Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remove

Kayıtlı Üye
  • Content Count

23
  • Last visited

About Remove

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

401 profile views
  1. Teşekkürler İlla kendini izlettiren bir anime serisi. İzledikçe hiç bitmesini istemiyorsunuz. One Piece gibi olsa ya her hafta yeni bir bölüm çıksa ne güzel olurdu
  2. Çeviri için teşekkürler Beklediğim bir animeydi, kaç bölüm sonra bitecek? 12 bölüm falansa bitmesini bekleyeceğim,değilse başlayabilirim.
  3. Sanırım Sumo güreşini duymayan yoktur,duymayan varsa bu animeyi izlesin,bilen varsa da mutlaka izlesin,teşekkürler
  4. Aslında çok var ama şu günlerde en çok dinlediğim: K-On Fuwa Fuwa Time: Opening veya endingleri söyleyenleri"şarkıcıları" bulmayı çok seviyorum.
  5. İzlerken eğlendim, güldüm kısacası keyifle izleyeceğiniz bir anime serisidir
  6. Böylesi çok güzel bir serinin 2.sezonu gelmemesi üzücü. Satış yoksa ya da azsa güzel de olsa 2.sezonu olmuyormuş.
  7. Anime serisi çok güzeldi. 2.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum
  8. Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online son bölümünü izleyip bitirdim
  9. Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
  10. Girls & Panzer: Saishuushou http://www.turkanime.tv/anime/girls-panzer-saishuushou 1.bölüm çevrilmiş o da 29 Nisanda verilmiş.2 aydan beri 2.bölüm yok.Lütfen bu seriyi çevirin.
  11. Made in Abyss in 4.5.6 bölümünü izledim.
  12. Made in Abyss in 3.bölümünü izledim.
  13. Aslında hiçbir animeyi hafızamdan silmek istemem ama silip izleyeceğim ilk anime Bleach olurdu. Sonrası arkası yarın
  • Create New...