Jump to content

suyibe

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    suyibe reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce   
    Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce uğraştım ne zormuş be

2. Beğen
    suyibe reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Bugün muhabbet mekanında ki konuşmalardan dolayı eski yazdığım şeylere baktım, içleri   
    Bugün muhabbet mekanında ki konuşmalardan dolayı eski yazdığım şeylere baktım, içlerinden bir kaç tanesini atayım okumak isteyen okusun :) Öyle çok bir şey ummayın basitçe yazdığım şeyler :D

3. Beğen
    suyibe reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Araştırmadım ama Japon inanışlarında tilkinin özel bir yeri olduğunu düşünüyorum.   
    Araştırmadım ama Japon inanışlarında tilkinin özel bir yeri olduğunu düşünüyorum. 
  4. Üzgün
    suyibe reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Bilmezdim eskinden farkedemezdim yarınları ak mı degil mi bu hayat bizi yerden yere v   
    Bilmezdim eskinden farkedemezdim yarınları ak mı degil mi bu hayat bizi yerden yere vurdu da yerden göğe kadar haklı degil mi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.