Jump to content

Ringo

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

759 profil görütülenme

Ringo üyemizin başarıları

1. Sizi nostaljik hissettiren animeler neler mesela bana göre hala yok bulamadım çünkü arayıştayım hala :DD
  2. Ringo

Novel

Novel bildiğim kadarıyla nasıl desem çok fazla uzatmıycam düz yazı yani pek özelliği yok hatta türklerin de yazdığı noveller var manga tr'den falan bakabilirsin ya da epik novel'den Light Novel ise o da yazı ama aralarında resimler var Bu kadarr ❤️
  3. Gintama Fairy tail Classroom of the elite Ao no exorcist Noragami Sword art online D. Gray Man Nanatsu no taizai Owari no seraph Charlotte Soredemo sekai wa utsukushii - doğru yazamadım gaiba ? bu kadar galibaaa :DD
  4. Ringo

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Fairy tail kesinlikle tekrardan izlerim Classroom of the elite şu anda 2.ye izlediğim bir seri ve her izlediğimde kuduruyorum ? Soredemo sekai wa utsukushii arada girip bölümlerini tekrardan izlediğim bir animedir Persona 5 şu an güncel bir seri ama final yaptığında aradan bir süre geçtikten sonra tekrardan izleyeceğim bir seri olacağına eminim -yeni bölümü beklemekte ? Kyoukai no kanata bu seri de arada bir girip bölümlerine baktığım serilerden Charlotte zamanın olsa kesinlikle 2.ye başlayacağım serilerden Gintama arada bir aklıma geldiğinde hemen rastgele bir bölüm açıp izlediğim serilerden -tabi ki açıtığım rastegele bölümlerden shipim olan okikagu olmasını diliyorum ❤️ D.Gray Man kesinlikle başlarım Allen aşkımm ❤️ Aklıma başka seri gelmiyor bu kadar galiba ? hehehhe
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.