Jump to content

gok408

Kayıtlı Üye
 • Posts

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by gok408

 1. Oyaa HIME HIMEEEEEEE :)) Şok oldum ya resmen müthis bir haber:))) Bu aralar bu güzel animelerin devam haberlerini okumak harika bir his.Cidden insanın yüzünü güldürüyor:)
 2. Çok beğendiğim nadir serilerden.Sıkılmadan izlediğim.Atlamadan izlediğim yegane serilerden.Fazlasını bekliyordum.Açıkçası çok sevindim.Bir 24 bölüm daha yapsalar şahane olur.Mesele Arslan'nın kral olup olmaması değil bence.
 3. Ayrıca anime bir kültürdür.batıda bu kültür yok.Çizgi romanlar olsada hepsi tek kahraman ve oda Amerikay'ı kurtarmaktan öteye gitmeyen şeyler. :D Anime kültürüne alışık olmayan bu adamların anime filmini yapması hiçbir anlam ifade etmiyor.Anime filmlerinden bahsetmişken Kenshin filmleri çok başarılıdır.Ama onun konusu gerçekçiliği yakın olduğu için yapımı daha kolaydır.Filmi yapacak olan Lionsgate......söyleyecek söz bulamıyorum :D
 4. Dragonball sözde filmini hatırlatalım.:D Bununla birlikte film üretecek fikir kalmadığından dolayı olmadık işlerin peşinden koşuyorlar. SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 5. Listeyi görünce biraz korktum.Söz konusu mangakanın zekası ile alakalı bir durum çünkü ve bu konuda devma eden seriler arasında 1. Gintama 2.de One Piece olması çok yerinde olmuş. Gorilla sensei bir daha saygımı kazandı.:D Zaten devam eden mangaya baktığımızda da herşeyi ile mükemmel bir şekilde ilerliyor.Hiç ara vermeden her hafta mangası çıkıyor :D BANZAII GORILLA :D
 6. Toei yapım animerli izleyenler;Çizmler kötü değildi.diyorlar Çizimden ziyade animasyonlar berbattır.One Piece çizim kalitesi iyidir.Fakat savaş sahnelerini diğer shonenlerle karşılaştırın.Bu seri içinde aynısı geçerli.Kısa seri olur iyi olabilir diye başladım ama devam edemedim.Animasyonlardan sıkıldım.
 7. Şok oldum reesmen korku komedi mi bu nasıl bir şey :D
 8. Ana karakterini sevdiğim yeagne animelerden :D Bekliyoruz...
 9. Yemek yaparken zıplayan oppailere ilgisi olanlar için birebir:D
 10. Seride kullanılan espriler şakalar bayağı gelmeye başladığı için izlemek bir yana nefret etmeye başladım.Animeye yeni başlayanların çok eğleneceği kesin :D Sanırım bir diğer etkide; yaş ilerledikçe bu tarz absürd animeler yerini daha bir kurgu içerikli,serile alıyor.
 11. Koko yok Asuna var Jonah'a haber verin sıksın Asuna'nın kafasına.:D
 12. Psyco Pass ve Barakamon izlememen büyük kayıp olur.Psyco Pass tatmin edici bulamayanlar malum karakteri göremediklerinden bu yaklaşım içindeler.:D
 13. Loli konusunda seninle aynı fikirdeyim.:D Ama Barakamon dışında geri kalanlar benim için anlamsız :D Kill La Kill 2014 animei mi ki? Yada yeni seri mi çıktı ?
 14. Asuna'nın tam olarak neresi çekici imiş:) Nasıl derler ponlar bir takım uydurmalaradır efendim.Hep televizyonların popüler kültürü pohpohlamasından dolayı bunlar birinci oluyor.:)Geçin bunları adam gibi adam gibi karakterler koyun şu listeye koyun Onizuka Eikichi koyun bir Gintoki,Hijikata,Madao.Tsuky,Otae,Revy,Real Mayar vs orjinal karakterler görelim.Koyun High sdchool of death kızlarını koyun Asuna bir daha kendine gelemezsi.:xD Bu cins karakterleri seçen elemanların hepsini Hijikata'nın eline verecez ya adam olacaksınız yada SEPPUKU!!!! Forever Madao Road Of Gintama..19 Nisanı bekliyoruz.............................
 15. Yüksek kalitede Gintama izlesekte seri halen pikseller ve mega drive kafasında :))
 16. Bilgisayarımda silmediğim tek anime serisidir Gintama elim gitmiyor silmeye.Yeni sezon duyurusunu görünce gözlerim yaşardı.BANZAI BANZAI GINTAMA:))
 17. Sizi biraz kızdırayım.:) Galiba çok sevindim.Üzgünüm.Öte yandan bleach gibi kurguyu bozmadan bitterse seri için iyi ve yerinde bir son olur.Bu arada One Piece yerini iyice sağlama almış olacak.Başka rakip yok gibi.
 18. Naruto ve naruto ile ilgili herşey.Sebebini bende bilmiyorum.izlemeye çalıştım yok, söverek kapattım.
 19. gok408

  Gintama FC

  Yorozuya eien ekleyin lütfen
 20. Vampir Knight vs gibi seriler sadece izlemiş olmak için var olsan serilerdir.:)Gintama sadece izlemek için değil hep izlenmek için var:))
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.