Jump to content

heichou_7

Üyeler
  • İçerik sayısı

114
  • Son ziyareti

heichou_7 kullanıcısının paylaşımları

1. heichou_7

Ao Haru Ride

Aynı şeyleri düşünüyorum :D Şu an bile aklıma gelince geriliyorum çok acayip bir tecrübeydi (*_*)
  2. heichou_7

herkese merhabaa

HxH diyince Masou Gakuenden önce Hunter x Hunter geliyor benim aklıma ondan ecchiye ihtimal vermeden atladım :P
  3. heichou_7

herkese merhabaa

Aga sen de mi DxD ile karıştırdın :P HxH'de ecchi yok diye hatırlıyorum
  4. heichou_7

herkese merhabaa

Evet ondan bahsediyor da iyi güldürdün beni susnunsybxynsysjejsjx
  5. heichou_7

herkese merhabaa

Kanka HxH ecchi değil DxD ile karıştırıyo olmayasın
  6. heichou_7

herkese merhabaa

Hoşgeldin Şevval :D Bir kızın HxH sevmesi seni niye bu kadar şaşırttı ki ?
  7. heichou_7

Anime İstek ve Önerileri

@orangesenpaii nin önerilerinden Aot ve Kiseijuu’yu sakın kaçırma (fmab den sonra emkmskvmkckd)
  8. heichou_7

Anime İstek ve Önerileri

İzlemediysen Fullmetal Alchemist: Brotherhood’u izle :) İzlediysen de sallama beni dkıcmejcnksöslxlaössl
  9. Aynen ya Miyuki Sawashiro’nun da etkisiyle aşırı seviyorum onu Şuna aşırı derecede katılıyorum ?? Eugeo cidden çok minnoş bir karakter, Sinon da seride sevdiğim tek kız karakter olabilir ?
  10. Böyle `hurraa arkadaşlığın gücü adına´ muhabbetleri bi yerden sonra sıkıyor, o muhabbet dönmese de Alicizanation’dan sonra araya bir şeyler girdi ve izlemeyi bıraktım :P ALO cidden aşırı kanserdi bu arada onu izledikten sonra bir süre cringe olma yeteneğimi kaybettim. Bir de Asuna’yı pek sevdiğim söylenemez bu beni bayağı etkiledi önerme konusunda
  11. Bence de GGO ve Alicization o konuda daha iyiydi...Ama dengelendiğini düşünmüyorum çünkü hepsinde bir yerde Asuna ve haremdekiler ekleniyor/gösteriliyor :P Zaten bir yerden sonra izlemeyi bıraktım bu muhabbet yüzünden :/
  12. heichou_7

Blue Exorcist

Kaybedecek bir şeyin olmaz, bence izle
  13. Haklısın onlar da var :D Bence zorlasak Eugeo’yu da ekleyebiliriz hareme :D
  14. heichou_7

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Inuyashiki
  15. Bence sadece ilk sezonu için değil neredeyse her sezonunda hareme yeni birileri ekleniyor ? 2. Sezonda Sinon, 3. Sezonda Alice; daha karakter gelirse onlar da eklenir ki Kirito’nun sevgilisinin olması bile harem kurulmasını engelleyemiyor.
  16. heichou_7

Zevkler ve Renkler Tartışılır mı?

Dediğin aslında doğru, fakat bir noktaya değinmek istiyorum; Renkler ve zevkler tartışılmaz sözü bana kalırsa sadece iş tartışmadan kavga/vs.ye dönüşeceğinde kullanılmalı. Bu gibi durumlar dışında insanlar bu sözü tartışmadan kaçmak için kullanıyor ki ben de rahatsız oluyorum bundan. Zaten dediğin gibi bakış açıları getirmek tartışmalarla olur ama bazı insanlar tartışma diyince sadece kavga veya kendilerine yöneltilen karşıt düşünceler olarak alıyorlar. Karşıt düşüncelere karşı inatçı bir tavır sergilediklerinden de bunu diyorlar —_—||
  17. heichou_7

Nagi ni Asukara
  18. heichou_7

Çakışıp duruyoruz -_-| Soredemo sekai wa utsukushii
  19. heichou_7

Neon Genesis Evangelion
  20. heichou_7

Olmadı şimdi çakıştık :/ Senden devam edelim bari Akame ga Kill
  21. heichou_7

No.6
  22. heichou_7

Inuyashiki
  23. heichou_7

NHK ni Youkoso!
  24. Naruto'yu indirmesini takdir etmedim değil ben 51 bölüm Soul Eater izlerken bile dayanamamıştım
  25. heichou_7

Accel World
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.