Jump to content

uchiha_n

Üyeler
  • İçerik sayısı

938
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    uchiha_n got a reaction from yin in Origami Şans Yıldızı   
    ben de yapacağım!!!! o zaman herkes yaptıklarını koysun bakem -_- ;) :D paylaşım için çok sağol bu aralar forumumuzda ne tatlı yararlı konular açılıyor öpücem sizi ya :wub:
  2. Beğen
    uchiha_n reacted to Toprakezgi in Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^   
    Merhaba arkadaşlar :D Ben, Haruka ve birkaç sınıf arkadaşımız resim odasının duvarlarını boyadık. Uzun süredir yılmadan çalışıyoruz. Çok büyük sorunlar yaşadık. :( Biz çizip boyadıktan sonra duvara badana yaptılar falan. Ama şuan her şey çok güzel gidiyor ve okula animeleri aşılıyoruz. Buyrun çalışmalarımız. :D
    Edit: Bunlar bayağı büyük aslında. Buradan anlaşılamayabilir ama öyle :D
    One Piece: Bunu başta tonlama yaparak boyamıştık ama badanadan sonra mahvoldu. Biz de böyle devam ettik. Sanırım en çok bunda uğraştık. -_-

Bleach: İlk göz ağrımız. :wub:

Fairy Tail: Bu ne kadar hızlı bitti öyle ya :o

Gintama: Bunu da bugün yaptık. Hala bitmedi ama çok bir şey de kalmadı. -_-

3. Beğen
    uchiha_n got a reaction from talha9696789 in En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri   
    evvveett başlıyorum
    1) sakata gintoki
    2)uchiha sasuke
    3) atem
    4)tokuchi
    5)kenshin
    6)zero
    7)yagami light
    8)okazaki tomoya
    9)nagisa
    10)yuuki
    karışık yazdım ilk iki doğru da gerisi karışık :D
  4. Beğen
    uchiha_n got a reaction from yuicchi in İtiraf Köşesi   
    hoşlandığım çocuğun adı ve soyadıyla akrostiş şiir yazmıştım. söyledim rahatladım utanıyorum :P :D
  5. Beğen
    uchiha_n reacted to BlackFire in DANGO!!   
    aklıma clannad geldi.
  6. Beğen
    uchiha_n reacted to IXCHEL in DANGO!!   
    Geçenlerde dango yapmayı denedim.Gerçekten çok lezzetli oldular ^_^ İşte bunlar benim yaptıklarım.Ben çikolata sosu kullandım gerçekten harika oldular ^_^

TARİFİ:

Anlamadıysanız google'a how to make dango yazıp çıkan ilk siteye girin orda baya bi iyi anlatıyo :wub:
  7. Beğen
    uchiha_n got a reaction from Lynx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    çünkü tek mesaja o kadar çok resim ekleyemezmişim bende garanti olsun diye 3 tane yaptım -_-
    gülmene sevindi m kanka aa ne unutması biz gin-chanla hiç unutur muyuz aşkolsun :D
  8. Beğen
    DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİ BETH-CHAN!!!!!!!!

9. Beğen
  10. Beğen
    hitsu döversen döv bu bir türkanime geleneği doğum günlerinde biz böyle eğleniyoruz :D hem sana inoune yi getirince bir şey demiyordun :D
    öhöm neyse ben olaya giriyorum :D

