Jump to content

BynMubo

Üyeler
  • İçerik sayısı

855
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

BynMubo kullanıcısının paylaşımları

1. BynMubo

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Berserk/Caska *.*
  2. BynMubo

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Hunter x hunter 2011 Killuanın son bölümlere doğru gonu koruyamama psikolojisi,ağlaması,en sonunda gonun kolunu kurtaramadığında dehşete düşmüş bakışları ,hastanede bekleyişi unutulmazdır benim için.Çok fena ağlamıştım :(
  3. O karakterler olmadan anime olmuyor mu ki,onlar olmadan çok daha güzel olur bana göre..
  4. Usui ve kazehaya ölsün. Madara kendini uçurumdan aşağı atsın. Narutodan Sakura ve Berserkten Casca beraber birbirlerini bıçaklayıp intihar etsinler. Asuna trafik kazasına kurban gitsin. Ona vuran arabayı kullanan kirito olsun. Kill la killden motainin kafası kopsun. Son olarak aizen kafayı taşa vura vura gebersin. Bunun dışında da mutlaka vardır aklıma gelince yazarım :3
  5. yamato nadesiko shichi henge,skip beat,love ın the mask. Uzun seriler bu yüzden tamamı çevrilmedi,çevriliyor.
  6. BynMubo

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Gene çok güzel bir bölümdü! Şu adamı pek sevmedim ama.. Meraklandım şimdi :)
  7. Bendensin ;)Birde o Kyoko :D
  8. Benide ekle. Kagura x okita (sadist x sadist)
  9. BynMubo

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Arkadaşlar konu mizah eğlence veya geyik muhabbet değildir. Konu dışında resim koymak yasaktır ve uygun değildir. Milleti güldürmeye çalışıyorsunuz anlıyorum ama gidip bunu başka bir yerde yapın ve resimlerinizi silin lütfen.
  10. BynMubo

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Angel beats,oldukça hoş bitmişti..
  11. Im a Gravedigger.

12. BynMubo

Zeki değil ki. Akıllı diyelim ama aklını kullanamıyorsa salaktır. Güçlü,ama gücüne rağmen hala bir ayak bağıysa kullanılamayan güçten farkı yoktur. Yaptığı affedilemez şeyler var,Narutoya karşı.
  13. BynMubo

Canım,Sakura eğer adam gibi bir kız olsaydı,inan ki sasukeyle shipleyeni çok olurdu(ki sasukeyle shiplenecek hiç bir şey yapmadılar.)ancak kız çirkef ve cadaloz.Özel mesaja gelirsen ben sana neden Sakura antisi olduğumuzu ve neden anti sasusakucu olduğumuzu açıklayabilirim. Sırf güç ve birazcıkta akılla bir yere varılmıyor işte. İnsan davranış ve ahlak olarak üstün olmalı ki sempati kazanabilsin. Kız güzel değil,hadi onu geçtim tamam. Kız komik mi? HAYIR! Kız sempatik mi? HAYIR! Akıllı desende salağın tekidir Sakura.Bazı şeylerin farkına varamayacak kadar salak,öyle ki güçlense dahi yük yüklemekten başka işe yaramayı kesmemiş. Şimdi konunun dışına çok çıkmak istemiyorum,bu yüzden Sakuranın bu zamana kadar yapıp da kendinden nefret ettiren davranışlarını yazmayacağım o yüzden.
  14. BynMubo

Kardeşimsin ;)Sakura kadar beni sinir eden bir karakter yok !
  15. BynMubo

One Piece (Resim, Wallpaper)

Hancock varken luffy x nami düşünmek dahi istemiyorum. Hancock x luffy!
  16. BynMubo

Kabutonun süpriz tabutları

Konu hortlatmayalım lütfen.
  17. BynMubo

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Mogami kyoko Melek misin? Yoksa şeytan mı? Bana göre sen sadece,kanatları kırılmış,kanlı,siyah bir meleksin. -- Gerektiğinde insanları kanatlarının altına alarak sarıyorsun,ama bazen bir şeytan gibi insanları üzüyorsun.. Hayatımda ilk kez bir karakter ağladığında,içimden bir şeylerin kopup gittiğini hissettim. Genede bu kızı sevmeyenleri anlamıyorum,aslında sevmemelerinin tek nedeni kıskançlık..
  18. BynMubo

Usui kimin nesi?

O kadar sevindim ki görence türkçe manga diye..Gerçekten o kadar sevindim ki ağlıyabilirdim skip beatı görünce ama indirmeli çıktı.Nedeeen?!!
  19. BynMubo

Usui kimin nesi?

Biri nisan biri mayıs demişte ağustosdayız huhu ..?
  20. BynMubo

Chibi Stil

Kafama göre öylesine tatlı bir kız yaptım.
  21. Nereye gittin..?

22. BynMubo

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Dış güzellik.Birine baktığında gördüğün ilk şey dışıdır.İçini bilmezsin,tanımazsın.Eğer beğendiysen,içini tanımaya çalışırsın.Yani her şey dışta başlıyor.Ve çirkin bulduğun kişiler ise her zaman ön yargılarına kurban gitmiş olanlardır.
  23. BynMubo

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Yamato nadeshiko shichi henge / Kyohei -Ben,senin o nefret ettiğin seni seviyorum. Elfen liedden adını unuttuğum bir kız.Sanırım adı Mayu. -Sanırım,havada uçan bir kaç bacak ve kolun önemi yok. Bir de ciddi söylüyor :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.