Jump to content

Bonitanime

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Bonitanime kullanıcısının paylaşımları

1. Bana göre sıralamada yer değiştirmesi gereken karakterler var :(
  2. Bonitanime

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Chihayafuru (:
  3. Tiksinç falan.. Yakışmıyor bence size. Beğenmiyorsanız niye yorum yapıyorsunuz? Bekliyorum bu arada tabi ki. ^_^
  4. Bonitanime

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Vampire Knight ve Kaichou wa Maid-sama .. Geleceği yok ama bekliyorsun işte. :(
  5. Bonitanime

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Sürekli erkek karakterin etrafında dolaşan yılışık kız karakterler.. hepsine gıcık oluyorum. Onlar dışında, hikayeye sonradan dahil olan ve asıl erkek ile asıl kızın arasını bozmaya çalışan kız/erkek karakterler. Sevmediğim kız karakter olarak Sakura ve Asuna falan var.
  6. Yararlı olmuş teşekkürler. :3 Umarım artık shounen-ai ve yaoi veya shoujo-ai ve yuri arasındaki farkı anlarlar. T-T
  7. Bonitanime

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Animelerin çoğunun gidişatı güzel olmasına rağmen finalde batırıyorlar. Buna örnek yığın dolusu anime var. Bir tane söylecek olursam Sukitte Ii na yo.
  8. Sawako - Kazehaya Yuuki - Kaname Shion - Nezumi Ritsu - Takano ... *gider böyle ^-^*
  9. Bonitanime

Romantizm Sevenlere “Hal”

Konu olarak bence baya güzel. Bekliyorum, ne diyeyim. :D
  10. Konu Japonların erken yaşta evlenmesinden aşka gelmiş vallahi helal size. :)
  11. Bonitanime

Kuroshitsuji Live-Action Çıkıyor!

Animenin 130 yıl sonrasında geçecek olması.. Garip. Hesaplama yaparsak günümüz zamanına denk geliyor bu tarih. En merak ettiğim Ciel ve Sebastian açıkçası. :D
  12. Bonitanime

Sebastian Michaelis FC

Beni de alır mısın? :)
  13. Bonitanime

Sonbahar 2012 Anime Bültenleri

Bence; Kami-sama Hajimemashita, Sukitte Iinayo, Zetsuen no Tempest.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.