Jump to content

Diablo12

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Diablo12 kullanıcısının paylaşımları

1. Diablo12

BlazBlue Animesi Geliyor

Güzel bise benziyor gerçi oyunu bilmiyorum :D
  2. Diablo12

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

Sana katılıyorum ama 10 yıl diğil bazen o saçma bölümlerinide eklemen gerekiyor bleach konu dısında 3 er 4 er bölüm veriliyordu zaman kazanmak için onları one piece de çok sık görmesekde arada adamlar makarya vuruyor ben öyle olduğu zaman deliriyorum ağlıyasım geliyor :D Naruto Ship. deki gibi bir savasa tam kapsamlı gelemedı geçmiş i vermekten adamlar bölüm sayısını uzatmak iiçin hemn manga okuyucusunu hemde anime izliyicilerini bıktırıp küstürücek nerdeyse
  3. Diablo12

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

4. Diablo12

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Benim için 1 numara Hiç Değismedi I - Lacus Clyne (Mobile Suit Gundam Seed) II- Sheryl Nome (Macross Frontier) III- Nami (One Piece) IV- Nico Robin (One Piece) V- Yuzuriha Inori (Guilt Crown) VI- Hyuuga Hinata (Naruto) VII- Sakura (Naruto) VIII- Rika Minami (HOTD) IX- Strauss Mirajane (Fairy Tail) X- Mitarashi Anko (Naruto) XI- Azuki (Bakuman) XII- Hilda (Beelzebub] XIII- Sephiria Arks (Black Cat) XIV- Revy (Black Lagoon) XV- Saeko Busujima (HOTD) XVI-Rei Miyamoto (HOTD) XVII-Shizuka Marikawa (HOTD) XVIII-Yuriko Takagi(HOTD)
  5. Diablo12

İlk İzlediğiniz Anime?

12 Yada 11 sene önce pokemon seyrettim ilk anime olarak ama tabiki küçükken anime diyemeyiz ona çizgi film olarak düsünüyorum hala o yüzden ilk anime Death Note ile başladım suan Hakkı Rahmetine kovustursun bir arkadasım sayesınde üniversitede basladım onun sayesınde ilk animemi seyrettim pokemon'u saymıyorum ve büyük olasılıkla suan çevirisi yapılmayan ve türkiye siteleri takip ettiği ve tanıtımlarını yaptığı hemen hemen tüm animeler seyretmisimdir çok az anime benim dikkatimden kaçmıstır anime serileri olarak en 200 geçmistir hata 300 bile olabilir en az ama bölüm sayısı olarak 5000 animeyi rahat geçmiştir diye bilirim :D
  6. Diablo12

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Çevirmen arkadaslarım lütfen benim yorumuma kızmayın ama bence bazen komiklik olsun yapılan değisikleri ben sevmiyorum nedeni ise bazen dozunu gerçekten kacırıyorlar ve bir de bazı göndermeler olduğunda onları anlıyamıyoruz ben bu yüzden bir animeyi iki farklı sekilde izledim ve gercekten değisiyor mesallah örnek olarak çoğu yabancı dillerde en ufak bir harfle bile kullanılan kelimelerin anlamları değisiyor özelikle japonca , çinçe gibi dillerde bu çok karmasıklasıyor bu yüzden bence komik yorumlar eklensın ama ust bilgi olarak bence orjinal cümlenın cevirisinin de yazılması bence çok iyi olur ben bu yüzden 3 sene önce 50 bölüm bastan seyrettım hangi anime hatılıyamdım sımdı
  7. Diablo12

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Bu hangi anime acaba ben bilmiyorum sanırım yada arada bir görüntüyse ondan hatırlıyamdım
  8. Anime ile tanışmadan önce ben nasıl yasamısım demekten kendımı alamıyorum yaşımız kaç olursa olsun gerçek anime tutkunu bence bıkmadan izler kımselerede bakmaz ztn öyle biri animeci olmaz!!!

9. Diablo12

Ejderhalar ve Natsu'nun olayı

Öncelık ilk teoriniz bence biraz fazla boşluklar var bu yüzden Layla Heartfillia olayı raslantı diye biliriz diye bir yanıltma yapmış olabilirler benim teorim cok daha uçuk Layla Heartfillia kendisi bir ejderha yada ruhdu diye düsünüyorum çünkü Lucy Heartfillia ne kadar göstermese normalden yüksek bir güçü var. 2. Teorın ise nihai büyünün karanlık tarafı biliyorsunuz ki zeref de fakat zeref sadece ejderinin adını 1 kez söyledi ve acnologia hemen geldi. Karanlık tarafı zeref diğil orda bir algı hatası var karanlık büyü kullanıcısı diye biliniyor ama Fairy Tail adasında farkındaysanız karanlık büyü'yü kendi yapmıyordu kontrolsüz dü yani sonuç olarak zeref aslen taraf tutan diğil laneti yüzünden bence aranıyor. İkinicisi ejderin adını söylemesını neden onu çağırması diğil orda o geleceği gördü wendy'nin kedisi ismini unutm simdi geleçeğini gördü ve o adı telafüz etti ve o sayede farkındamıydını bilmiyorum Fairy Tail'in üyeleri dısında kimse kalmadı adada bu sayede zeref orda iyilik yaptı bu da senın teorini çürüüyor. 3. Olarak büyük olasılıkla Gildarts gösterilen sey büyük olasılıkla Fairy Tail'in kuvvetinin kaynağı ve bence ejderha yada bir parcası ve ejderler 777 yılında kaybolmasına gelirsek büyük olasılıkla bu son final bölümünde belirtilen o resimli yazılardan kaynaklı bıse ve dragon igneel ve diyerler bence ordakı olay yuzunden gittiler yada eyer kalsalardı acnologia ile savaşmak zorunda kalcaklarından savastıkları yerlerı ve sevdıklerını zarar vermemek için terk ettiler bence ikici olarak Laxus onun içine ejderha lacırması oyle birsey yerlestırılıp 2. nasıl Ejderha güçünün olusmasını sağlanması ztn son 10 bölümde gösterlen diyer ikiz ejderle anlıyabilirz!!
  10. Türkanime.tv ilk açıldığından beri çok seviyordum simdi daha çok seviyorum :D Souten Kouro , Mobile Suit Gundam SEED ve Mobile Suit Gundam SEED 2. serisini yıllardır bekliyorum ikiside eski anime dir ama nedense Mobile Suit Gundam SEED 20.bölüm de çevirmeyi bıraktılar AKUMA BLADE çeviriyordu ama devamını getirmedi nedense lutfen bu 3 anime yi çevirin gerçekten sağlam animelerdir Souten Kouro 7 bölümü çevrildi zaten az bölümlü bir anime bunu en kısa zamanda çevirin lütfen 4 senedir bekliyorum Mobile Suit Gundam SEED 20 bölümü cevrildi ama 2. sezon dahil 110 bölüme yakın bir anime serisi ilk sezon üzerınden 10 sene geçti ve hala sadece 20 bölüm cevrili isallah en kısa zamanda çevirirsiniz iyi çalısmlar size !!!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.