Jump to content

gok408

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

gok408 kullanıcısının paylaşımları

1. One Piece'i Gintama yapımcılarının eline verselede Op uçardı.Yukardaki animeye bakılınca direk göze battıyor.
  2. gok408

Anime Reyting Rekoru Kırıldı

One Piece hepimizin bildiği gibi animesi animasyonlada kaybediyor.Animesi istenilen sevyede değil.Bleach, anime olarak çok sağlam yapılıyordu.Ancak yanlış hatırlamıyorsam 200+ dan sonra i,zlenmez oldu. Animesi iyi ama hikaye giderek ucuzlaşıyordu. Powerup nereye kadar. Kubo iyi başladı ama bittişi ğekte iyi olaak gibi değil.Naruto için birşey demiyeceğim nefret ettiğim yegane seridir.Ön yargılıyım Naruto'ya.
  3. gok408

Bleach

Filler yüzünden değilamakonusu oldukça sıkıcı bir hal alınca bende bıraktım.İzlerken insan kendini kaptıracak bir macera bekliyor ama bleac en azından benim bu isteğimi karşılayacak nitelikten olmaktan çıktı.Takip etmeyi bıraktım. Bleach sanırım 25+ yaş grubuna pek hitep etmiyor gibi.:(
  4. gok408

Bleach

Bleach sırf aksiyon ve savaş sahneleriniizliyorum gerisini tamamen atlıyorum.Konu itibari ile çokçekici değil artık.Yeni arc Bleach arcları arasında en sıkıcı olanı.Kubo Bleach hikayesini Ruhlar dünyasında Kral diye tarif edilen kişi ve kişilere atıfta bulunup hikayenin çerçevesini genişletse güzel olurdu.Ama birbirinden nerdeyse tamamen bağımsız hikayeleri araya sıkıştırıp parça pincik ediyor.Ağırdan takip edeceğiz Bleach.
  5. gok408

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

Futari Ecchi bencede tamamen hentai dir ecchi için biraz fazla.
  6. gok408

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ghost in the shell second GIG
  7. gok408

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

High School Of The Dead
  8. gok408

Natural Fansub

Kendi Logonuzu üzerine gömebilirsiniz sanırım.
  9. gok408

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Bir bakalım.:) Gantz Armed Librarians The book of Bantorra Deadman Wonderland
  10. gok408

Natural Fansub

Başarılar hocam altyazı o videolara cop diye oturacak en fazla belki bazı bölümlerde zamanlamda kayma olur onun dışında hiç problem olmadı.Tekrardan Kolay gelsin.
  11. gok408

Natural Fansub

Şuan da bendeki altyazılar ve rawlar sorun yok.Burdan site linkini vereyim vaktin olunca göz atarsın ayrıca altyazıları upload edecem. Site ve kullandığım altyazı linkleri,umarım işinizi görür. Dosyalar çift sesli Eng/JP yada RS/JP Altyazılar için: http://x7.to/j0bx4n FTP Adresi: http://omarroms.homeip.net/M/Anime/Complete%20%5BUnwatched%5D/G/
  12. gok408

Natural Fansub

GTO ilaki yapacaz gibisinde derseniz rawlar konusunda yardımcı olabilirim sanırım.GTO Raw dosyaları OGM formatında bildiğim ftpleri paylaşırım.
  13. gok408

Luffy sizce kimle evlensin ?

Okuduk bir süre önce ama sonuçta teori.:)Gönül kuşu bu nereye konacağı belli olmasada,biz Luffy-samayı en iyisine layık görüyoruz.:D
  14. gok408

Sorunun iki türlü cevabı var.Ya Nami yada hiçkimse
  15. gok408

Gantz'ın sonu (Spoiler içerir!!!)

Bir merakla izledim çk şk güzel diyen arkadaşlara da saygım var ama.Berbat bir anime versiyonu vardı.Karakterlerin işleyiş şekli hastalık derecesindeydi.Konu itibari ile iyi bir seri olabileceğini düşünüyorum.Belki animeye'ye düzgün yansıtmamışlardır.Başta gösterilen ana karakter ve kız adamı gıcık edecek derecede sevyesizdi.Burda laffı ecchi ksımına atmıyorum.+18 zaten seri.Ama bir çeşit sömürü mantığı içeriyordu.Baş karakter berbattı. Tabbi genede serinin manga kısmına takiben bakındım.Farklı teknikler kullanılmış.İlk 65 capter yani animeye çevirelen kısım en berbat tarafı.İlerisinin daha iyi olur diye baktım.Ama kullanılan farklı çizim tekniğine rağmen o karakter kahraman olabilecek son kişi.Japonya'nın Supermani gibi bişey olmuş çıkmış.Heryerde kucağında bir kız ile de 007 den farksız.Ortaya konulan emeğe saygı ama bence iyi bir hikayeyi bozuk karakterlerle heba etmişler.
  16. gok408

anime soundtrack #torrent indir# [GÜNCEL]

http://youtu.be/PGYtVUSOI6k
  17. gok408

Natural Fansub

projenizde GTO gördüm.Bu serinin önceden çevirileri mevcuttu Tekrardan bir çeviri mi yapılacak.?
  18. gok408

