var bugün yapamam dedi. Endişe etmeyin servisimiz sizin için hızlı şekilde yardımcı olacaktır. Sizin için Toplu Encode & Upload : * Bunu şuan için her arkadaşımız yapmıyor ancak ben bir seride eski veya yeni 30 anime bölümünü geçmemek şartıyla 720p olarak toplu encode yapabiliriz. NOT: Encode sisteminde güven problemi yaşıyor olabilirsiniz bu durumda güvendiğiniz birine tag atabilirsiniz. Encoder & Uploaderlar için : * Eğer VDS sahibiyseniz biliyorsun ki uzun süre parayla aldığın veya ücretsiz uğraşıp aldığın sunucu boşta bekliyor. Birden Fazla fansubta çalışsan da sadece birisi görev veriyor. Her türlü sunucun boşta kalıyor. Upload yapmak istediğinde bile yapacak upload olmuyor. Bu sorunun artık sunucumuzda kalmayacak. Bol bol upload yapıyoruz. + Discord sunucumuzda daha hızlı encode ve upload konusunda eğitim alabilirsin. Encode süreni 1080p 20+ dakikalık anime için 7-8 dakikaya düşürme şansın var 🙂 Ama hatırlatalım sadece VDS sahibi üyelerimiz için eğitim veriyoruz. +Arada işlerinin çıktığını biliyoruz 🙂 endişe etme fansub yöneticin veya çevirmenin discord sunucumuzda istek kanalına bıraktığında veya link çoğaltma senin işini yapacağız. + Asla emir kulu sistemi yoktur. Etiket atıp kardeş yap, yapar mısın gibi insanı pskolojik olarak zorlayan bir şey yok. Kanallar belli işi olan zaten bizi taglayacak sen sadece gördüğünde istiyorsan aldım demen yeterli. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Açılalı 3 gün olmuşken yaptığımız upload sayısı : Sunucumuzdan görüntüler için tıklayın Bireysel Sunucularım * Encode için Encode Sunucularımın özellikleri : (İsteğinize göre encode yapılır. 1080p anime encode süresi bu sunucu için 7 dakikadır.) 16vCores (AMD Ryzen 7 1700X) CPU 10GB Dedicated RAM 200 GB SSD Disk Space 1 Gbit Port Merak edenler için tanesini 160 liraya yakın bir fiyata alıyorum. Upload için Upload Sunucularımın Özellikleri : (Hızlı upload amaçlı sunuculardır. İnternet portları ve lokasyonu buna göredir.) 2 Adet Intel Quad-Core Xeon E5620 64 GB RAM 100 GB HDD 2 Gbit Port Değerli Forum Moderatörleri : Konu hakkında bir problem varsa bunu bana bildirirseniz sevinirim. Konuyu direk kapatmayın veya kendi isteğinize göre düzenleyin. Ancak düzenlemeden haberim olursa sevinirim.