Jump to content

VippeRX

Üyeler
  • İçerik sayısı

33
  • Son ziyareti

2 Takipçi

VippeRX hakkında

• Doğum günü 11/03/1992

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

VippeRX üyemizin başarıları

1. VippeRX

Sistem Güncellemesi!!!

bu dediklerin seviye sistemi için geçerli olur ben istenilen neyse onu ayarlamak istiyorum misal kayıtlı üye-devamlı üye,ekip v.s. bunlar belirtilsin yeter zaten
  2. VippeRX

Sistem Güncellemesi!!!

tamam mesaj atarım rastlarsam :D
  3. VippeRX

Sistem Güncellemesi!!!

hazır sistem güncellemesi yaparken birde forum ranklarını onarıp yenileyebilirim isterseniz sadece mesaj atın psd yollarım neler gerekiyorsa :D
  4. fairy tail natsu olsa daha iyi olur çünkü herkes yumruk yumruğa girecek ichigo kılıç kullandığı için bu karakterlere ters düşebilir!
  5. VippeRX

One Piece’e Kısa Bir Ara

Gençler Sakıp ağanın çocuklarını öyle olmasının temel sebebi aile evliliği sakatlığın para ile ilgisi yok yani sabancilar aile bireyleri bir birleri ile evleniyor genelde para dışarı gitmesin diye ek bilgi olsun!!!
  6. VippeRX

2012 Manga Satış Rakamları

bu listeye bakarken one piece lider ama asil lider Shueisha şirketi olmuş 14-15 serisi listede adamların!!!
  7. VippeRX

One Piece Dragon Ball Toriko Bir Arada

böyle bölümlerde kazanan olmaz :D
  8. Ben şu Shinigami Akademisi baş eğitimcisi Gengoro Onabara olabileceğini düşünüyorum! Tabi bu adam ölmediyse başa geçirilebilir. Not : kyouraku veya unahana herkes bu karakterleri yazmış bunlardan baş kaptan olmaz özellikle de hitsugaya bu adam o mevki için en son düşüneceğiniz kaptan olmalı.... (güç açısından yeterli değil ve diğer kaptanlar arasında en deneyimsizi hitsugaya oluyor)
  9. Soul Society' nin 13 kaptanından bir tanesi olan İchimaru Gin tam bir ihanet ustasıdır.Kişisel özellikleri ise komik,neşeli,güler yüzlü, kısık gözlü, farklı konuşma tavrı, olaylara yaklaşımı hiçbir zaman belli olmayan bir karakterdir. Bazı Teknikleri : Shikai : Ikorose Shinso Bankai : Kamishini no Yari Kurucu>============= VippeRX Üyeler>============= Heiwa. Gereksiz Yanki_99 Kzsill Haruka Toprakezgi Darkreaper07 TSunadeHime
  10. Sıfırdan başlayarak çıkacak sanırım! Kaç bölümü basacaklar merak ettim?
  11. VippeRX

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

güzel sayıydı devamı gelir umarım
  12. VippeRX

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Koi-to-Senkyo-to-Chocolate
  13. Genelde 2.sezonlar bu dönemde oluyor neyse 2.sezonu çıkacak animeleri aşağıya listeliyorum!! Tarihleri belli değil şimdilik 4 yada 5.ayda çıkacağı kesinleşen animeler.... NOT : Anime ismine basarak detaylı bilgi edinebilirsiniz! Fate Zero S2 Kore wa Zombie Desu ka? : Jigoku Hen Kimi to Boku S2 Eureka Seven Ao Saki: Achiga-hen - Episode of Side-A Gokujyo S2 Gelelim bölüm notlarına yukarıdaki serilerde mutlaka çevrilecek olanları sıralıyım öncelikle Kimi to boku s2,Fate Zero s2,Gokujyo s2,Kore wa Zombie Desu ka? : Jigokuhen,Medaka Box,Accel World diğerlerinden emin değilim açıkcası pekte fikrim yok! Benim listeme aldığım seriler ise Kore wa Zombie Desuka,Medaka Box,Shining Heart,Accel World,Gokujyo s2,Sengoku Collection,Tasogare Otome bunun dışında ovalara gelirsek şuan için 5 adet ova açıklandı fakat bu sayı artabilir bence artar neyse aşağıdaki listede ovaları verelim. Ai Mi!Moe Can Change! - OAV Kore wa Zombie Desu ka? - OVA Seitokai Yakuindomo - OVA Another - OVA Yondemasu yo, Azazel-san - OVA
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.