Jump to content

XxXByBRaWoXxX

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne XxXByBRaWoXxX kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Japon yapımı tabii ki de.Mangası taa 90 larda vardı. hatta season zero diye bir olay var amanın harika bişi

Resmi ekleyen

98 yılında çıkan animesi bir de 2000 yılında çıkan animesi var.2000de çıkan herkesin bildiği yugioh dm.98de çıkan season zero diye adlandırılıyo fanlar tarafından :D çizimler daha farklı konu da farklı bazı benzerlikler dışında.hem ana seride öğrenemediğimiz bazı hikayeleri ayrıntılarıyla öğreniyoruz zeroda. aynı şekilde mangalar da iki tane tabii.neyse çok uzatttım :D

ben manga olarak yugiohu tavsiye etmemiştim sana ztn öyle herkesin hoşuna gidebilecek türden değil.meraktan sordun galiba :D

evet meraktan sordum :D
  2. Genelde yarıda bırakma huyum yokturda izlemeye tahammül bile edemiyorum işlenişi çok kötü. Savaşından tut çizimlerine kadar bayıyor beni.(Mechayıda sevmem) 1-2 bölüm izlemek için kendimi o kadar zorlamıştım. O animeyi izlemeye devam ediceğimi kesinlikle sanmıyorum (:

aynen ben mecha severim ama ilginç bi olay yok anime çok sıkıcı ve yavaş ilerliyor sinir bozan yerleri hiç saymayım savaş desen gözünü doyurmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.