Jump to content

BynMubo

Üyeler
  • İçerik sayısı

855
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

BynMubo kullanıcısının paylaşımları

1. BynMubo

Ekim 2015 Animeleri

One punch manın geliyor olmasının verdiği keyif ! Oldukça güzel bir seri,mangasını okumayanlara da kesinlikle öneririm.Komedi ve karakter bakımından oldukça zengin. Özellikle şu sonic the speed of soundun görüneceği bölümlerden itibaren canlanıyor.(kendisi zaten seride en sevdiğim karakter) Onunda dışında haikyuu ve owarinin 2.sezonlarını görmekte beni çok mutlu etti, Young black jack ilgimi çekti,onada bir bakacağım. Bu kadar dolu bir ay olması sevindirici *.*
  2. Gintama,one punch man

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ohh görmeyeli nasılsınız :P One punch man herkes bekliyor :D

2. BynMubo

BynMubo

İyiyim,aşırı sevinçliyim geleceğinden dolayı :) Çook umutluyum animesinden,daha çok bölüm olsun isterdim ama yeter ki çıksın havasındayım *.*

3. Hayatı en acı denince aklıma direk guts geliyor berserkten,sırada olmaması şaşırtıcı -.-
  4. BynMubo

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Eklemeyi nasıl unutmuşum,bir de W juliet ile love ın the mask. Gender bender candır :3
  5. BynMubo

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Skip beat var ama en sevdiğim YamaNade(yamato nadeshiko shichi henge) Mangayı kesinlikle öneririm,çok eğlenceli :3
  6. BynMubo

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :3 Alttaki Durarara izlemiştir ?
  7. BynMubo

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Başlıktan da anlaşılacağı üzere izlediğiniz animelerde ki en hoşunuza giden,sesi güzel anime karakterlerini yazacağız :3 Kesinlikle 2'lim var bu konuda,ne zaman konuşsalar ayrı bir güzel geliyor. Akabane Karma/Ansatsu Kyoushitsu Hisoka/Hunter x Hunter 2011 Ya sizinkiler?
  8. 15/15 Anime Üstadı B) Güzel testmiş.
  9. BynMubo

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Asunayı sevmem,cool olduğunuda pek sanmıyorum ama bu benim fikrim tabi *.* Teresanın olmaması çok şaşırtıcı.Kesinlikle olması gerektiğini düşünüyordum açarken de ..
  10. BynMubo

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Berserk,sailor moon,pokemon,şeker kız candy <3
  11. BynMubo

En Çok Kullandığınız Siteler ?

TürkAnime,Onedio.
  12. BynMubo

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

Nanatsu no taizai ve diabolik lovers çevrilen seriler.
  13. Mangalara birde eternal sabbath'ı eklemelisin.
  14. Kokou no hitoyu mangalara eklemeni öneririm.Yeni okudum,çok güzel ama bayaa bir ağır bir seinendi :/ Şimdide Dorohedoroya bakalım bir.
  15. BynMubo

God Eater Animesi 2015 Yazında Geliyor

Videolar ve konudan oldukça hoşuma gitti ama ana karakter falan kim belirtilse daha iyi olurmuş.Merakta kaldım şimdi :3
  16. BynMubo

Anime Karakter türünüz

Kuudere+Dandere+Meganekko. Tsundere değilim sanırım artık,aştım sayılır :)
  17. BynMubo

En Beğendiğiniz Oyun ...

s4 efsanedir B) Ama genede ben zombirock'ı daha çok seviyorum. Kim bilir belki daha yeni oynamaya başlamışken kapanmasın dolayı ( :angry: ) olabilir.Tadına varamadan kapadılar <_<
  18. BynMubo

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Gintama,liar game :wub:
  19. BynMubo

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

''Işıkların en parlak oldukları zaman, gölgelerin en koyu olduğu anlardır.'' Griffith/Berserk
  20. BynMubo

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

Gintama! Mangada günceldeyim çok güzel şeyler bizi bekliyooor :)
  21. BynMubo

En Beğendiğiniz Oyun ...

S4 ve Zombirock.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.