Jump to content

Nyhmdora.

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

Nyhmdora. hakkında

• Doğum günü 04/17/1992

Profil Bilgileri

Nyhmdora. üyemizin başarıları

1. Rental Magica sitede var olan ama bölümlerinden bir haber olduğumuz bir seri. Çok merak ediyorum gerçekten lütfen birisi de bu animeyle ilgilenebilir mi ?
  2. Spiral bu animenin tamamlanması taraftarıyım. Lütfen ilgilenebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler. :)
  3. Nyhmdora.

K Project Filmi Geliyor

Müthiş haber! :D
  4. Full Moon wo Sagashite'nin uzun zamandır çevrilmesini bekliyorum. İlgililere duyurulur.
  5. Nyhmdora.

Kamisama Kiss OAD Geliyor

Benim için izlediğim en güzel animelerden birisidir. Hatta unutulmaz sahneleri bile var. Devamı gelsin diye çok dua etmiştim, anime yarım kalmıştı. 13 Bölüm bana çerez gibi geldi. Umarım iptal falan olmaz. Tomoe ve Nanmi mükemmel bir ikiliydi. Tengu ve Mizuki de ayrı birer komedi. :) Dört gözle bekliyorum.
  6. Nyhmdora.

L Lawliet

İşte Death Note'taki favori karakterim. Teşekkürler...
  7. Nyhmdora.

Çizgi Roman / Manga Satan Yerler

Evet ya manga sattığı için Remzi Kitabevi bayağı ünlü ama şansıma Malatya'da şubesi yok. :/
  8. Nyhmdora.

Kaichou wa Maid-sama!

Türk dizilerinden daha farklı. Sonuçta bu bir anime. :D
  9. Nyhmdora.

Animex Yayın Hayatına Başlıyor.

Normal Türksat uydularda bu frekansı girsek izlenir mi ?
  10. Nyhmdora.

Kaichou wa Maid-sama!

Spoiler vermek istemiyorum ama bence izle kesinlikle pişman olmazsın. Narsist kendini beğenmiş bir çocukla, ailesine yardımcı olmak için okuldan sonra cafede hizmetçilik yapan fakir bir kız arasında geçiyor. Çoğunluk romantik komedi. :P
  11. Nyhmdora.

Çizgi Roman / Manga Satan Yerler

İstanbulda Remzi Kitabevi diye bir yerde manga satılıyormuş. Naruto, Death Note'un falan mangaları varmış öyle duydum. Şubeleride varmış Ankarada, İzmirde ve Antalyada. İnternet sitesi ise http://www.remzi.com.tr/ :)
  12. Nyhmdora.

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Araştırmaya başlayayım o zaman teşekkürler haberdar ettiğin için. :)
  13. Nyhmdora.

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Fight Club gibi film yok kesinlikle. Ama kitaplarını hiç duymadım. 8)
  14. Nyhmdora.

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Bu kitap bence kim ne derse desin bir insanın kendisini serbest bir şekilde ifade edbilmesi için okunması gereken bir kitap. Kısaca ''Kişisel Gelişim'' de diyebiliriz. Hem komik hemde rul hali açısından ilham verici. Mesela insan bazer bazı şeyleri umursamak istemez, serbets kalmak ister işte ne bileyim özgürlük ister bunun için bir kere bir şeyler ''S*iktir Et'' deriz. Daha iyi anlayabilmen için oku derim sana ve tavsiye ediyorum. :)
  15. Müzik olmazsa yaşayamazdım herhalde. O derece bağımlıyım. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.