Jump to content
Türk Anime TV Forum

AnimeSeverler

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  50
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

AnimeSeverler hakkında

 • Derece
  Level 1
 • Doğum tarihi 01-01-1930

Kişisel Bilgiler

 • Hakkımda
  Merhaba 'Anime Severler' Japon Diyarında seçilmiş birbirinden güzel Animelerin 'Türkçe Altyazılarını' bizleri takip ederek haberdar olabilirsiniz. İnstagram; AnimeSeverlerrr
 • Web Sitesi
  www.instagram.com/animeseverlerrr

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Belirtilmedi
 • İlgi Alanları
  Anime

Son profil ziyaretçileri

421 kez ziyaret edildi
 1. AnimeSeverler

  'Goblin Slayer' (2018) (AnimeSeverler) (Türkçe Altyazı İndir)

  3. Bölüm Yüklenmiştir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.
 2. AnimeSeverler

  'Captain Tsubasa' (2018) (AnimeSeverler)

  29. Bölüm Yüklenmiştir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.
 3. AnimeSeverler

  'Captain Tsubasa' (2018) (AnimeSeverler)

  Merhaba Anime Severler; Captain Tsubasa (2018) 29'uncu bölüm de (Yeni Opening) bir kez daha duyguları şahlandırdı. 2. Opening sonundaki çizimler muazzam güzeldi. İzlemeye devam ediyor muyuz?
 4. AnimeSeverler

  "Shingeki no Kyojin Season 3" (2018)

  12. Sezon Final Bölüm Yüklenmiştir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.
 5. AnimeSeverler

  'Goblin Slayer' (2018) (AnimeSeverler) (Türkçe Altyazı İndir)

  2. Bölüm Yüklenmiştir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.
 6. AnimeSeverler

  'Captain Tsubasa' (2018) (AnimeSeverler)

  28. Bölüm Yüklenmiştir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.
 7. AnimeSeverler

  "Shingeki no Kyojin Season 3" (2018)

  11. Bölüm Yüklenmiştir.
 8. AnimeSeverler

  'Goblin Slayer' (2018) (AnimeSeverler) (Türkçe Altyazı İndir)

  1. Bölüm Yüklenmiştir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.
 9. Goblin Slayer (2018) Merhaba Anime Severler; 'White Fox' studiosun'dan yine muazzam aksiyonlu,görseli dolu,dolu bir animeyle karşı,karşıyayız. White Fox; Studiosundan Çıkan Animeler Tıkla! Bence; Bir kaç bölüm izledikten sonra sanırım biz anime severlere; hımmm bir kaç anime den alıntıyla güzel bir sentez olmuş' diyebileceğimiz türden. Mangayı takip edenler için TV'deki görsellik baya etkili olacaktır. Çünkü TV yönetmeni beklentileri yükseltip, her bölümde farklı bakış modlarını izleyicilere sunacağı bilgisi sosyal medyada yer aldı. Konusu; Aksiyon, seinen ve fantastik türde izleyeceğimiz seride genç bir rahibe ilk macerasına çıkmak için bir ekibe katılır ancak ekip çok geçmeden kendilerini bir tehlikenin içinde bulur. Neyse ki kendisini tüm goblinlerin yok edilmesine adamış bir adam onları kurtarır. Goblin Slayer lakaplı bu adamın yiğitliği dilden dile yayılmaya başlayınca artık ilerde neler olacağını tahmin etmek mümkün olmayacaktır. Öte yandan son dönemde başarılı işlere imza atan WHITE FOX bakalım bu kez nasıl bir anime ortaya çıkaracak? MPC ve VLC Player ile izlemeniz önerilir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler. Altyazı Yüklenmiştir.
 10. AnimeSeverler

  'Captain Tsubasa' (2018) (AnimeSeverler)

  27. Bölüm Yüklenmiştir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.
 11. AnimeSeverler

  " Overlord III " (2018)

  13. Final Bölüm Yüklenmiştir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.
 12. AnimeSeverler

  "Shingeki no Kyojin Season 3" (2018)

  Merhabalar Anime Severler; 'Shingeki no Kyojin Season 3'üncü sezonun 11'inci bölümü Japonya'daki doğal afet fırtınası sebebiyle 1 hafta ertelenmiştir. Kaynak İçin Tıkla.
 13. Captain Tsubasa (2018) Merhaba Anime Severler; 7'den 70'e tüm futbol severlerin kalbinde taht kuran 'Küçük Golcümüz' veeeeeee karşınızdaaaaaaa sahaların vazgeçilmez adamı 'CAPTAİN TSUBASA' Bence; Daha renkli, daha çoşkulu, daha doyumsuz... Anlayacağınız senaryosu aynı olmasına rağmen kendisini izlemekten alamayacağımız 'Düzenlenmiş' denilecek türden bir baş yapıtlayız. Konusu; Kaptan Tsubasa, düşünceleri ve hayalleri neredeyse tamamen futbol sevgisi etrafında dönen bir ilkokul öğrencisinin tutkulu öyküsüdür. 11 yaşındaki Tsubasa Oozora çok genç yaşta futbol oynamaya başlamış ve futbol çoğunlukla arkadaşları için bir eğlence sporu iken, onun için bir takıntı haline geldi. İlkokuldaki yeteneklerini en iyi şekilde hayalini sürdürmek için Tsubasa, annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımları ile tanınan Nankatsu şehrine taşındı. Ancak, eski kentinde en iyisi olmasına rağmen, Nankatsu da çok daha fazla çekişme var ve bu yeni kalabalığın arasından sıyrılmak için tüm yeteneklerine ve kabiliyetlerine ihtiyacı olacak. Sadece rakipleri değil, aynı zamanda güzel kız Sanae Nakazawa ve Tsubasa ile aynı tutkuyu paylaşan yetenekli kaleci Genzo Wakabayashi gibi yeni arkadaşlar ile karşılaşır ve rüyasına doğru ilerlerken ona yardım eden değerli bir dost olduğunu kanıtlar. FIFA Dünya Kupası'nda Japonya'yı temsil etmek, Tsubasa’nın nihai hayalidir, ancak ona ulaşmak için yetenekten çok daha fazlası gerekecektir. MPC ve VLC Player ile izlemeniz önerilir. Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler. Altyazı Yüklenmiştir.
 14. AnimeSeverler

  " Overlord III " (2018)

  12. Bölüm Yüklenmiştir.
 15. AnimeSeverler

  "Kyoto Teramachi Sanjou no Holmes" (2018)

  12. (FİNAL) Bölümün Türkçe Altyazısı Eklenmiştir.
×