Jump to content

BynMubo

Üyeler
  • İçerik sayısı

855
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

BynMubo kullanıcısının paylaşımları

1. BynMubo

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Tabiki d.gray manımdan Allen Walker <3
  2. BynMubo

Mirai Nikki FC

Ekle beni :)
  3. BynMubo

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Orochimaru&Kumagawa.
  4. kurokami medakanın güzelliğini ..

5. BynMubo

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1.Uzumaki kushina(naruto) 2.Kurokami medaka(medaka box) 3.L(death note) 4.Momiji(binbougami ga!) 5.sakura ichiko(binbougami ga!) 6.nyuu(elfen lied) 7.Juvia <3(fairy tail) 8.Mogami kyoko(Periler ülkesinin prensesi <3 skip beat ) 9.Yashiro-san ( ara bulucu menajerim benim :D skip beat) 10.Fuwa sho <3 ( zampara prens :D skip beat)
  6. naruto. Katon yapsaydım ne güzel olurdu ve su elemtinden mizu:Akuma no kuchi(şeytan ağzı) gibi jutsular yapsaydım..
  7. BynMubo

Itachi için Tamam mı Devam mı ???

Dönüş yapsa iyi olacak ama hiç sanmıyorum :D ama yine naruto savaş alanına sonuncu bölümde itachi ile geliyomuş vs. sasuke noluyo lan diyomuş:D Gülmekten koltuktan güşerdim ben hahahahaahhahahahahahahaahah :D
  8. BynMubo

Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???

Anime Adı:vampire's kiss Ana karakter:Lucy Konu: Bir gün Elia adında bir kız , çöp atmak için dışarıya çıkmıştı.Oflaya poflaya yürürken çöpün hemen yanında baygın bir kız görmüştü.Kız 12 yaşında gibi gösteriyordu.Çöpü attıktan hemen sonra Elia onu evlerine 1221ürmüştü.Kızın siyah saçları ve beyaz bir teni vardı.Uyandığında neredeyim ben diye sorular sormaya başlamıştı.Elia ona adın nedir diye sordu.Kız hiç bir şey hatırlamıyorum,tek hatırladığım çöpün yanında birden bayıldığımdı dedi.Elia ona gülümsüyerek o zaman adın Lucy olsun dedi.Okula gidip gitmediğini sordu.Lucy ise bir yetimhanede büyüdüğünü fakat bir nedenden dolayı oradan kaçtığını ve neden kaçtığını bile hatırlamadığını söyledi.Sokaklarda yatıp para toplayarak her gün ekmek alırmış.Oraya yakın yerlerden de su içermiş.Elia bunun üzerine o zaman aynı yaştayız benim sınıfıma kaydolabilirsin.Gidip anneme her şeyi anlatacağım diyerek koşmuş.Annesi izin vermiş.Ve okula başlamışlar..Fakat okulda hiç bir doğru değilmiş,birden kendilerine wampirlerin ve drakulaların ortasında bulmuşlar..Ve aslında tüm nedeni ise Lucymiş..Her sır bölümlerin ardından geliyor..Neden Lucy yetimhaneden kaçtı?Neden çöpün yanında bayıldı?Ve neden okullarınınn tuhaflaşmasının nedeni Lucy?? Lucy kim? Lucy(tanıtımm) Lucy aslında bir prenses Draculadır ve wampirlerin atasıdır.Büyüzden bütün wampirler ona saygı duyar ve her yerde takip eder.Onun arkadaşı olan tüm insanların kanını emer.Bunu gözleri önünde yaptığı için lucy hep bayılır ve wampirler onun tüm hafızasını siler.Lucy yetimhaneden kaçtı,çünkü her gece wampirler onun rüyalarına girip korkutuyor ve bu yetimhaneden kaç diyordur. Lucy okula başladığında amacı okulda katliam çıkarıp lucyi kaçırmaktır.Ama lucy wampir avcısı babasının resmini görünce her şeyi anımsar.Lucy normal bir kızken babası öldürülmüş ve lucyi bir prenses draculaya dönüştürüp onu ataları yapmışlardır.Bu yüzünden boynunda wampirlerin W ve hemen yanında draculaların D harfi wardır.Lucy artık rüyasından uyanmıştır.Artık hem Lucy sevdiği erkeği koruyacak hemde bir wampir avcısı olacaktır. Lucy neden kan içmiyor ve dracula gücüne ve hızına sahip değil : babası onun için bir panzehir azırlayıp içirdi.Bunun için bu yanı devredışı kaldı.Wampirler onu kaçırıp bu yanını uyandırmaya çalışacaklar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.