Jump to content

pulitzer

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

pulitzer üyemizin başarıları

1. pulitzer

Anime İstek ve Önerileri

Çok teşekkür ediyorum,tüm önerilerine bakacağım.
  2. pulitzer

Anime İstek ve Önerileri

angel beats ı izledim ama yine tam bu şekilde aradığım tadı bulamamıştım. Diğerlerine bir bakayım,teşekkürler.
  3. pulitzer

Anime İstek ve Önerileri

Çok teşekkür ediyorum,tüm önerilerine bakacağım
  4. pulitzer

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba arkadaşlar İzledikten sonra hayatı sorgulatacak,nasıl ya dedirdetecek ,ağır işleyişi olan,felsefi öğeler barındıran, içinde öküz oturuyormuş hissi ve boğazı düğümleten anime önerisinde bulunabileceklerin tavsiyesini bekliyorum.
  5. pulitzer

Ahaliye yepyeni selamlar

Adım Özgün :)
  6. Merhabalar Aslında siteyi iki yıldır kullanıyorum ama yattığım yerde nedensizce bugün bir kayıt olayım dedim,oldum. 18 gün önce 25 yaşına bastım. Seneye muhtemelen yaptığı işten nefret edecek biri olarak şu bir senedir anime izlemeye epeyce yoğunlaştım. Benim için tutku değil,aşk değil ama bir şekilde mutluluk duyma sebebi işte. Üstelik gelecekteki hayalimi körükleyen de yegane şey. favori animelerimden söz edecek olursam, inuyasha, tokyo ghoul, JoJo, Hybrid Child, FMA diyebiilirim. Her türlü anime tavsiyesine açığım. Etrafımda anime izleyen kimse yokken burada sizin içinizde olmak güzel doğrusu. Tekrardan merhabalar..
  7. pulitzer

Anime'ye kendini fazla kaptıran Japon genç

Japonya'da hocalık yapmasına rağmen kültürlerine pek adapte olamamış bir Amerikalının gereksiz endişesinden ibaret olmuş. Halbuki bir Amerikalı olarak hiçbir şeyin onu şaşırtmaması gerekirdi. Duruma bakıldığında endişelenecek bir şey yok gibi,yaz tatili boyunca sadece anime izlemişse demek ki.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.