Jump to content
  • Create New...

Revy

Kayıtlı Üye
  • Content Count

47
  • Last visited

Never
  1. Revy

Anime Yasaları!

Konuyu saptırmayın lütfen. Bu konuyla alakası olmayan bütün mesajlar silinmiştir. Unutmayın ki düzenli olarak sabit konuları takip ediyoruz.
  2. Naruto'nun ölümünden sonra akippuden diye yeni bir seri başlaması çok saçma. Gereksiz. Mantıksız. Çünkü ölecek olsa bile ki ölmesini istemiyorum ana karakter o ve yeni seri başlaması saçma.
  3. Unutmamalıyız ki Death Note'da ölmesini son isteyeceğimiz ve ölen ana karakter var. L .. Naruto da ölebilir yani. umarım ölmez.
  4. Açıkçası ben Sakura x Sasuke taraftarı değilim. Hiçbir zamanda olmadım. (Sanırım ikisindende eşit derecede nefret ettiğim için.) Naruto'nun ölmesini onun fanı olarak asla istemem. Fakat ova'ya bakarsanız şöyle bir şey var. Sasuke ayağa kalkıp gülümsüyor ve ardından bebek ağlaması geliyor. Buna çok şaşırdım. Sanırım Naruto'ya bir şey yaptı.
  5. Revy

Naruto Shippuuden

Öyle olacak galiba.
  6. Revy

Naruto Shippuuden

Sırf mangaya yetişmesin diye ne saçma filler yaptılar. Biz mangayı okumayız canım yeter ki animeyi çıkartsınlar :D
  7. Revy

Naruto Shippuuden

Evet şurda filler biteli doğru düzgün 2-3 bölüm izledik yine filler girdi hayda..
  8. Revy

Bleach

İchigo'nun kendi güçlerini tekrar almasına çok şaşırdım bu haftaki manga çok iyidi. Renji ve Hitsugaya çok yakışıklıydı iyice yakışıklı olmuşlar
  9. Buradan atayım isteyenlerde baksın. http://www.youtube.com/watch?v=Fv4XxPERgIA&feature=related
  10. Cidden o bebek sesi ne acaba? Bende meraktan ölüyorum .
  11. Gidip TV Tokyo'nun yayınladığı 5-6 dakikalık videoyu izle singbull. orada sasuke de naruto da ölmemiş ve sakura naruto nun başında ağlıyor. Kakashi'de orada.
  12. Gerçekten çok iyisin devamını bekliyorum
  13. Geçen konuştum Luffy ile şapkasını bana verecekmiş. ::D
  14. Ciddiyim.İkiside ölmeyecek. TV Tokyo bir ara küçük bir ova yayınlamıştı. Sasuke vs Naruto'dan ikiside ölmemişti ve Sakura Naruto için ağlıyordu.
  15. Öncelikle lütfen başlıkları inceleyin. Tam olarak sorununuz nedir bilmiyorum ya da Visual Novel adında bir şey hiç duymadım fakat bir araştırma yapsanız sanırım sorununuzun çözümünü bulabilirsiniz. : http://forum.turkanime.tv/anime-date-oyunlari-nerde-bulunabilir-t746.0.html

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.