Jump to content

uchiha_n

Üyeler
  • İçerik sayısı

938
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

uchiha_n kullanıcısının paylaşımları

1. ya ben bunları bir an altyazı diye düşündüm ahahah :D ben mediafire için 200 mb ile encode ediyorum ya . diğer siteler beni gıcık ediyor :D sadece altyazı paylaşabilir misin acaba?
  2. ellerine sağlık, kolay gelsin :D 1 den 6 ya kadarki bölünler için dosya bulunamadı diyor.mediafire'a yükleyebilir misin acaba lütfen :)
  3. ilk yorumları okudum da sonralarını hiç okumadım maaşallah herkes döktürmüş :D ben fikrimi kısa bir şekilde yazmaya çalışayım bakalım :D ilk olarak ben de önceleri konuyu açan arkadaş gibi düşünüyor ve soruyordum ''Nan otaku denen adamlar hasta değil mi ne diye herkes otayum ben cart da curt da diyip geziniyor'' hatta bayağı da gıcık oluyordum o tiplere. iki anime izlemiş normal bir hayata sahip otakuyum diyor kendine , diyordum. sonra ise fikirlerimi biraz yumuşattım.Ya aslında insanlar ''otaku''yu biraz deyimleştirip gerçek anlamı dışında kullanıyorlar.mecazi anlam gibi.Anime ve mangalara tutkunluğu olanlara otaku diyorlar işte. dedim. Oreimo (My sister cant be this cute) izlemişseniz bilirsiniz orada Kirino ''otaku'' diye nitelendirilmiş.Oysaki kirino ya baktığımızda öyle hasta masta değil.evden dışarı da çıkıyor, modellik yapıyor, örnek öğrenci, arkadaşlarıyla gezip tozuyor ve çoğumuz gibi anime ve mangalara (ayrıca erogelere :P :D ) aşırı bağlı . Sonuçta adı üstünde animeyi yapan japon.kirino gibi birine ''otaku'' diyen de japon. bu konuyu en iyi bilen de japon. Ama iki anime izleyip de otakuyum diyenlere hala da gıcığım orası ayrı -_- Ufak Not: İletileri bir kısmından sonra okumadığımdan bilemeyeceğim ama lütfen birbirinizi kırmayınız arkadaşlar , herkes istediğini düşünmekte özgür ^_^
  4. uchiha_n

Manga İstek ve Öneri Bölümü

ne demek :) ben sana bitmiş bitmemiş diye ayırt etmeden sevdiğim birkaç mangayı sıralayayım nana to kaoru - ecchi , s&m ilişkisi nana to kaoru arashi - paralel seri nozoki ana- bayağı bir ecchi yani boderline h :D yakında biter birkaç bölüm kaldı çevrilmeyen. Brocon?! - erkek kardeş kompleksi olan kızlar :D Chibi Vampire Karin Sundome - 4 defa okudum düşün artık :D
  5. uchiha_n

Manga İstek ve Öneri Bölümü

http://www.mangaupda...act=genresearch burdan istediğiniz türleri , bitip bitmediği gibi birçok özelliği seçip ayrıca 1 tane olmak koşulu ile http://www.mangaupda...categories.html şuradan bir kategori seçip arama yapabiliyorsunuz. bunun dışında sana sorularım var ki ona göre tavsiyede bulunayım :D ingilizce olur mu? okumam ya da tavsiye etmeyin dediğin tür var mı ? (shoujo, ecchi falan filan)
  6. uchiha_n

Üye Albümü

seni de imzanı da yerim :lol: :D
  7. uchiha_n

Manga Yazan Karakterler

yok Türkçe çevirisi.. ayrıca durmuştu İng. çevirisi yeniden başladı şu sıralar çok mutluyum :D smut değil bebeğim ecchi,mature bir de arada 7 yaş farkı var amanıınnn yeme de yanında yat :D ne demeeeekk :D
  8. uchiha_n

Manga Yazan Karakterler

puppy lovers daki eri inui ♥ harika bir manga ama cinsellik bayağı var uyarayım :D aklıma gelirse yazarım daha
  9. uchiha_n

Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)

