Jump to content

intheblaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

117
  • Son ziyareti

intheblaze kullanıcısının paylaşımları

1. intheblaze

En Çok Sevdiğiniz Film

Hayat Güzeldir Yüzüklerin Efendisi Felekten bir Gece
  2. intheblaze

Neden Luffy ???

Hepsi ve arkadaşlığa herkesden fazla önem vermesi
  3. intheblaze

Kurosaki Ichigo

İchigo Zaraki'yi bankaisiz yendi ki bence imkansız bişeydi. Ezik gösterdiler başta Zaraki'yi sonra anime ilerledikçe Zarakinin gerçek gücünü gördük.Bankaisini açtıkdan sonra dövüşseydi daha mantıklı olurdu gibime geliyor.
  4. intheblaze

Zapaktousu olursa ne olur??

Katliam olur gibime geliyor :o
  5. Yaş : 19 Boy : 1.80cm Dövüş Stili : Champloo kendo/Champuru Sevdikleri : Yemek, kadın ve öldürmek Sevmedikleri : Yemek, kadın ve öldürmek dışında herşey En Sevdiği Sözler : 1.Cehenneme gitmek umrumda değil.Çünkü zaten cehennemde gibi hissediyorum. 2.Birini öldürmek için sebep mi lazım? Mugen, edo döneminde Ryukyu adalarında doğmuştur. İsminin anlamı "Limitsiz" dir. Mugen kaba, çapkın ve kaybetmeyi sevmeyen bir adamdır.Kadınlara olan düşkünlüğü sayesinde başına birçok kez iş açmıştır. Mugen'in dağınık kahverengi saçları ve ince bıyığı vardır.Uzun kol kırmızı ceketinin içine gri gömlek ve altına ise siyah şort ve tahta sadalet giyer.Bileğinde iki tane mavi dövme vardır.Kılıcını sırtında taşır.
  6. intheblaze

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tengen toppa gurren lagann'i tekrar izledim
  7. intheblaze

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

Sevgili olarak Akashiya Moka-Rosario+Vampire Abi olarak Kamina-Gurren Lagann ve Onizuka-GTO Arkadaş olarak Luffy-OP, Natsu-Fairy Tail ve Mugen-Samurai Champloo veya Kazuma Yagami-Kaze no Stigma Bütün sülalemi çıkarırımda Anime karakterlerinden üşeniyorum :)
  8. intheblaze

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

1.Ecchi Herkes ecchimi sever arkadaş ;D 2.Okul 3.Süper Güç 4.Komedi 5.Macera
  9. Tür: Ecchi, Harem, Okul, Fantazi, Shonen Yapımcılar: Gonzo, FUNimation EntertainmentL Bölüm Sayısı: 13 Yapım Tarihi: 2008 Animenin konusu Tsukune Aono'nun yanlışlıkla yaratıklar için olan okula kayıt olmuştur.Bu okulda Akashiya Moka adında çok güzel ve güçlü bir vampir ile tanışır.Okuldan kaçmaya çalışır ama Moka'ya olan sevgisi yüzünden okula geri dönmüştür.Daha sonra kendi nazikliği sayesinde kendi haremini kurmaya başlar. Ecchi severlere kesinlikle öneririm.
  10. intheblaze

Death Note

Efsana denebilecek anime hiç uyumadan 12 saate filan bitirmiştim.
  11. intheblaze

Bleach Tanıtım (Anime)

Beni bayan 2 anime Naruto ve Bleach. Başta çok seversin sonra sıkılmaya başlarsın. İzleyecek bişey bulamadığın zaman bunlar ilaç gibi gelir.
  12. Bunun ilk serisini izlediğimde Psikolojim bozulmuştu. Adama kafayı yedirtirler. Birbirinden psikopat kızlar :D Bi bu animeden bide Schools day'den korkcan
  13. intheblaze

Black Lagoon GIF(Spoiler)

Eline sağlık bir gün bende çözücem böyle imzalar yapmayı
  14. Oyumu lamboya vermek isterdim beni çok güldürttüğü için ama reborn en güçlüsü gibi gözüküyor.
  15. intheblaze

En iyi anime soundtrack hangisi?