Bişey yapamayn Luffy bizim açımızdan zayıflık olarak görüldü,bişey yapamaması.Acaba bişey yapmamak mı zayıflık yapmak mı?Luffy'nin kadınlara karşı zaafı yok ne yapabiliriz.:)Ve bu ona hediye olarak en güzel kadını kendine aşık ettirdi.Adam bişey yapmadan alıyor.Torpilli Oda'dan.:DÜstüne üstlük Nami'yi bir ömür bağlayacak.:) Luffy=Goku saf karakterler.:)Goku'nun Bulma'nın iç çamışırını çıkardığı kareyi daha unutmadım.:)
  19. gok408

İchigo Ne İş :)

Asıl hikayeye bağlayacaklar ama böyle olursa mangadan ayrı gider yada bir şekilde bağlarlar.
  20. gok408

Tayfaya Yeni Üye!

Eğer oda gerçek bir DB hayranı ise Z serisine geçerken Goku bile büyümüştü hatta Bulma tanıyamamıştı. Luffy'e az daha önem vermesini umuyorum.Ace kadar olmasına gerek yok boy var zaten.Lastik adam bu aşırı bir kaslanma değilde,şöle bir kalıba oturmalı.Çocuk havasından çıkmalı artık 20 yaşına girdi.Ussop örneği çok güzel mesela.Çok şey istemiyoruz.Luffy artık milli olması lazım(erkek içinde erkek):)
  21. gok408

Sanırım çizerde bizimle aynı görüşte o da Nozomi karakterine bambaşka bir hava vermişti.Bu adamın karakter çizimleri sağlam.Mangasına da başladım detay olmasa sorun olmaz.Yavaştan okuyacağım.
  22. gok408

Bleach

Bu animenin heryeri fillse orjinal hikaye nedir.Bleach teki amaç nedir.Bu kurosaki kimi niye kuruyor.Holowlara ne oldu.Günlük alışkanlık olan holow saldırıları nereye gitti.Şimdi Holow dünyasnın tamamen ele geçrimedi mi bu shinigamiler.Aizen mühürlenmesi ile aslında Bleach bitmiş bir animedir.Sonuç olarak holow dünyasındaki tüm büyük güçler yenildi.
  23. gok408

Bleach 335 izlemeyn kaldımı.Bu anime güzel, güzel olmasına güzel de Kurosaki gene hortladı.:)Yazarı oturup önceki bölümü izleyip öylemi kurguluyor bu animeyi.:)Kaybettiği güçlerini geri kazanıyor.Vay beeee.:)Onuda geçtim adam süpürücünün içine girip çıkıyor.Sanki evin arka kapısı.:)Herkesin korkup kaçtığığ süpürücü artık karizma yerlerde sürünüyor.:)Kurosaki onuda dize getirdi.Nozomi-chan vebalı gibi ortalıkta dolanıp duruyordu.:)Neyse sahibi sonunda aldı gitti.Kurosaki başladı gene sayıklamaya"Nozom'i kuruyacağım."Peloş-kun sızlanıyor.:) "Hepsi benim hatamdı."Kurosaki bir kaç karizmatik laf sölecekti resmen beni kastı.Anime olsada bir şekilde çok yapmacık geldi.:)Kurosaki yerine babası baş karakter olsa Bleach daha güzel olur.:) Nozomi şu ana kadar gördüğüm en güzel bayan shinigami.
  24. gok408

EN İYİ 10 LIVE-ACTION

Benim için en iyi live action GTO ayrıca yapılan filmi de çok güzelde 3 kez tekrar seyrettim.:)Takashi Sorimachi role çok uygun bir seçim olmuştu.Takashi bu filmde baya sevdim.Bir kaç filmini daha izledim.Ayrıca GTO için yazdığı Poison şarkısı da çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim.
  25. gok408

Tayfaya Yeni Üye!

One piece 2 yıl aradan geçti şeklinde gidiyor (burda yazmamalıydı.):)Luffy'nin biraz boy pos farkı olmasını bekliyorum.Hafiften kaslanır daha bir delikanlı gözükür.:)Saçları farklı imaj verir.Az daha ciddi tavırları olur.Derken aslında kastım karakterinin ruh haline uygun tavırlar kastım.Kısacası çocuksu halinde az sıyrılıp biraz daha olgun bir görünüm verilmeli.Sanırım yaş ortalamsı 19/20 olacak 2 yıldan sonra. Artık tayfaya kimsenin katılmasını istemiyoruz.jinbei hiç katılmasın.:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.