Jump to content

uchiha_n

Üyeler
  • İçerik sayısı

938
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

uchiha_n kullanıcısının paylaşımları

1. uchiha_n

Heiwa.'dan birkaç çizik :)

çok beğendim ama devamı en kısa zamanda gelmeli.ilk resim yavaş yavaş açılırken oyş diyiverdim :D şahsen renklendirmede iyi olmadığımı düşündüğümden renklendirilmiş resimler ayrı bir değerde gözümde :D ellerine sağlıık ;)
  2. uchiha_n

POET imza calışmaları

gif çok şirin olmuş :D :D zamanla daha ilerleyeceğini düşünüyorum.ışık ve yazı efektlerine yoğunlaşsan iyi edersin bence ;)
  3. uchiha_n

Favori Anime Müzigin ?

Favorim.. Ben bu tarz sorularda çok zorlanırım kıyamıyorum diğer seçeneklere :D gintamadan gin iro no sora diyeceğim. hala unutamıyorum o animenin gidişatını tartıştıkları bölümü.O parçayı ilk başta hiç sevmemiştim ama bölümün en sonunda gintoki'nin ''Bu animenin baş karakteri benim , son sözü ben söyleyeceğim işte benim cevabım gözlerinizi ekrandan ayırmayın'' diyip açılışın başlaması beni o şarkıya bağlamıştı ahh ahh eski günler :rolleyes: :rolleyes:
  4. uchiha_n

( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin

çok sağol balım :D yarıladık yaa.. az kaldı bitirmeme ;)
  5. uchiha_n

Yeni bölüm eklenmiştir, İyi Seyirler
  6. uchiha_n

Videodan GİF yapma Programı...

bölünmesine bölünüyor ancak yazı efekt falan ekleyemiyorsun, onu da dene istersen.Efekt için toplu düzenleyici yi kullanmak gerekiyor ama orası için de böldüğü frameleri o kısma taşımıyor.
  7. uchiha_n

zannetmiyorum.onu yapabilmek için toplu düzenleyiciyi kullanmak gerekiyor.toplu düzenleyicide de sadece gifin ilk fotosunu düzenleyebiliyorsun diğer parçalarına etki etmiyor.oluyorsa eğer nasıl oluyor anlat plzz ;)
  8. uchiha_n

paylaşım için sağol, arada kullanırım ama bu aralar photoscapeden yapıyorum, yazı-efekt falan eklenebiliyor iyi oluyor :D
  9. ellerine sağlık, kolay gelsin ^^
  10. mangasını okuyacaktım hiç başlayamadım,animesini izleyecektim ohoo ondan önce izlemek istediğim bir ton anime var.ben de en iyisi cold devil gibi tüm bölümleri bitince izleyeceğim.ama bir anda tüm nette snk(iyi oldu bu kısaltma :D) fırtınası esmesi beni de şaşırtmıştı bayağı.patates olayını izlemeyi iple çekiyorum :D
  11. uchiha_n

anladım orasını tabii ki de.ben komik bulduğum için yazmıştım :wacko: :P
  12. uchiha_n

yetim :D :D :Dne demek teşekkür ederim :)
  13. uchiha_n

Cosplay Yardım

P.S: Aklıma başka karakter gelirse tekrar yazarım. buraya yazmadım ama ben de fuu'yu yapmayı düşünüyordum zaten.Bu forumdan Ezgi'ye (Pyskhe) danışmıştım o bana Fuu'yu yapmamı söylemişti.Gerçekten tüm özellikleri bana uygun gibi görünüyor.Ben sadece kollarımı işe sıvamadan önce daha uygun bir karakter yapabilir miyim sorusuna cvp arıyordum çok teşekkür ederim :)
  14. uchiha_n

Animlerdeki zorlama zaferler.

narutoyu büyük ihtimalle yakında bekleyen durum.. madara ve obitoyu yenebilirse narutolar pes doğrusu..
  15. uchiha_n

Cosplay Yardım

zaten sinir oldum sana.herkesle bağlantını koparmamışsın bir benimle koparmışsın darıldım valla <_< :angry:peruk olmaz ya ..
  16. uchiha_n

Cosplay Yardım

Aman Allah'ım! kimler burdaymışmış :D berkay oğlum nerdesin sen :D 22 hazirandan sonra forumda bekliyorum hepinizi -_- -_-ace iki tavsiye ver bari :D
  17. uchiha_n

Cosplay Yardım

o zaman benden sonra sana da bulalım bebeğim :D haydi türkanime gücümüzü gösterelim :D iki kişiye de yapacak cosplay bulamuyoruz bea oldu mu yakıştı mı :D
  18. uchiha_n

Cosplay Yardım

no no no .. gin-chan çok kıskançdır bebeğim bilirsin -_-nan bana karakter bulun ya ağlıcam şimdi daha manga yarışmasına hazırlanmam, kkostüm dikmem gerekiyo çok işim var :P :D not:gelicen mi ezgi kontağaaa :D
  19. uchiha_n

Cosplay Yardım

show mu bebeğim o bizim işimiz :D kanka otae olsam benim için kondo-san olur musun :D döveyim seni orda süper şov olur :D yalancıktan ama vurur gibi yaparım :P
  20. uchiha_n

Cosplay Yardım

kanka anlatmadım size de beni geçenlerde japon turistler japon sandı :D el salladı bana :D sonra konuştuk 3 kişilerdi içlerindeki kadının kocası türkmüş türkçe biliyormuş muhabbet ettik.japonca konuştum adamlarla afdfdfghddsaadgj :D çok eğlenceliydi bir ara fotomu atarım :D bu arada o cosplay 2. olduysa iyiymiş bayağı :D
  21. uchiha_n

Yeni Bölüm eklenmiştir İyi Seyirler!!!
  22. uchiha_n

Cosplay Yardım

iyi fikir :D kız seninle görüşmeyeli çok oldu özele gelsene ;)ama işte okul kıyafeti var onda da .ceketi nasıl dikeyim :( fln fln..
  23. uchiha_n

Cosplay Yardım

asdfghj :D teşekkürler, baktım hepsine ama maaşallah ufacık etek giymeyen öğrenci yok animelerde de :D peki şöyle sorsam, kahkülü ya da perçemi olmayan bildiğimiz dümdüz uzun saçlı, kahverengi saçlı-gözlü anime karakteri var mı :D
  24. uchiha_n

Cosplay Yardım

filmde kahverengi saçları var.Kıyafetine baktım mini etek :D olmaz ya sağol yine de :lol: ona da baktım.çok seçici davranıyorum biliyorum ama okul formasını dikmek sorun biraz..hem kızın kahkülleri var bende yok :P :D çok teşükkürler yine de :)
  25. Arkadaşlar tahmin edeceğiniz üzere cosplay yapmak istiyorum.Ama hangi karakteri yapsam bilemedim.Sizden vereceğim kriterlere uygun anime karakteri söylemenizi rica ediyor ve şimdiden teşekkür ediyorum :) -Bayan karakter :D -Peruk kullanmak istemiyorum dolayısı ile, kahverengi, orta boyda saça sahip -açık-saçık giyinmeyen bir karakter söyleyebilir misiniz? not:kıyafeti diktireceğim ya da kendim dikmeye çalışacağım.internetten falan satın almayı düşünmüyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.