Jump to content

tam1esesli

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

tam1esesli kullanıcısının paylaşımları

1. tam1esesli

Natsu ve Zeref ?

zeref niye beni tek yenebilecek kişi natsu dedi acaba ? mangayı okuyan biri zerefle natsunun ne ilişkisi var söyleyebilir mi? birde natsunun annesi babası yok ejderha yanında büyüdü bence kan bağı olan birileri çıkar ileride, varmı böyle biri?
  2. tam1esesli

Anime İstek ve Önerileri

anime önerisi istiyorum. baştan söyliyim nisekoiyi önermeyin izledim :) romantik, biraz harem olsa iyi olur, biraz komedi (komik tarafları olmalı ama cıvıtmamalılar arada bi ciddi olmalı anime), çok gerek olmasada dramda olsa iyi olur. bu arada yei çıkan animeler tercihimdir ^^ romantiklik haricinde bu türlerin dışına çıkabilir sıkıntı yok güzel bi animeyse :)
  3. tam1esesli

Anime İstek ve Önerileri

komedi animesi önerebilirimisiniz yani gerçekten çok çok komik olduğunu düşündüğünüz animeler neler :) yan tür olarak romantik olsa iyi olur çok sağlam 2li oluyo :) dram fantastik falanda girebilir konuya
  4. tam1esesli

Anime İstek ve Önerileri

bi öneri yok mu hala?
  5. tam1esesli

Anime İstek ve Önerileri

; animeleri gibi anime önerirmisiniz? ( ; derken chaos head steins;gate robotic;note ) robotic note de 15. bölüme geldim diğer animeler gibi değil sanırım yeni dünya görüşü vermiyo. bu tarzda hayata bakış açımı değiştirebilecek anime önerebilir misiniz? içinde az da olsa romantiklik olmalı :) dram komedi falan olsada iyi olur ama olmasada sorun olmaz. not: izlemeyenler steins;gate i kesinlikle izlesin
  6. komedi ya :) çoğuda doğru bi karar demiş :/ anime izliyosun sende hayal kuruyosun anlaman lazım o zaman, çocukları hayal kurmaktan uzaklaştırılır mı? iyice robota bağlatıcaklar. hayal kurmasın biz ne dersek onları yapsın gibi bi amaç var bence
  7. tam1esesli

Anime İstek ve Önerileri

5 Centimeters per çok saçma gelmişti izlediğimde bakumanı izledim gerçekten güzel diğer 2sini izlemedim onları izleyeceğim daha önerebileceğin anime varsa iyi olur 2 anime hatta 1i movie çok dayanmaz :)
  8. tam1esesli

Anime İstek ve Önerileri

bi animeye başladım tamamen hayran kaldım adı "kimi no iru machi" bu tarz romantik animeler önerebilirmisiniz şimdiye kadar izlediğim romantik animeleri yazayım: Kaichou Wa Maid-Sama, Tonari no kaibutsu kun, guilty crown, zetsuen no tempest... daha çok vardı ama aklıma gelmiyo şuan bana önerebileceğiniz kadar anime önerebilirmisiniz ?
  9. tam1esesli

Toonami Reyting Rekoru Kırdı

bu toonami yi yeni duyuyorum nası bişe filler gibi bişe mi? türkanimeye eklenecek mi?
  10. tam1esesli

2013 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler

kuroko no basket ne zaman çıkacak?
  11. tam1esesli

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

naruto, guilty crown, bleach, one piece, high school dxd ;D
  12. tam1esesli

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

angel beats ecchi mi? ??? :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.