Jump to content

Bonten

Üyeler
  • İçerik sayısı

63
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Bonten reacted to pambuk in J-Rock the gazette - anata no tame no kono ınochi   
    baya geç kaldım ama geldim 
    Gurupla 2-3 hafta önce tanıştım "guren"le baya hoşuma gitmişti ondan sonra "ugly" "filth in beauty" sonra "the invisible wall" "falling" falan dinledim daha derinlere inmem lazım 
    bir kanal var "refuge to music" linkini bırakırım 56 tane şarkısını çevirmişti onun dışındada baya şarkı var bakın derim
    2002 yılında kuruldu 5 üyeleri var
    Ruki (vokal) Uruha (gitar) Aoi (gitar) Reita (bass gitar ve piyano) Kai (bateri)2003de katıldı Yune (bateri) ilk singılları(nasıl yazıldığını bilmiyorum :&) "Wakermichi"yi yaptıktan bi ay sonra anlaşmazlıklardan dolayı çıktı  
    Kuroshitsuji II - Openingide onlar yaptı "Shiver"
    bu gece size ...yı (merakedin son ana kadar ) önereceğim yorgunum biraz soft dinliyelim

2. Beğen
  3. Beğen
  4. Beğen
    Bonten reacted to Gallardo in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Gelmiş geçmiş en iyi shoujolardan

5. Beğen
  6. Beğen
  7. Beğen
  8. Beğen
  9. Beğen
    Bonten reacted to FUEHRER in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    https://youtu.be/gRdPRV1nFNM
  10. Beğen
  11. Beğen
  12. Beğen
    Bonten reacted to pegasusejder in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Lisede çokça dinlerdim bunu ama üniversitede nakarat aklıma gelse de açıp dinlemeyi unuturdum. Uzun süredir de tamamen unutmuştum ve bana bu şarkıyı hatırlattığı için @Lycaenidae-sama'ya teşekkürlerimi sunuyorum. :))
  13. Beğen
  14. Beğen
  15. Beğen
  16. Beğen
  17. Beğen
  18. Beğen
  19. Beğen
  20. Beğen
  21. Beğen
  22. Beğen
  23. Beğen
  24. Beğen
    Bonten reacted to Pseudohomophylus in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    1000. içeriğimi atmaktan onur duyarım 

25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.