Jump to content

Degurechaff

Üyeler
  • İçerik sayısı

74
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Degurechaff kullanıcısının son zaferi 23 Şubat 2020

Degurechaff en beğenilen içeriğe sahiptir

4 Takipçi

Degurechaff hakkında

• Doğum günü 08/25/1996

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Türkçe Öğretmeni - TA Uploaderı, Site Yetkilisi
  • Outlook
    ! Degurechaff !#6567
  • Web Sitesi
    https://www.nulled.to/user/1970495-riftlol
  • Yahoo
    ! Degurechaff !#6567
  • Jabber
    ! Degurechaff !#6567

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kadınlar, Yazılım

Son profil ziyaretçileri

2108 profil görütülenme

Degurechaff üyemizin başarıları

1. Degurechaff

sözde ecchiler hakkında

Türk Anime üzerindeki hiçbir anime hentai kategorisinde değildir. En fazla ecchi olabilir. Bu da zaten yasal bir kategori. Hentai işin içine tam cinselliğin girdiği üst değil alt cinsel organların göründüğü animeler için geçerli. Zaten böyle animeleri paylaşan siteler türkiyeden engellenirler. Echhi kategorisiyle ilgili bir sıkıntı düşünüyorsanız izlemeyebilirsiniz. Türk Anime sizlere farklı çevirmen gruplarını ve izleme seçeneklerini sunar. Bunlardan birini seçip izleyebilirsiniz. Ancak sansür istemiyorsanız ve sizi rahatsız ediyorsa ecchi seriler için BD yi seçmeniz gerekir. Ek olarak ecchi kategorisindeki tüm animelere ilgili üye ilk defa siteye giriyorsa ben bu animeyi izlemek istiyorum diye onay metnini unutmayın. Biz sizleri cinsellik değil çıplaklık konusunda uyarıyoruz :) İzleyip izlememek size kalmış. Kesmeye gelirsek. Biz Türk Anime olarak animelerden kesim işlemleri yapmıyoruz ilgili sahneleri. Yabancı televizyonlarda yayınlandığı şekilde veriyoruz. Türk Anime hiçbir zaman hentai paylaşmayacaktır. Saygılarımızla,
  2. Captchayı doldurmuyor olabilirsiniz. Ya da reklam engelleyiciniz post atmanızı engelliyor devredışı bırakıp deneyin. Olmazsa tarayıcı önbelleğini temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyin.
  3. Başarılar diliyorum :)
  4. Degurechaff

siyah modun geliştirilmesi

Merhabalar, ilgili alan ana sitede stabil olsada forum için olmadı. Sizler için yeni dark tema düzenledim. Aşağıdaki resimdeki gibi sitenin en altından görünümden seçerek aktif edebilirsiniz. Temayla ilgili önerileriniz olursa özelden iletebilirsiniz. Yardımcı olacağım. Saygılarımla,
  5. Degurechaff

anime altyazısı

Nyaa.si horriblesubs gibi torrent kaynaklardan videolardan alınıyor. Türkçe altyazılar planetdp den indiriliyor genelde. Daha eski seriler için çeviren fansub sitesi ayaktaysa oradan olabilir veyahut türkçealtyazı gibi sitelerde varsa.
  6. Öncelikle öneriniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum. İlk alındığında sorun çıkmıştı evet sonradan düzeltildi. Verileri myanimelistten alıyoruz aşağıdaki linkten nerden çektiğimizi görebilirsiniz. Myanimelist bize ay ve yıl olarak bilgi sağladığı için bu sayfada böyle duruyor. https://myanimelist.net/topanime.php?type=upcoming Alttaki resimde bir animeye girdiğinizde de tam tarih verilmiyor yine ay ve yıl şeklinde. Firmalar bize ve diğer anime kaynaklarına tam gün sağlamıyor ocakta çıkacak temmuzda çıkacak gibi bilgi verdiği için bunu size sunamıyoruz.. Birkaç animede tam tarih verilmiş görünüyor ancak genel olarak tüm animelerde bu bilgi olmadığı için hatasız bir sistem uğraştıracaktır. Yine de ilerleyen zamanda bunu tekrar ele almaya çalışacağız. Şuan siz değerli üyelerimize yeni playerı sorunsuz şekilde sunmak ve her geçen gün yeni özellikleri size getirmek için çabalıyoruz :) Anlayışınız için teşekkür ediyorum.
  7. Degurechaff

Girdi Defteri Eklenmesi

Merhabalar ana yöneticiye bildirdim değerlendirecek duruma göre işlem yapacak :) Saygılarımla,
  8. Degurechaff

Girdi Defteri Eklenmesi

Bu yapılabilir evet. Herkese oraya yazma konusunda ayrıca yetkilendirme yapılması gerekir ancak olabilir. Ana Yöneticimizle konuyu yarın görüşeyim. Onun dönüşüne göre konuyu cevaplarım olumlu olumsuz ya da görürse o direk cevaplar :) Ama çok ümit vermim :) Saygılarımla,
  9. Degurechaff

Girdi Defteri Eklenmesi

Merhabalar öneriniz için teşekkür ederiz, Entry log ne yazık ki pek mümkün görünmüyor bir kerede 100lerce bölüm yüklediğimiz oluyor ve bu hem görüntü kirliliğine sebep olur diğer bir sebep ise : Herhangi bir yazılımcı veya webmaster şansını zorlayıp belki bir gün sitede bir açık bulursa entrlog üzerinden güncellenen tüm animelere yazılımından gidip güncel linkleri alıp yine yazılımı yardımıyla sitesine aktarma imkanı var. Bu sebeplerden ötürü pek uygun değil. Yine de öneriniz için teşekkür ediyorum. Saygılarımla,
  10. Degurechaff

Adminlerden istek

Ana Yöneticimiz Mal Puanına göre sıralama eklemiştir. Saygılarımızla,
  11. Fotoğraf yükleme limiti ana yöneticinin onayıyla 200kb ' a yükseltilmiştir. Saygılarımızla,
  12. veya direk türkanimeden izleyebilir ve idm yardımıyla indirebilirsiniz :)
  13. Degurechaff

TAÇE 2020 Yaz Projeleri

Elinize sağlık kolay gelsin
  14. Degurechaff

Ana yöneticimizi bilgilendirdim müsait olduğu ilerleyen günlerde düzeltilince geri dönüş sağlarım.
  15. Degurechaff

Discorddan bana ulaşın daha hızlı bir çözüm sağlamaya çalışalım. Problemi görerek anlamak daha iyi olur. !-Degurechaff-!#6567 ark ekleyin veya özelden kendi discord nickinizi atın yardımcı olayım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.