Jump to content

mipan

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

mipan kullanıcısının paylaşımları

1. 19 yaşındayım boş herifin tekiyim 1500+ anime izledim beleş şeylere saldırırım paketteki son dalı isteyen ibnenin tekiyim muhabbeti severim patates kızartmasına taparım en sevdiğim oyun aqw
  2. mipan

yardımcı olur musunuz?!

yaklaşık 5 sene önce disquis hesaplarımdan biriyle ban yemiştim 2 sene önce yine yedim pek küfür ettiğimi de hatırlamıyorum ama ban yediysen bir sebebi vardır çok kurcalamaya gerek yok sonuçta admin sıkıldı diye sana ban atcak hali yok ya :S
  3. genel olarak gördüğüm kadarıyla son durum çok iç karartıcı 5 sene önceye bakıyorum bir de şimdi bakıyorum neredeyse adam gibi bir fark yok çevirilen serilerin büyük çoğunluğu bırakılmış büyük çoğunluğu ise arşivlerden bile silinmiş artık manga çevrilmeyi bırakılmış yada sadece isekai tarzında shounen mangalar çevriliyor düzgün sayılabilecek bir çok manga sitesi kapanmış yeni nesil sitelerin ise hepsinin isminde manga olmasına rağmen çevirdikleri tek şey birbirinin kopyası olan webtoon lar durumun gerçekten kötü olduğunu düşünüyorum arşivlerden bile bir çok kaliteli serinin silinmesi gerçekten çok üzücü...
  4. mipan

Fansub'ların Çeviri rezaleti

onu geç te çok fazla seri var translate çevirisi olan bazı serilerin bölümleri bile yok örn(gungrave) zamanın efsanelerinden olan bu animenin ilk bölümlerinin olmaması beni üzüyor
  5. mipan

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

baki monster kaiji ninja scroll hokuto no ken ashita no joe afro samurai ushio to tora 2. sezon NGE Aoi bungaku aku no hana jojo part 2 beastars piano no mori bazılarından kalite akarken bazıları o kadar iyi olmamasına rağmen sevdiğim animeler
  6. karakterlerin sıralaması genellikle zor olur yada doru olmaz ama upper tier daki karakterlin sınıflarını belirlemek kolaydır çünkü bu karakterler genellikle animelerindede tanrı vs gibi varlıklardır örn : truth , satan , zen oh , lord of the nightmares , kami
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.