11. Beğen
    uchiha_n got a reaction from sailor red in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    nagisa-tomoya
    yug-tea
    gintoki-ben
    karin-usui
    zero-yuuki
    orohime-ichigo
  12. Beğen
    uchiha_n reacted to Haruka in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  13. Beğen
    uchiha_n reacted to ayanatsume in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    Bence reni sen al kyokoda fuwaya kalsın çok yakışmışsınız :D
  14. Beğen
    uchiha_n reacted to BynMubo in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    Uchiha_n o bölüme ölmüştüm ben :)
    Sho ile kyoko ren ile kyokodan çok daha uyumlu.Kavga edişleri olsun,zıtlıklarına rağmen birbirleriyle anlabilmeleri ve birbirlerini anlayabilmeleri .. :)
    Bu ikiliden daha çok sevdiğim kimse yok :)
  15. Beğen
    uchiha_n got a reaction from BynMubo in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    sho nun yaptigi o kadar pislikce ki anlatamam ki siz de biliyorsunuz ama bence sho bin pisman olsa da kyoko ile birlikte mutlu olsalar iste benim istedigim son olur ama oyle olacagini hiic sanmiyorum..
    spoilerr
    telefondan giriyorum buton yapamayagim manga spoilerrrr
    kyokonun ilk opucugunu calisi harikaydi shonun hic unutamiyorum o sahneyi :D
    bu arada benim sho da gozum yok bayanlar sizin olsun .. gintoki oyar valla :D
  16. Beğen
    uchiha_n reacted to Cold Dewil in Gintama Yine Mi Bitiyor?   
    Tokyoyu basabilirim şuan :angry: Yorozuyasız hayat bize bayat .
    Ps:Ben ihtimal vermiyorum bence yayın saati değişecektir.2. Filmi gelen bir seriyi hemen bitiremezler düşüncesindeyim...
  17. Beğen
    uchiha_n reacted to Ogeday in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Anime müziği değil ama Kira'nin kahkaha sesini koymuştum telefon çalinca herkes bana bakiyordu :D
  18. Beğen
    uchiha_n got a reaction from Lynx in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    şu üstteki iki şahsiyet diyor ki gel bana uç..
    gintoki de zaten pek bir mutlu..
    kıskandın mı beni aa olmaz ki karıcığım böyle aa diyip kızdırmaya çalışıyor , eğleniyor beyfendi..

hele ki sabah sabah beni sinirlendirmeye çalışması yok mu..

beğendiniz mi yaptığınızı kızlar?? amaan neyse canım arada iyidir ilişkimize farklı renkler gelsin değil mi
  19. Beğen
    uchiha_n got a reaction from BynMubo in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    biliyorum biliyorum da fuwa sho yu çıkaramadım birden :huh: :D herhalde skip beat izleyip de shotero ve kyouko nun olmasını istemiş olan bir benimdir :P :D ren i sevemedim ben bir türlü :wacko:
  20. Beğen
    uchiha_n reacted to Haruka in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    Gintoki'nin gözü Nurcan'dan başkasını görmez. -_- Senin için üzüldüm ne kadar uğraşırsan uğraş her şey boşuna olacak. :D
  21. Beğen
    uchiha_n reacted to BynMubo in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    Şaka yapıyorum zaten gintoki benim kardeşim gibidir bir kere :D Benim sevdiğim shotero ile kyohei zaten <3 :wub:
  22. Beğen
    uchiha_n reacted to Lynx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    O zamanlar çok farklıydı, çok güzeldi ya.. ^_^ Hiç ayrılmazdık forumdan hep birlikteydik, her an. Minna çok teşekkür ederim valla her şey için. :( İyi günde kötü günde hep yanımda olan kişilersiniz. :wub: Yani yanımızda. B) Abdullah ve benim yanımda. :lol: :* Bizim sevgimiz de çok farklıydı yani birbirimizi daha önce hiç görmeden sadece konuşup arkadaş olup anlaşarak sevgili olduk Hitsu ile. Gördükten sonra daha da aşık oldum o ayrı. :wub: Neyse.. Minna arigatou. :( Hep sizin sayenizde. :*
  23. Beğen
    uchiha_n got a reaction from Hitsugaya in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    ben benim iletiyi yolladım ezginiinki gördüm sonra.acayip güzel yazmış nan... ben de duygulandım o günler geldi aklıma .. hepimiz her saniye forumdaydık..pcden kalkar telefondan girerdik :D
  24. Beğen
    uchiha_n got a reaction from Hitsugaya in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Abdullah, nağmıdeğer Hitsu-kun, başlarda tek Gintama yoldaşım ( :D ) , biricik beth-chanımın biricik sevgilisi...
    İyi ki doğdun!!!

Böylece kanka sana hediye veremedim :D
    Heaa Beth'e de kızdım hediyemi mahvettin ne olduğunu bile anlamadım dedim.O da dedi telafi edermiş o.. :D

25. Beğen
    uchiha_n got a reaction from Haruka in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Abdullah, nağmıdeğer Hitsu-kun, başlarda tek Gintama yoldaşım ( :D ) , biricik beth-chanımın biricik sevgilisi...
    İyi ki doğdun!!!

Böylece kanka sana hediye veremedim :D
    Heaa Beth'e de kızdım hediyemi mahvettin ne olduğunu bile anlamadım dedim.O da dedi telafi edermiş o.. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.