Shoko Nakagawa - Sorairo days (Tengen Toppa Gurren Lagann) Bu müzik baya bir hoşuma gitmişti ilk dinlediğimde
  16. Tür : Aksiyon, Komedi, Mecha, Sci-Fi Yayınlanma Tarihi : 1 Nisan 2007 - 30 Eylül 2007 Yapımcılar : Gainax, Aniplex, Konami, Bandai, Bandai Entertainment Bölüm Sayısı : 27 Gelecekte insanlar, yeraltına kurdukları köylerde yaşamaktadırlar. Yeryüzünden kendilerini izole eden bu insanlar, sık sık gerçekleşen depremler yüzünden sürekli daha derine inmişlerdir. Yeraltındaki köylerden biri olan Jeeha'da yaşayan ve ailesini yıllar önce bir depremde kaybeden Simon, köydeki en iyi kazıyıcılardan biridir. Simon, birgün kazısı esnasında garip bir alet bulur, bunun üzerine "Gurren Brigade"in lideri olan Kamina, Simon'u çetesinin bir üyesi yapar. Kamina, yaşadığı deliğin üstünde bir hayat olduğunu düşünmekte ve bu delikten kaçmayı düşlemektedir. Ancak Simon ve Kamina'nın kaçma teşebbüsleri hep başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Yine başarısızlıkla sonuçlanan bir kaçma teşebbüsünün ardından Kamina hapse, Simon ise kazma işine gönderilir. Ancak bu kazıyı diğerlerinden farklı yapan Simon'un keşfidir. Ancak bu sırada gerçekleşen depremle, yeryüzünden Simon'un köyüne bir robot ve genç bir kız düşer. Yoko adındaki bu kıza robotla dövüşünde Kamina yardım eder ancak pek etkili olamazlar. Simon, Yoko ve Kamina'yı bulduğu şeye gotürür. Bu, vücudunda yüz olan küçük bir robottur. Simon'un Lagaan adını verdiği bu robotun yardımı sayesinde yeryüzüne çıkan kahramanlarımızı daha fazla dev robot, macera ve bilinmeyen bir dünya beklemektedir. %100 Tavsiye ederim herkesin izlemesi gereken bir animedir.
  17. intheblaze

Kaichou wa Maid-sama!

iyi güldürmüştü beni, oldukça zevkli ama üst üste izleyince sanki aynı şeyleri izliyormuş gibi oldum biraz sıkıcı geldi o yönden ama güldürüyor 10 üzerinden 7.5
  18. intheblaze

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Makina Mühendisliği hatta bu yolda ilerliyorum şuan :) eğer olamazsak Devlet memuru masa başı işi ::) Makina mühendisliği boş iş, Şu aralar ingilizce girdi kafama ünide onu tutturucam
  19. intheblaze

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kaichou Wa Maid-sama
  20. intheblaze

En güçlü karakter sizce kim?

Guildartz, Erza bile onla karşılaşmaktan korkuyor.:D
  21. intheblaze

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Erza ::D
  22. Zevkle izlediğim animelerden biriydi. Umarım bu yeni çıkacak olan seride güzel olurda biraz zaman öldürürüz.
  23. intheblaze

animedeki adamın gucüne sahip olmak

Shunsui Kyōraku. Havada karada öperim olayı ;D
  24. intheblaze

Kurosaki Ichigo

Hollow ichigonun son formu vasto lorde sanırım. Tek geçerim 8)
  25. intheblaze

Bleach uzun diye.

şimdi izleyecek pek birşey yok onları izledikten sonra insan diyor geçmişe gitsemde bi daha izlesem:D Aynı şeyleri tekrar yapmak pek hoşuma gitmiyor.Biraz sabırsızımdır biriktirip öyle izliyorum mesela 3 ay izlemem birikir 1 gecede 3 ayki bölümleri izlerim. Fobi kalmadı yani artık izlicek bişeyler bulayım diye dua ediyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.