Jump to content

heichou_7

Üyeler
  • İçerik sayısı

114
  • Son ziyareti

heichou_7 kullanıcısının paylaşımları

1. Doğru demiş Emin Çapa lakin arkadaşıma söz verdim HxH izleyeceğim uzun seri olarak :') Inşallah izlicem bi gün bu ikisini
  2. Evet öyle oldu biraz Ama ikisinin de devamını getirmedim
  3. Benim de böyle iki anım var. 8 yaşında falanım. Kidz/Animez kanalında Naruto vardı. Annemler o gün erken uyumuştu ve bana da yarım saat şartıyla televizyon izlememe izin vermişlerdi. Naruto'nun bir bölümü vardı böyle altyazılı olduğunu görünce ilgimi çekti hızlı okuma yeteneklerimi göstermek istedim kendime sjsjjsjs. Baya da ilgimi çekti böyle uyumam gerekmese izlerdim ama annem geldi yatağa götürdü beni :( Ikinci anım da Bleach ile ilgili. Gene aynı kanalda Bleach'in bir bölümünün sonu vardı ben de bi bakayım demiştim (+13 olunca daha bi ilgimi çekmişti). Sonra görmemem gereken bazı kanlı sahneler gördüm ve bu nasıl çizgi film diye kapattım :') Bleach ile diğer karşılaşmamsa etütte olmuştu birisi kitap ayracını unutmuştu ve birden aklıma o anı gelmişti :) Neyse iyice anılarıma gömüldüm ben demek istediğim o zaman Naruto ve Bleach'in çizgi filmlerden farklı havası sayesinde şu an birsürü anime izledim. Bazısı mükemmel bazısı kötüydü ama hepsi farklı dünyalara açılan kapılar gibiydi <3
  4. heichou_7

Selam

Hoşgeldin ;)
  5. heichou_7

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Shounen Maid. Aşırı yumuş yumuş oldum ben bundan sonra
  6. Ansatsu da ağlamayan var mı acaba :,)Fmab üzücüydü dediğin yerlerde ben de ağladım özellikle Envy için T.T
  7. Evet renkler ve zevkler tartışılmaz :)
  8. Yine de AoT varken Sao biraz şişirilmiş duruyor- Reklamın ve hızlı sezon getirmenin artılarından Sao daha popüler sanırım.
  9. heichou_7

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka
  10. Katılıyorum sana özellikle dram ve romantizm konusunda. Yeni bir Kenja no Mago vakası gibi duruyordu ben de 3. bölümde bıraktım YouTube'daki kliplerden de biraz bakınca sarışın bir kız vardı -tabii ki rahibe- ve 12 yaşında olup mc ile nişanlanıyordu sanırım plot twist falan yapmaya çalışmışlar ???
  11. heichou_7

( 15 / 15 ) Hetalia: The World Twinkle

Çeviri için teşekkürler
  12. heichou_7

( 15 / 24 ) Sword Art Online: Alicization

Çeviri için çok teşekkürler
  13. 6 Ağustostan beri bildirim almamanın verdiği o acı tat...Hiçbir şey hissettirmiyor

14. heichou_7

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izledim Alttaki Koi to Uso izlemiştir
  15. Eren ve Mikasa Yato ve Hiyori Tomoe ve Nanami Kageyama ve Hinata
  16. heichou_7

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bungou Stray Dogs: Dead Apple
  17. Black Clover'daki karakterlerin giyimi cidden çok hoşuma gidiyor. Hele o büyücü cübbeleri yok mu o cübbeler... Bir de Bungou Stray Dogs'taki karakterlerin giyimi de çok hoşuma gidiyor Özellikle Akutagawa'nın....
  18. heichou_7

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Yaz tatilinde etüde gitmek ki şu an maalesef yapmak zorunda olduğum şey
  19. heichou_7

( 52 / 52 ) Hetalia - Axis Powers

Teşekkürler çeviri için
  20. Çeviri için teşekkürler
  21. heichou_7

( 24 / 23+ ) Steins;Gate 0

Çeviri için teşekkürler
  22. heichou_7

( 67 / ?? ) Black Clover (TV)

Çeviri için teşekkürler ?
  23. heichou_7

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Eromanga-sensei
  24. Bölüm için teşekkürler ?
  25. heichou_7

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Higurashi No Naku Koro Ni Ben sıramı sıradakine veriyorum ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.