Jump to content
  • Create New...

Ophelia

Kayıtlı Üye
  • Content Count

9
  • Last visited

Never

About Ophelia

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/10/1996
  1. Eh *-* merhaba öncelikle :D Nası yazacağımı da bilemiyorum şu an.. aklıma ne gelirse yazacağım işte ^^ Bu işlerden anlayan, ve japonya'ya gitmiş olan kişiler varsa yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum.. Konuya gireyim ; Önümüzdeki yaz Temmuz-Ağustos sıraları bi arkadaşımla Japonya'ya gitmeyi planlıyoruz.. Ancak pek fazla fikrimiz yok, yani ne kadar para biriktirmeliyiz 4 haftalık bir tatil için.. Kalıcak yer konusu falan, özellikle de Biletler.. Çok pahalıysa aktarmalı gidebileceğimiz yerler falan var mı acaba o.O Tam kelimelere dökemiyorum isteğimi bu konu da pek iyi değilim ancak sanırım derdimi anlatabilmişimdir, Japonya'ya gitmiş veya orada tanıdığı falan olanlar varsa bu konu hakkında bir şeyler bilenler varsa yardımcı olursanız çok sevinirim =) Bir de şu vize işi.. Bir yerde Japonya'da Türkiye'den Vize istemiyolar, dönüş biletimizi göstermemiz yeterliymiş diye okudum ama tam olarak gerçeği bilmiyorum tabii ki.. yardımcı olacaklara teşekkür ettim şimdiden
  2. Eheh evet Kimya da çizmiştim :) Teşekkür ederim beğenmene sevindim, vardır eksiklerim ya ilk çizimim sonuçta^^
  3. Bu ilk çizimim :) Umarım beğenirsiniz.. eksiklerim çok var biliyorum belirtirseniz sevinirim ^^ Jiraiya <3

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.