Jump to content

venusian

Kayıtlı Üye
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

venusian's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Yeter ki o kağıda döksün, düzenlemelerini ben yaparım.
 2. Ben de roman yazmayı severim.Ayrıca FF ne demek?
 3. Sakurasou no Pet na Kanojo, Shoukoku no Altair, Little Witch Academia, Zero kara Hajimeru Mahou no Sho... Bunlar ikinci sezonu gelsin istediğim animeler.
 4. Sankarea hakkında 0 derece ümidim var. Ama gerçekten çok güzeldi.Bir de Code Geass'ın devamı gelecek mi? Gelecekse ne olarak gelecek?
 5. Animenin başkarakteri yakışıksız, pisliğin teki olacak.Ruhunda bir gram pislik dolmamış yer olmayacak.Animenin finalinde pislikler kralı olacak.Gördüğünü doğrayacak ve bunların hepsini sadece kendisi gibi pislik, ter ve kan kokan bir mendili kafasına sarıp "aga ben mendili başıma sardım"diyebilmek için yapacak.Animenin son sahnelerinde adam yine mendili başına saracak, amaçsızca dağın tepesinde gezinecek.?Ha, bir de tatlı bir ayıcığı da hiç çekinmeden öldürecek.???
 6. Konusunu bile bilmiyorum maalesef, izlemedim. Alttaki Sakurasou no Pet na Kanojo izlemiştir tahminimce.
 7. Çizgifilmin resmi tanımının çocuklukla pek bi' alakası yoktur. Bu bakımdan animeye çizgifilm demekte bir sorun yoktur ancak Halk ağzında kullanılan şekli çocuklar için yapılan bilgisayar veya elle oluşturan filmdir.Animeler işte bu açıklamadaki çizgifilm tanımına girmezler çünkü 3 yaş izleyici kitlesi olan anime olduğu gibi 30 yaş izleyici kitlesi olan anime de vardır.Bu bakımdan ancak animasyon tanımlamasına dahil edilebilir. Çizgifilm kavramını ne anlamda kullandığımıza bağlı bütün olay.Bu yüzden pek sinirlenmeye gerek duymuyorum.
 8. Aşk anlamında Miho Azuki - Moritaka Mashiro ikilisi. Kardeşlik anlamında Edward - Alphonse Elric ikilisi. Arkadaşlık ve rakiplik anlamında Gingka Hagane Kyoya Tategami ikilisi.
 9. Saitama abiye söylerim, dünyasını başına yıkar kavga çıkaranın.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.