Jump to content

karanlik

Kayıtlı Üye
  • Content Count

11
  • Last visited

Never
  • Days Won

1

karanlik last won the day on June 14

karanlik had the most liked content!

About karanlik

• Rank
    Level 1
  • Birthday 01/13/1991

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. ibr-sama.. 8) tşk ederim.. yaptıkça atarım ..:D
  2. -1- Kalem tutuş merhaba yeni bi konuyla karışınızdayım..taslak çizim derslerini hallettikten sonra sizden ricam öğrnedim bitti diyip işi bırakmamanız yada ya ben yapamıyorum dememeniz..çünkü asıl zor aşamalar buradan sonra başlıyor..taslak çizimiyle ilgili bol pratik yapın.. tonlama derslerine giriş. bu konu çok önemli olduğu için fazlaca üzerinde duracağım.. öncelikle tonlama bir nesne üzerindeki açıklık ve koyuluk dereceleridr.. tonlama yapmaya başlamadan önce kalem tutuşuyla başlayacağız.. KALIN VE GEVŞEK HATLAR İÇİN.. Malzemeler : 5B yada 4B kalem bi sürü A4 kağıt..altın
  3. önce yuvarlak bastırmadan..elinizi hiç kaldırmadan sanki para koymuş da cevresinden dönerek daire çiziyormuşsunnuz gibi düşünüp bu daireyi elde edin.birden fazla dönün.. daireyi elde edene kadar. sonra alın ve çene arası hiza çizgisi ..bize dönük olduğu için tam ortadan dik bi biçimde çiziyoruz. sonra göz hiza çizgisi.. son resimde de yanaklar için bi hiza çizgisi..taslak hazır.. yanakları çizin.gözleri yerleştirin.. kulak hizasını alıyorsunuz.. diğer resimde de kulağı çiziyor ona uygun saç yapıyorsunuz ben böyle çizdim isterseniz başka bi tarz yapabilrsiniz.. son resimde de ayrınt
  4. Çocukken anime nedir bilmeden animeleri izledik ve çizmeye çalıştık.Resim yeteneği olan olmayan herkesin kolaylıkla anime çizebileceğini zamanla öğrendik.Biz çizerlere göre herkes ama herkes bir çizerdir.Siz de buna dahilsiniz Ama artık çocuk değiliz.Şimdi işi ciddiye alma vaktidir.Size bunları adım adım analatırken çok zevk alacak ve biraz da pratikle çok hızlı bir biçimde ilerleyeceksiniz.Çizim Sanatının İlgi Çekici Kısmına Hoşgeldiniz. Bu konuda size anime çizim sanatınadaha derinden bakmaya, ne yaptığınız hakkında daha sorgulayıcı bir yaklaşımı benimsetmeye teşvik etmeyi amaçlıyorum. Ba
  5. tşk ederim..tabi eklemeler yaparım..:) beğenmenize sevindim..
  6. hıı..:) ya işte araya iş güç girdi..nese bleach yetişimde basilski tamamlıcam.. beğenmenize sevindim..benten in tipi biiraz deişik oldu ewt..:D
  7. yok duraksama falan deil..sırayla gitme taraftarıyım.bi anime bitmeden diğerine geçemiyorum..basilise başlamıştım..kii iş hayatı falan derken uzak düştüm bilgisayardan..sonra işte tekrar işim gereği bilgisayara başına döndüm.sonra animeseyir defterimi kabartmam gerektiğini sadece çizmekle işin yürümeyeceğini anladım..başladım önce romantik komediler falan derken bleachı önerdi bi arkadaş..b gata h kei bitti ona başladım..şuan 17. bölüm oldu..:) bundan sonra basiliske girip hep merak ettiğim sonu bulucam.. ;D
  8. ben grafikerim.. aynı zamandan öss tercih falan yaptık..adalet okumak istiyorum..sonra 4 yıllık hukuk ver elini savcılık.. tabi hayırlısı..adaleti bitirip icra memuru da olabilirim..ama savcılığı daha çok istiyorum doğrusu..
  9. bentene bilerek tenben dedim.. ;D beğenmene sevindim..basilisk i tekrar izlicem ama şuan bleach güncele yetişmeye çalışıyorum 17.bölümde kalakaldım..:)
  10. bu bölüme benim çizdiğim karakterlere yer verdim en yeni çiçeği burnunda çizdiğim karakterle açılışımı yapacağım.. orjinali benim çizdiğim.. pilot kalem silgi yok..karakalem hafifi tonlama ..tek çizgi örneği. bleach ishida uryuu OP den luffy 1 elfen..kızım benim.. 2 aysavaşçısı..usagi.. 3 ayy ne romantik diyenlere gelsin.. 4 işte bu bakışlar..hatoru muydu 5 seiyaa...çok tatlısın bebeğim...tonlasam daha hoş olabilirdi ama bölede şekerler.. http://i52.tinypic.com/ojo8d3.jpg 6 ooo bi arkdaş rica etmişti..garip soğuk bi çocuk bu resimdeki L http://i56.tinypic.co
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.