Jump to content

AnimeciPuzzle

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

AnimeciPuzzle kullanıcısının paylaşımları

1. O konuda pek bilgim yok ama sanırım nefes antremanı yapman gerekecek.Çünkü yorucu bir durum olduğundan dolayı nefesini iyi kontrol etmelisin
  2. Konuyu görmen için alıntı yapıyorum
  3. türkanime den angel of death animesinin ana bölümüne gel orada seçenekler var benzer animeler diye oraya tıklayarak görebilirsin https://prnt.sc/sdha92
  4. Yapacaksanız doğru düzgün yapın test edin fazla link koyun.Gidip üşeniyorsunuz.Sonrasında acısını biz çekiyoruz birkaç sene sonra(tek çevirenlerede sözüm doğru dürüst çevirmesi ve saniye farkı yaratmaması)
  5. Bunun yüzünden kaç keredir animelerde altyazının 1 saniye sonra gelmesi veya videoların linki kırık olduğu için animenin videosu bulunamaması üstüne de altyazı olmama durumu yüzünden de o animelerin yeniden yüklenememesi sorunları gördüm.Bir kerede kendinizi düşünmeyin.Sizin yüzünüzden kaç tane animede sıkıntı var biliyor musunuz siz ? Ben de eskiden anime çeviricisiydim kendim altyazıyıda paylaşırdım ve çalsalarda adımı koyarsanız sevinirim deyip geçerdim.Siz şuan ne yaptığınızı sanıyorsunuz ? Kaç keredir hep bozuk animelere denk geliyorum çevirisi berbat olan mı dersin yoksa çevirisinde saniye farklılığı olan mı dersin ya da linklerin az konulup sonrada o linkler de kırılınca hiçbir yerde altyazılı şekilde bulunmayan animeler mi dersin üstelik bu animelere kimse ilgilenmiyor.O kadar dedim fansublara ilgilenin diye cidden işe yaramaz bir çöpsünüz hepiniz.Daha anime izleyenlerin durumunu anlayamıyorsunuz.Ne kadar izlemekte zorluk çektiğimizi eski kaliteli olan animeleri artık aklınızı başınıza toplayın ve eğer videoya gömülü yapacaksanız doğru düzgün yapın.Onu bile sıkıntılı yaptığınızdan çeviri uyumlu olamadığından çok sıkıntı çekiyoruz
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.