Jump to content

DekuThePoncik

Kayıtlı Üye
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About DekuThePoncik

 • Birthday 08/21/2002

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

205 profile views

DekuThePoncik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Korsan olduğu belli ama hep merak etmişimdir. Bu seneye kdr neden telif yiyip kapanmadı? Böyle bi şey olmasını istediğimden değil sadece merak ettim. Sonuçta 1000'lerce anime var bildiğim kdrıyla. Kıytırık herhangi bir dizi sitesi fln teliften kapanabiliyoken, TR'nin en geniş anime sitesinin başına neden böyle bi şey gelmedi? (gelmesin de :)
 2. Direkt beğendiğin bi fansub'ın sayfasından indirebilirsin. Ztn ordaki talimatları tkp ederek rhtça indirirsin. En azından linklere ve indir seçeneklerine bas :). Ama yukarıda da denildiği gibi PC'ni Tv'ye bağla ya da ekran yansıt öyle daha rht olur.
 3. Yukarıdaki arkdşın da dediği gibi SeriManga ve Tortuga "elittir". O sitelerden oku
 4. Blast'in Saitama çıkmasıyla alakalı bi teori vardı. Sonuçta Hero Association'ın kurucusu Saitama kahramanlığa başlamadan önce kurtardığı veletin dedesi. Torununu kurtardığı için kurduğu organizasyonda en güçlü kahraman konumuna oturttuğu kişinin de bu adam olabilme ihtimali var.
 5. Bilgi panolarının renkleri de koyu olsa tadından yenmez. Açık mavi ve turuncu (bence) göze batıyo
 6. Açılan playerlarda ekrana basılı tutarsan bazılarında download seçeneği çıkıyo ama hangilerinde bilmiyom :). PC den indirip telefona atmak en mantıklı seçenek. Ama Odnoklassniki ve Streamango playerlarının video linkini kopyalayıp https://tr.savefrom.net/7/ şu siteye yapıştırırsan indirme olanağı sağlıyo.
 7. (Umarım doğru yere konu açıyorumdur) Türk Anime hesabımın e-postasını değiştirmemin bi yolu var mı?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.