Jump to content
Türk Anime TV Forum

MrDojoR

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  12
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

MrDojoR hakkında

 • Derece
  Level 1

Kişisel Bilgiler

 • Hakkımda
  4 Margarita's

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek
 • İlgi Alanları
  Müzik,koleksiyonculuk,anime&film vs.

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. MrDojoR

  İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

  Great Teacher Onizuka'yı efsane diye öven çoktur fakat SEVMİYORUM İŞTE İĞRENİYORUM. Karakterler olarak Usopp'tan ettiğim nefret Suckura'dan ettiğim kadardır.. Bla bla düşünmek bile istemiyorum.. Ayrıca bağıran karakterlerden nefret ederim. Tsundereleri severim. (Onun da bir çizgisi var.) Cümleleri "yor" yerine "yo" diye bitiren çevirmenler çevirmesinler daha iyi. Dram animelerini "Yaz Hormonları" salgılayan coşmuş er g e nlerin izlemelerinden nefret ederim(malum yorumlar sakat olur) Ve muhtemelen bunu söylesem linç edilmem fakat Dokunaklı bir sahnedeki "Arigato"yu Eyvalllah diye çevirenler çatıdan falan atlasın siz cidden o romantik veya onun gibi sahneleri öyle mi hissediyorsunuz ya!
 2. MrDojoR

  Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

  En sıkıntısını şöyle anlatayım Bir kız&erkeğe aşıksındır Her neyse sana bir şey gösterir (komik olmayan) Sense gülmezsen senden nefret edecek gibi algılarsın ve şöyle bir şey olursun :)
 3. MrDojoR

  Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

  Sanji veya Soma'nın hatta Shokugeki no Souma serisine atlamak isterim Toriko'dan bahsetmeye bile gerek yok ahh karnım acıktı...
 4. MrDojoR

  Beğendiğiniz AMV'ler :)

  (Fairy Tail) Tartaros Arc. AMV'si animenin Zero'yu saymazsak son Arc.ı olduğundan dolayısıyla spoiler içeriyor.Ayrıca çok sevdiğim bir AMV'dir.
 5. MrDojoR

  Animeye Nasıl Başladınız ve İlk İzlediğiniz Anime?

  Kuzenim başla başla diyordu sonra steins gate izletti bana beğendim ama unuttum gitti sonra tabii önceden altyapı vardı Avatar,bakugan,pokemon,doremon vesaire ardından 3 yıl sonra olan geçen sene tekrar sao ile başladım
 6. MrDojoR

  Discord sunucusu açıldı

  Ne güzel
×