Jump to content

Lynx

Kayıtlı Üye
    2080
  • Last visited

• Days Won

6

Lynx last won the day on May 21 2015

Lynx had the most liked content!

About Lynx

• Birthday 03/16/1996

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

11886 profile views

Lynx's Achievements

1. yaaaa beti samaaaa burdasın demek beti samaaaa :loveloveplz:

1. Show previous comments  9 more
    2. Beytize

Beytize

haha :'D aynen sen gittin ondan sonra çorap söküğü gibi olaylar peş peşe oldu :dizzy-crazy-rabbit-emoticon: beti sama diyoruz ama beti samamız yok ortada arada gelsede :oniontortureplz: forum bağımlılık gibi her şeyi bırak bunu bırakamıyosun ben onu anladım bu sene bide çok sevdiklerin oluyor onlarında etkisi var :loveloveplz:

3. Lynx

Lynx

Dimii. :loveloveplz: O zamanlar konuştuğum herkes de gitmiş sanırım tek sen kalmışsın. Ahh ah bunlar böyle işte ehueheu. :smoking1-onion-head-emoticon:Arada gelip kontrol etmek yetiyor çok takılmak da güzel değil yeni nesle bırakalım sahneyi ehueheu.

4. Beytize

Beytize

yeni neisl bu hale getirdi zaten ah ah :D aynen o dönemden herkes gitti pelinde fazla durmuyor :/ 

2. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

1. Show previous comments  19 more
    2. Haruka

Haruka

Açılın ben evlencem. :happiness-crazy-rabbit-emoticon: 

Bu ara dört bir yanım da düğün nikah zaten araya kaynarım. Ahahhss

Barış Bey Admin de evlenecekmiş demek nerdeyse. :cruch-onion-head-emoticon:  

Beti planı devreye sokalım bir ara. :cool-onion-head-emoticon:

3. Lynx

Lynx

Canın sağolsun Barış adminim. Ama evlenmeyip Madao olmaya niyetim yok ehuehehue.:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Seheeğğrrr~ :happy-onion-head-emoticon:Mayıs geldi diye coştu bunlar biran önce Ezgiyi ve seni verip sıraya geçmem lazım ehuehue. Gerçi daha Yücesan hanımcım var ehuehe.

Ben sinyal vericem saldırı için. :super-onion-head-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Başım ağrıyordu 3 saat uyudum yazmışsınız.

Vay Ay'ın Gözü projesini devreye sokacaksınız demek :D (Naruto)

Çok hevesli gördüm sizi evlilik için :P 

Şaka maka nasip işi birazda, olacağına varır ama zor iş. Baştan savma olacak bir iş değil, çevremizde örnekleri görüyoruz zaten

3. Birilerinin ne kadar da çok fanı, özleyeni varmıııııışşşş :happy-milk-bottle-emoticon:

Beth-chan üzme bizi gitmeeee turnaammm :cry-milk-bottle-2-emoticon:

4. Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke :beg-onion-head-emoticon:

1. Lynx

Lynx

Ayy nası şaşırıyorum böyle şeylere. :admire2-onion-head-emoticon: Teşekkürler düşündüğünüz için.

5. https://www.youtube.com/watch?v=X-0hVLx4vwg Hep böyle hapşuruyorum artık.
    1. Kadir-

Kadir-

Ahaha bu bölümde ne gülmüştüm ya asdghjkl :D:D

2. Songena

Songena

Hap-çiii benim stilim. Ajsjshh Ben de obama diyerek hapsurmak istiyorum :D

3. Lynx

Lynx

"Fiction!" da güzeldi. :D

6. Dandik şeylere bakmayın ben gördüm el yapımı çok almak istedim harika bişidi işlemeli falan.. Biri 500 biri 700 biri 1000di. <_< Dedim ok o zaman zengin olunca gelicem saklayın o zamana kadar. :lol:
  7. Adam Hokage olmuş daha ne olsun. :lol: Ama aslında böyle tüm karakterleri evlendirmelerini ben de beğenmedim bazıları melez olmuş gibi. Kendi klanları içinde evlendirseler daha iyi olurmuş yeni karakterlerle. Mesela Choujinin kızı. O ne ya.. Beklemiyordum o ikisini hiç.
  8. Ühühü.. T.T Badass bi erkek getirin..
  9. Sasuke Baruto'nun öğretmeni olacakmış vay be. :o Yalnız yeni nesil cidden iyiymiş. :lol: Bu günleri de mi görücektik. :P
  10. Ne dikkatlı okumuşsun sen askdjhasjfhas.
  11. Valla onu hiç birimiz anlamıyoruz tencere yuvarlandı kapağını buldu işte ahahah.. :D Evet benim de son. :lol:
  12. Ben şeyde çok umutluydum Kushina Narutoya demişti ya benim gibi bi eş bul kendine diye. :lol: Dedim kesin Sakura olucak. :lol: Gördüğünüz gibi koskoca kadın oldu kendine ait olmayan bir çocuğa bakıyor yazık ya kıyamam vurcam o Saskeyi. :angry: Sakuraya aşırı kızdığım yerler Narutoya sarılıp seni seviyorum demesi olmuştu hisleriyle oynadı. Bir de beni anlamıyorsun, Sasuke olsa kesin anlardı falan demişti.. Nerde anlicak Saske seni. :lol:
  13. Haayır ya Sakura başından beri iyiydi bence siz göremiyordunuz boşa mı Tsunade öğrenci olarak aldı kendine. :lol: Evet gereksizdi biraz ama iyi ki Sakura var dediğim yer de çok oldu. İkinci sezonda zaten kalbimi çaldı. :ph34r:
  14. Ben başlarda sevmiyordum Hinatayı. Çok sinir bozucuydu bişi yapamıyordu, aynı Sakura gibi Naruto-kun Naruto-kun diye dolanıyordu. İkinci sezonda Pain ile olan savaştan sonra helal be kızım yürü dedim ahahah. :lol:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.