Jump to content

heichou_7

Üyeler
  • İçerik sayısı

114
  • Son ziyareti

6 Takipçi

heichou_7 hakkında

• Doğum günü 22 Eylül

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Hobim animedeki mcler için cringe olmaktır~

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime izlemek
    Uyumak ve yemek

Son profil ziyaretçileri

2464 profil görütülenme

heichou_7 üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: heichou_7

1. Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam Coco daydı. Sonra yaşı benden daha büyük olan bir abla geldi ve biz anime/manga hakkında konuşuyorduk. Kitaplığın raflarındanda da Tokyo Ghoul: RE 4.cilt vardı(olay onun kapağından başladı zaten) Sonra annem ile babam geldi ve Tokyo Ghoul: RE 4.cildi kapağına bakarak yargılamaya başladılar.Yanımdaki ablayla beraber annem ve babamı anime/manga hakkında daha iyi düşüncelere yönlerdimeye çalıştık -ki abla çok güzel konuşuyordu- ama anlaşılan pek bi şey değişmemiş -_- Çünkü geçen gün titanlar için "çıplak yamyam insanlar" dediler -gerçi yanlış sayılmaz.Bu yüzden manga biriktirmem ve anime izlemem ama ben uyacak mıyım? Hayır!:up-crazy-rabbit-emoticon:

NOT: Şu "çıplak ve yamyam insanlar"a ne güldüm ya :panda-48:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. heichou_7

heichou_7

Valla Tokyo Ghoul fanı değilim ama "çıplak ve yamyam" favorim :onion_yep_by_7anime7drawer7:

3. MadMonkey

MadMonkey

D&R manga bölümü Harika ama gerçekten bende orada dikilerek 3 kişi ile tanışmıştım ve hala konuşuyoruz.

4. heichou_7

heichou_7

MadMonkey seninki de iyiymiş:haha-milk-bottle-emoticon:Ama bizimki kapanış saatindeydi fazla konuşamadık ve muhteşem aklımla isim ve profil adı almayı unuttum:sweetdrop-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.