Jump to content
  • Create New...

ujda

Kayıtlı Üye
  • Content Count

14
  • Last visited

About ujda

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/28/1992

Profil Bilgileri

1. sonunda buda oldu çok sevdiğim bir anime umarım çıkar ama avatar gibi batırmazlar işallah
  2. sevdiğim komik bir anime umarım çıkar
  3. bende buldum ama izlemek nasip olmadı :'(
  4. konusu ilginçmiş merak ettim umarım en yakın zamanda çıkarda izleriz :)
  5. umarım bitmez o kadar zamandır izliyorum bağımlısı oldum.son zamanlarda saçmaladığı doğru ama toparlanır bence bide ben Aizen den hala şüpheleniyorum.cevapsız bazı sorular var
  6. rurouni kenshin ilk animem çoçukken onun yüzünden az uykusuz kalmadım
  7. yıllardır kullanıyorum cidden harika bi program sürekli yeni sürümü çıktığı için giderek daha iyi oluyor
  8. naruto hokeke olmak zarunda yoksa ben o kadar izle izle kendimi mal gibi hissederim bu ne ya adam 500 bölüm uğraşsın hokage olucam diye sonra olamadan ölsün bu sizede saçma gelmiyo mu gerçi bu bi anime ve her daim saçmalık diz boyu ama olsun ;D
  9. Zero no Tsukaima F ne zaman çıkar bi türlü gelmiyo :D
  10. bence madara dediğimiz kişi gerçek madara değil belkide madara öldüğnde kendini kuyruklu canavar gibi bi bedene atmış yada o kişi madarayı bi nedenden taklit ediyo artık hangisi bilemem ama naruto kesin hokake olur bi kaç saniyilikte olsa olur yoksa çizgi filmin teması kendini ne kadar yırtarsan yırt hayeller gerçek olmaz olur buda çok saçma olur yani ;D ;D ;D haksızsam söyleyin şimdi ;D
  11. Zero no Tsukaima F gelecek umarım çevirisi çabucak çıkar
  12. kyoto nobel ödüllü yazardan müşhiş bi kitap

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.