Jump to content

BynMubo

Üyeler
  • İçerik sayısı

855
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

BynMubo kullanıcısının paylaşımları

1. BynMubo

Juvia Loxar Fc

Loxar daha kısa :D
  2. BynMubo

Juvia Loxar Fc

Teşekkür ederim ;)
  3. BynMubo

Juvia Loxar Fc

Çok teşekkür ederim ;)
  4. BynMubo

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Ne var yani aşık olduğu kişiye aşkını göstermesin mi :P
  5. BynMubo

Hashirama Senju mu ? Uchiha Madara mı ?

Madara.Daha güçlü açısından değil davranış açısından adam matrak :D
  6. BynMubo

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

School daysdaki tüm karakterler.. Narutodan SAKURA! Bütün mızmız ağlak ve hep başkaları tarafından kurtarılan kız anime karakterleri.Reverse haremdeki kız karakterlerin hepsi.(Brother conflicteki chi-chan hariç <3 ) Narutodan HİNATA! Ve iyi kalpli,kahraman olan karakterlerin hepsi. Ve romantizm animelerindeki kız karakterlerin çoğu.. Kururugi suzaku ve saito ( zero no tsukaimadan.) Zero no tsukaimadan Tiffania!!!!!!!! Birde Prenses. Bu kadar sanırım.
  7. BynMubo

Corpse Party'den Dehşet Video

Sanmıyorum Another baya bir tutulmuştu.Ama genede çok yok bu tarz animeler..
  8. BynMubo

Gerilim,vahşet,kanda olur fark etmez.(Gerilimi korkudan daha çok severim..)Bu tarz animeler her zaman çıkmıyor.
  9. BynMubo

Videoya baktım ve çok da sevdim,korku animeleri pek çıkmıyor o yüzden merakla bekliyorum :) Anotherden sonra güzel bir tane daha izleyecekmişiz gibi geliyor..
  10. Sasunaru-Okikagu-Gruvia-Nalu-Kyosuno-Shoyoko-HitsuKarin Forever

1. Ogeday

Ogeday

Her şey iyi hoşta Sasunaru olmamış be :D

11. BynMubo

Bir Aceminin Çizimleri

Böyle resimler çizip de sonra berbat olduğunu düşününce biri,benim çizdiklerimi görse kesin bir tarafıyla güler diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi :D Güzeller gayet.Özellikle göz çizimin..
  12. Gintama ilk 20 bölüm falan alışma sürecidir,sonrada bırakamazsın.Öyle 1-2 bölümle bırakmayın hemen ..
  13. BynMubo

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Psyren.
  14. BynMubo

Kasumi

Konusu hoşuma gitti,teşekkürler okuyacağım :) Umarım düzenleyecek biri çıkar..Öyle olursa çevirmenizde başarılar dilerim :)
  15. BynMubo

Renklerin dili olsa ne söylerdi?

Gri: Alçak gönüllülük, olumsuz duygular, korku ve hayal gücü yoksunluğunu ifade eder. Uzlaştırıcıdır. Yoğun kullanılırsa bunaltıcı olabilir. Gri sevenler; çekimser, izlenim sahibi, duraksama hâlinde, sade, az ve öz, temkinli, meraklı ve araştırmacı olmayan kişiliğe sahiplerdir. Kesinlikle doğru.
  16. Byn= Bayan demek.(Çaktırmayın çocuğum ama :D ) Mubo = Japoncada ''umursamaz'' anlamına geliyor.Bir oğlak olarak acayip umursamazım(çok ciddi seviyede hemde) bu yüzden yakınlarımdan sık sık azar yediğimden yalancıktan umursuyormuş gibi görünürüm çoğu zaman. Birleştirince = BayanUmursamaz oluyor.
  17. Benimle zerre alakası yok :( Dermişim beni anlatmış :D
  18. Katılsın ama yaptığı manganın ilk bölümü gibi olmasın.Türkiyede çok katılan olmayacaktır,o yüzden elinden geleni yapsın.
  19. BynMubo

Juvia Loxar Fc

Evet açtım :D Ekledim.
  20. BynMubo

Juvia Loxar Fc

Ekledim.Hoş geldiniz :)
  21. BynMubo

Juvia Loxar Fc

Ekledim.
  22. BynMubo

Juvia Loxar Fc

Juvia Loxar Yaş:17 Büyü:Su Sevdikleri:Gray Sevmedikleri:Yağmur Juvia Phantom Lord için çalışan Element 4 'ün bir üyesidir.Juvia'nın kullandığı su büyüsü yağmuru da beraberinde getirmektedir ve bu özelliğinden dolayı küçüklüğünde hep yalnızlığa mahkum olmuş,zamanını teru teru bozları yaparak geçirmiştir.Ayrıca Juvia suyu büyü olarak kullanmakla kalmayıp bedenini de suya dönüştürebilir. Phantom Loncasının Fairy Tail loncası ile savaşı sırasında Gray ile karşı karşıya gelmesiyle tüm hayatı değişmiş, Gray'in ona karşı olumlu tavrından ötürü sanki yeniden doğmuştur.(Yağmur kadın olarak anılan Juvia o günden sonra güneşli günlerin kadını olmuştur ^^).Gray'e sırılsıklam aşık olup Fairy Tail e katılır. (ALINTI) ----------------- Kendi yorumum: Havalı,güzel,güçlü,zeki kısacası güzel olan her özelliğin üstünde taşıdığı kadındır kendisi.Bana yağmurları sevdiren kişi..Aşkı o kadar hoş ki,hiç utanmadan deflarca dile getirmesi.Bir yandan saf olup bir yandan da sinirlenince ortalığı yakıp yıkan,karizması tavan yapan kişi.Bana bunları ekran klavyesiyle yazdıran tek karakter. RESİMLER : Allahım yiriiim :wub: Üyeleri bekliyorum. *Disspanzer *Amygirl *DEATHSLIDES *Lucy_Heartfilia_02 * Lightning *Songena2 -------------- İMZA:
  23. BynMubo

Burçlar!

Oğlağım,çalışkan değilimdir veya düzenli yada tertipli ama ciddi olduğum doğrudur..Ayrıca yanında alkışlayacak bir guruba ihtiyaç duymaz kesinlikle yanlış! Her daim duyarım :D
  24. BynMubo

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

11 yaşındayım.
  25. Sorun değil,sonunda el atan insanların olması çok mutluluk verici:) Teşekkür ederim tekrar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.