çoook sağool :)
  10. uchiha_n

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

izlediğimde ne kadar çok gülmüştüm :D Burdan da anlıyoruz ki çevirmenlik bir sanattır yaaa. ... hele de üstteki çevirmen notları falan dehşet oluyor ben de rast gelince hemen atayım buraya ;)
  11. çok sağol 3ira :) İnşallah kaılmayı düşünüyorum hayırlısı ^_^
  12. uchiha_n

Animelerdeki Saçmalıklar

eğlenceli konu :D gidip de animelere gerçekçi bakmayın falan diye yorum yapmak yanlış çünkü zaten konuyu açan da farkında bunun eğlencesine açmış işte :P aklıma direk bu geldi :D
  13. Nana'ya karşı bir antipatim var çizimlerinden mi yoksa baş karakter olan kısa saçlı hatundan ötürü mü bilemiyorum :D ama senin için bir gün izleyeceğim ;)
  14. uchiha_n

( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin

her yerde söylüyorum çeviriye devam ettiğimi ama gidip başka çevirmenlere bu animeye devam eder misiniz falan diye soran bile oldu..niye bana ulaşmıyorlar önce anlamıyorum..neyse çizebilirsin :)
  15. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ve tebrik ediyorum orjinal ve hoş bir konu olmuş :) nazo no kanojo x = ünlü mü ünlü değil mi pek bilmiyorum ama çoğu insanın ''iğrenç'' diye nitelendirdiğini biliyorum.Oysaki aslında hiç de iğrenç olmayıp aksine çok ''saf'' bir aşk hikayesidir.Tavsiye ederim. Bir ara shoujo anime arayıp duruyordum o kadar övülüp de beğenmediğim o kadar fazlaydı ki..Bu biraz da ''gerçekçi'' bir hikaye aramamdan kaynaklanıyor olsa idi.. kaichou wa maid sama, kimi ni todoke, special a, bokura ga ita falan hiç sevmemiştim.. ünlü olup da bayağı beğendiğim lovely complex vardı mesela.. sayanora zetsubou sensei=acayip ince bir anime..dehşettir tavsiye ederim. yugioh duel monsters=herkes bilir bunu ama ben pek tutkunu olunduğunu düşünmüyorum oysaki benim en sevdiğim animedir.genellikle sadece ilk sezonuyla bilir aslında asıl macera ve kurgu ileriki sezonlarda kendini gösterecektir.. aklıma geldikçe devam ederim :)
  16. uchiha_n

( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin

Herkese çok teşekkür ederim :) Yazın da yaklaşması itibari ile çok yakın zamanda bitecektir çeviriler İnşallah :) 10. Bölüm Eklenmiştir İyi Seyirler Dilerim ;)
  17. ne demeek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :lol: kolay gelsin çevirmende :)
  18. http://www.youtube.com/watch?v=cYBbcJeiwu4&list=LLOqa93HhPWDanM8xJ0Vxm0Q http://www.youtube.com/watch?v=Z2iPU1ByOL4 not: bir mesaja 2den fazla video konulmuyormuş ondan böyle üst üste oldu mesajlar :(
  19. ne demek. :) konusunu okudum demin umarım bu önerilerim işine yarar :D http://www.youtube.com/watch?v=prQC1AQopbE
  20. sana yardımcı olamayacağım için kusura bakma. animeden çok mangayla haşır neşir bir insanım ama müzikle okuyamıyorum :D sadece mangaya odaklanmak istiyorum fln filan :D kafam karışıyor :P
  21. iyi ki doğdun çığlık!!!!! :lol:
  22. uchiha_n

Rurouni Kenshin

izle izle kötü sonları ben de sevmiyorum ya.. zaten güzel vakit geçirmek için izliyorsun bir de sonu kötü olunca ohooo... :P
  23. uchiha_n

Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)

afiyet olsun ^_^ :lol: çok teşekkürler herkes de saskeye bayılıyo yav :D
  24. uchiha_n

JAPONYA BELGESELİ

acaba indirebileceğim bir yer var mı bu belgeselleri? telefondan izlemek istiyorum da.. paylaşım için teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.