Jump to content

A1ucard

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

A1ucard üyemizin başarıları

1. kanka işin komik tarafı da o zaten ben kişi yada kişilerle münakaşaya girmedim hiç argo kullanarak girsem bundan yemişimdir derim kaldı ki az çok yorumlarımı bilenler biliyor yani kişiye karşı bir küfür etsem direk bunlar bunlar diye karşıma çıkarırlar ama sırf karakter hakkında kötü yorum yaptım diye ban yiyorsam seveyim öyle düşünce özgürlüğünü yani kapatsınlar disgusı kimse kimsenin sevdiğini sevmek zorunda değil yani he şu olur aşırıya kaçarım yorumlarda ana bacı girerim o zaman kabul karaktere hakaret etti dersiniz ama .... kalktı aha bu ergen prensinde gibi ithamlarda bulunduğumda ban yiyorsam disgusı kapatın sitede eski düzene geçin nedir yani kısacası saçma sapan biçimde ban yedim tahminen ban sebebi olarakta bu dediğimi gösterirler bana eminim yani başka türlü bahanesi yok bunun gereksiz bir ban .d
  2. bu sitenin disgus modları kaç yaşında tam olarak neden durduk yere ban yiyorum kişiye yada kişilere karşı argo bir tavrım falanmı var tam olarak kaç yaşındasınız sizde her haltı argo anlıyorsunuz kaldı ki kişi yada kişilere kullanılan bir şey yok ortada .d disgus modları kişi yada kişilere karşı argo kullanıldığında banlasınlar anime hakkındaki yorumlara ban atma gibi bir hakkınız yok sizin kendinize gelin .d he şunu yapabilirsiniz yorumu silersiniz olur biter gereksiz ban atmanın manası ne ben kişi yada kişilere mi küfür ettim biri çıkıp bana küfür etti desin öyle bir şey varsa .d he şu da var ben anime karakterleri hakkında istediğim yorumu da yaparım buna ne siz karışabilirsiniz ne başkası buna bir hakkınız yok sizin .d
  3. A1ucard

Black Clover Asta Kim

mangasına en son baktığımda değinmemişlerdi yani gizemini koruyor denebilir yunonun kim olduğunu açıkladılar sadece asta hala kimdir nasıl elde etti gücü açıklamadılar tabi yeni bölümleri geldiyse bilemem ama teorim şu benim zamanında asta ve yuno aynı zamanda bırakılmıştı yetimhaneye astanın o dönemin iblislerinden birinini çocuğu olma ihtimali yüksek birde asta iblis melezi olmayıp direk içine mühürlenmişte olabilir narutonun kyubisini içine mühürledikleri gibi şunu ekliyim içindekini diğer iblisler tanıyor yani öteki dünyada bilinen birisi var içinde bunu çıkan şeytanda belirtmişti zaten
  4. Şu sitenin modlarının derdi ne tam olarak niye durup durup banlıyorsunuz anlamış değilim he böyle yapacaksanız mod olmayın
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.