Jump to content

Miriia

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

Miriia hakkında

• Doğum günü 06/13/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

689 profil görütülenme

Miriia üyemizin başarıları

1. Miriia

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

kullanırdım çünkü neden kullanmıyım
  2. Miriia

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Yu-Gi-Oh Boku no Hero Academia Slam Dunk Beelzebub Golden Boy GTO Junjou Romantica One Outs
  3. 14 yaşındayken karnımı doyurmak için bir parça ekmek çaldım. Bu yüzden beni zindana attılar ama 6 ay bedava ekmek verdiler. Hayatın adaleti bu işte. Victor Hugo - Sefiller Yara ile alay eder, hiç yara almayan. William Shakespeare - Romeo ve Juliet Kırk bin can toplasa sevgisini, etmez ki benim ona olan aşkımın dengi. William Shakespeare - Hamlet Yapmak istediğimiz bir şeyi yapabiliyorken o zaman yapmak gerekir Çünkü bu yapabilirim değişecektir. Engellerle, ertelemelerle, aksaklıklarla karşılaşacaktır. Sonra elimizde kala kala yapabilirdim kalır. William Shakespeare - Hamlet Siz sorgularınızla hırpaladığınız suçluya ya da suçlanana inanmayabilirsiniz, ama ruhu soylu bir insana, ruhunun en soygulu duygularına inanmamazlık edemezsiniz, hatta bunu yapmaya hakkınız da yok! Ama ne çare , Sus kalbim, Sabret, eğil ve sus! Dostoyevski - Karamazov Kardeşler
  4. Miriia

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Victor Hugo - Sefiller
  5. Son Goku, Vegeta, Oga Tatsumi ya da İtachi
  6. Miriia

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Hunter x Hunter
  7. Miriia

İlk İzlediğiniz Anime?

eskiden tv de yugiohu verirlerdi çok takip ederdim bikaç yıl sonra bölümlerini unutmuştum internetten bularak izlemeye başladım anime olduğunı öyle öğrendim sonra da başka animelere baktım derken izlemeye başlamış oldum
  8. Miriia

Bu Animeyi İzledin mi?

Malesef izlemedim Alttaki Beelzebub izlememiştir
  9. Miria x İsaac Natsume x Mikan Usagi x Misaki Nike x Livi Okita x Hijikata (ne kadar çift olmasalarda birbirleriyle gördüğüm zaman çok hoşuma gidiyo dsfjks)
  10. Miriia

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

uyumak anime izlemek uyumak anime izlemek uyumak
  11. Miriia

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Mirai Nikki, Sword Art Online, Steins Gate, Gintama Sanırım her yerde sürekli övdükleri için izlemeyenlere de animeci misin sen gibi yorum yaptıkları için daha başlayamadım içimden gelmedi
  12. Her yerinden asalet akıyor be ?
  13. Miriia

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Noragami Geç izlediğim için pişmanım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.