Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XxXByBRaWoXxX

Kayıtlı Üye
  • Content Count

138
  • Last visited

Everything posted by XxXByBRaWoXxX

1. ikisinede önem veriyorum dünya tatlısı diyede aşık olunmaz birazda zaman geçirip huyundan suyundan hoşlanmak gerek
  2. 2012mi :D hiç farketmedim ya yaptın yine yapcağını tevfik :D
  3. gerçekten övgüyü hakediyosunuz çok profesyönel çizimleriniz
  4. o bizden değil dedim tevfik inanmıyolar :D
  5. bende diyorum bu niye chatte ortalıklarda yok ban yemişin halbuki :D iyi bakalım açılana kadar geçici hg tabi açılırsa :D
  6. Bizim esas oğlana ne 2 yıl yarıyor ne haki nami karşısında :D bence türk kadını hücreleri var namide :D türk kadını dedinmi orda durcan aga. Bizim küçükken yediğimiz terlikten yememiş daha luffy, nami alttan alıyor :D
  7. Şu topluca resim çizme eğlenceliymiş
  8. ben kızlar bekliyo sanmıştım animeyi erkekler baskın çıktı :D
  9. ya ne güldüm ya tövbe estafurullah :D sordumda nerden gördün diyor adam görülmücek gibimi :D
  10. demek kızların uzun zamandır beklediği anime bu
  11. çocuğu iyi beslemiyolar heralde ne boya gidiyor ne ene gidiyor :D
  12. izledimde bitirmedim 130larda filan bıraktığımı hatırlıyorum artık biz fairy tailiz biz aileyiz sözlerinden gına geldiği bölüm :D
  13. yugioh japom yapımımıydı ya mangası olduğunu bile bilmiyordum
  14. manga beni çok sıkıyor başlamak istiyorum her defasında kapıdan geri dönüyorum. konununda dediği gibi sürükleyici bitane önersende ilk adımlarımı atsam
  15. hocam kusura bakma senin konu kapanmasın diye sildirttim olmazdi hiç böyle ama oldu
  16. death note, mirai nikki, magi the labyrinth of magic
  17. Noluyor bizim gençliğimize anlamadım geliyorsunuz yaoiyi savunuyosunuz bi bizmi normaliz yoksa bi bizmi anormaliz anlayamadım.
  18. otaku olmakta övünülcek bişey yok bence herşeyin aşırısı zarardır
  19. bende bugün bizimkilerle ilk filmini izlemeyi düşünüyordum bunu görünce daha bi sevindim
  20. aynen ben mecha severim ama ilginç bi olay yok anime çok sıkıcı ve yavaş ilerliyor sinir bozan yerleri hiç saymayım savaş desen gözünü doyurmuyor
  21. aynen benide sıkmıştı neyini beğendiklerini anlamamıştım
  • Create New...