Jump to content

animeciyurii

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    animeciyurii reacted to burakkaya6 in Yowamushi Pedal Animesi Tartışma Alanı (Spoiler Olabilir)   
    her karakteri kendini sevdiriyor evet belki midosoujiyi de mi seviyorsun diye soracaksanız evet seviyorum o da kendi bildiğince doğru olanı yapıyor en iyi spor animesi olarak gözükmese de en iyi spor animelerinde ilk 5e kesin girebilecek potansiyeli var 
  2. Beğen
    animeciyurii reacted to Sleepy in Nickinizin anlamı?   
    Türkçesi uykulu. Her an her yerde uyuyabilen ben için en yakışır nickname..
  3. Beğen
    animeciyurii reacted to Gallardo in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
  4. Beğen
    animeciyurii reacted to Hitsugaya in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    En beğendiğim değil ama şimdi gözüme bu güzel geldi :P

5. Beğen
    animeciyurii got a reaction from YuujiSama in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Mahouka Koukou no Rettousei
  6. Beğen
    animeciyurii reacted to Keria in İlk İzlediğiniz Anime?   
    2-3 yaşımdayken pokemon izlerdim. Bilerek ilk izlediklerimse Sailor Moon (kidz animez diye bir kanal vardı), the melancholy of haruhi suzumiya, death note
  7. Beğen
    animeciyurii reacted to SerhanAlp in İlk İzlediğiniz Anime?   
    Tsubasa ve Sailor Moon ile başladım animeye ?
  8. Beğen
    animeciyurii reacted to MrDojoR in Zorunlu güldügünüz durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?   
    En sıkıntısını şöyle anlatayım
    Bir kız&erkeğe aşıksındır 
    Her neyse sana bir şey gösterir (komik olmayan)
    Sense gülmezsen senden nefret edecek gibi algılarsın ve 

şöyle bir şey olursun :)
  9. Beğen
    animeciyurii got a reaction from YuujiSama in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Evet izlemedim 
    Alttaki Yowamushi pedal izlememiştir

10. Beğen
    animeciyurii reacted to Barış D. Baryshx in NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ   
    Güzel demişti Madarame, bende izledim Genshiken serilerini. 10 puan vermiştim ilk sezona ?
  11. Beğen
    animeciyurii reacted to Amygirl in NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ   
    Valla bu konuya en çok ben bir şeyler yazmak isterim ama işten yeni geldim çok yorgunum ?
    Bu foruma fanfiction yarışması için kaydolmuştum. Yaklaşık yedi yıldır takılıyorum. Kimler geldi kimler geçti çok eğlenilen zamanlar da oldu böyle değişik sanal krizler de çıktı şöyle bir düşünülünce..
    Açıkçası bir yıl önce ani şehir değişikliği kararım oldu ve yeni iş yeni hayat kurdum. Bunun sebebi burada tanıştığım iki tatlı mı tatlı iyi ki tanımışım dediğim insan. Onun dışında bir sürü güzel insanla tanıştım burada
    Forum kültürü özellikle bir konu hakkında bilgi alışverişi ve ortak hobilerde bir buluşma noktası halinde olsa da son yıllarda chatango, disquss, discord gibi platformların popülerliği sebebi ile gitgide azalan bir durum. Son ik iyıl içinde adam akıllı bir sohbet ortamı ya da etkinlik göremedim forumlarda. Özellikle anime izleyen kesimin anime izleme şekilleri tarzları ve animeye bakış açısındaki farklılıklar forum ortamlarını daha ıssız hale getirdi. Eski zamanları bilen yaşayan varsa bunu en çok fark edenler de onlardır.  Üzücü...
  12. Beğen
    animeciyurii reacted to Ajinnocrofers in Beğendiğiniz AMV'ler :)   
    Sürekli dinlediğim Favorim olan bir Amv dir.
  13. Beğen
    animeciyurii got a reaction from Nones in ( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3   
    ellerinize sağlık
  14. Beğen
    animeciyurii reacted to Celine in Hatake Kakashi--Naruto   
    Çıkarıyor maskeyi ama millet beğenmiyor gerçi ben beğenmiştim. Millet içinden koca dudaklı Kakashi çıkmasını beklemişti çünkü :D
  15. Beğen
    animeciyurii reacted to Lascen in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Sao 2 o kadar sıkıcı geldi ki 5 den sonrasını izlemedim sagsgjsfj o yüzden asuna yalan oldu :D
  16. Beğen
    animeciyurii reacted to Ocarina in Selam Asosyal Arkadaşlarım   
    Seeeeelamlar asosyal dostlarım bu konuyu açıyorum çünkü benim gibi insanlar varmı merak ediyorum hergün evde sabahtan akşama kadar anime izlemekteyim bildiğin asosyalim artık anime dünyası ile gerçek dünyayı ayırt etmekte zorlanan bir otakuyum galiba benim gibi binlerce anime serisi izlemiş dostlarım varmı varsa bu konu altına toplansın birbirimize ulaşalım arkadaş olalım tanışalım kaynaşalım.(Biliyorum seninde hiç arkadaşın yok)
  17. Beğen
    animeciyurii reacted to YatogamiXs in En Cool Kadın Anime Karakterleri   
    Mikasa 
  18. Beğen
    animeciyurii reacted to Manyak_Otaku07 in En Cool Kadın Anime Karakterleri   
    bence ya erza yada mikasa 
  19. Beğen
    animeciyurii reacted to JinxerThanYou in En Cool Kadın Anime Karakterleri   
    Mikasa tabii ki ne sandınız ?
  20. Beğen
    animeciyurii reacted to Hiyajoo in En Cool Kadın Anime Karakterleri   
    Maho hiyajo 
  21. Beğen
    animeciyurii got a reaction from Hiyajoo in En Cool Kadın Anime Karakterleri   
    1- TOKYO GHOUL (Touka Kirishima)
    2- PSYCHO-PASS  (Akane Tsunemori)
    3- CHARLOTTE (Nao Tomori)
    4- SHİNGEKİ NO KYOJİN (Mikasa Ackerman)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.