Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Heifall

Kayıtlı Üye
  • Content Count

25
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by Heifall

1. çok ukala bir cevap olmuş ingilizcesini aradım zaten bulamadım pek bir bilgim olmadığı için buraya yazdım inanılmaz saçma bir tavrın var egodan mı kaynaklı yoksa hadsiz bir espiri anlayışından mı emin olamadım ben çevirebilir mi derken kimseye çevirin gibi bir dayatma yapmadığımın zannındayım kaldı ki böyle bir hakkım yok benim böyle bir hakkım olmadığı gibi senin de böyle ukala bir tavra hakkın yok
  2. Made in Abyss filmleri neden çevrilmiyor? Acaba bir çevirmen grubu bunu üstlenebilir mi?
  3. Kimse paylaşmak zorunda değil doğru ama torrent aracılığıyla indirdiğim birçok anime sitede olanlardan daha kaliteli vaziyette, örnek verecek olursak sağ ve soldan gelen seslerin sağ ve sol hoparlörden ayrı çıkması ses tonlamalarının sağ ve sol için farklı olarak hissedilebilmesi, bunlar izlerken mükemmel deneyim veriyor ve keyif aldırıyor, güncel animeler için bu durum biraz zor ama eski animelerde yaşanan birşey, bu yönden yayınlanması güzel olabilir veya direk animeleri bu tarz yükleseler güzel olabilir. Özelliklerini sıkıştırmadan kaynaklı mı başka şeyden kaynaklı mı kaybediyorlar bilmiyorum ama anime izlerken alınan keyfi azaltıyor. Açıkcası paylaşılmasa bile bu tarz bir düzenleme güzel olabilir. Türkiye de internet fiyatları hızlarıda malum normal bir yüklemenin 3 4 katını alır ama bana kalırsa izleyiciler için değer
  4. Makine Mühendisliğinden mezun olmama bir yıl var, mezun olduktan sonra 6 aç içerisinde savunma sanayisinde çalışmayı hedefliyorum. Hedefler her zaman çok uzakta ama biz onlara uzandıkça onlar bize bizden daha çok uzanıyorlar...
  5. 6 sezonluk ilgi çekici bir anime ellerinize sağlık
  6. Sanırım 1 ayımı bu anime ile dolduracağım 😅
  7. İzlemiştim Ovası olduğunu öğrendim. Teşekkür ederim
  • Create New...