Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Lynx kullanıcısının paylaşımları

1. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Haruka

Haruka

Açılın ben evlencem. :happiness-crazy-rabbit-emoticon: 

Bu ara dört bir yanım da düğün nikah zaten araya kaynarım. Ahahhss

Barış Bey Admin de evlenecekmiş demek nerdeyse. :cruch-onion-head-emoticon:  

Beti planı devreye sokalım bir ara. :cool-onion-head-emoticon:

3. Lynx

Lynx

Canın sağolsun Barış adminim. Ama evlenmeyip Madao olmaya niyetim yok ehuehehue.:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Seheeğğrrr~ :happy-onion-head-emoticon:Mayıs geldi diye coştu bunlar biran önce Ezgiyi ve seni verip sıraya geçmem lazım ehuehue. Gerçi daha Yücesan hanımcım var ehuehe.

Ben sinyal vericem saldırı için. :super-onion-head-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Başım ağrıyordu 3 saat uyudum yazmışsınız.

Vay Ay'ın Gözü projesini devreye sokacaksınız demek :D (Naruto)

Çok hevesli gördüm sizi evlilik için :P 

Şaka maka nasip işi birazda, olacağına varır ama zor iş. Baştan savma olacak bir iş değil, çevremizde örnekleri görüyoruz zaten

2. https://www.youtube.com/watch?v=X-0hVLx4vwg Hep böyle hapşuruyorum artık.
    1. Kadir-

Kadir-

Ahaha bu bölümde ne gülmüştüm ya asdghjkl :D:D

2. Songena

Songena

Hap-çiii benim stilim. Ajsjshh Ben de obama diyerek hapsurmak istiyorum :D

3. Lynx

Lynx

"Fiction!" da güzeldi. :D

3. Lynx

Katana

Dandik şeylere bakmayın ben gördüm el yapımı çok almak istedim harika bişidi işlemeli falan.. Biri 500 biri 700 biri 1000di. <_< Dedim ok o zaman zengin olunca gelicem saklayın o zamana kadar. :lol:
  4. Adam Hokage olmuş daha ne olsun. :lol: Ama aslında böyle tüm karakterleri evlendirmelerini ben de beğenmedim bazıları melez olmuş gibi. Kendi klanları içinde evlendirseler daha iyi olurmuş yeni karakterlerle. Mesela Choujinin kızı. O ne ya.. Beklemiyordum o ikisini hiç.
  5. Lynx

Bul Getir!

Ühühü.. T.T Badass bi erkek getirin..
  6. Sasuke Baruto'nun öğretmeni olacakmış vay be. :o Yalnız yeni nesil cidden iyiymiş. :lol: Bu günleri de mi görücektik. :P
  7. Lynx

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Ne dikkatlı okumuşsun sen askdjhasjfhas.
  8. Lynx

Valla onu hiç birimiz anlamıyoruz tencere yuvarlandı kapağını buldu işte ahahah.. :D Evet benim de son. :lol:
  9. Lynx

Ben şeyde çok umutluydum Kushina Narutoya demişti ya benim gibi bi eş bul kendine diye. :lol: Dedim kesin Sakura olucak. :lol: Gördüğünüz gibi koskoca kadın oldu kendine ait olmayan bir çocuğa bakıyor yazık ya kıyamam vurcam o Saskeyi. :angry: Sakuraya aşırı kızdığım yerler Narutoya sarılıp seni seviyorum demesi olmuştu hisleriyle oynadı. Bir de beni anlamıyorsun, Sasuke olsa kesin anlardı falan demişti.. Nerde anlicak Saske seni. :lol:
  10. Lynx

Haayır ya Sakura başından beri iyiydi bence siz göremiyordunuz boşa mı Tsunade öğrenci olarak aldı kendine. :lol: Evet gereksizdi biraz ama iyi ki Sakura var dediğim yer de çok oldu. İkinci sezonda zaten kalbimi çaldı. :ph34r:
  11. Lynx

Ben başlarda sevmiyordum Hinatayı. Çok sinir bozucuydu bişi yapamıyordu, aynı Sakura gibi Naruto-kun Naruto-kun diye dolanıyordu. İkinci sezonda Pain ile olan savaştan sonra helal be kızım yürü dedim ahahah. :lol:
  12. Lynx

Aynen ben de izleyemedim henüz. :lol: Korecesi var Korece izlemem ben. <_< Hinata aşık olunmayacak kız değil zaten de Naruto geri kafalı. :lol:
  13. Lynx

Yaaa Naruto Hinataya çok mu baktı kızcağız öldü Naruto Naruto diye.
  14. Lynx

Bence Saske artık çok seviyor Sakurayı ama görücez. -_- Benim karım çok güçlüdür dedi orda bi :bled1-onion-head-emoticon: oldum. :lol: Saradaya çok üzüldüm ama ben cidden ya. Ah o Saske yok mu. :angry: Sakuram benim canım. :wub: Ohh diyor ya inanmıyorum sana. :angry:
  15. Lynx

4-Sasuke'm.... :wub: Her zamanki gibi donuk, soğuk ve gıcık ama ben onu öyle seviyorum :P Gerçi Sarada'nın babasız bir çocukluk geçirmesi yüzünden eksi puan aldı benden :angry: 5-Üşeniyorum artık sonra yazarım :D Hala Saske diyor ya. :lol: Kızım ben başından dedim size Sakura mikemmel bi kız diye. Değerini bilmiyorlar, değerini. Diğer dediklerin cidden öyle, seride yine Baruto üzerinde durulsaydı baştan beğenilmezdi zaten. İlerde belki Baruto üzerinde durulur ama baştan Saradaya yönelmeleri iyi olmuş. -_- Aslında bakarsan başta ben de Saskeyi seviyordum ama artık sevmiyorum, Itachi gibi birini öldürdüğünden, iyice nefret ettim. Karini de vurmuştu hiç takmadan.. Saradayı bile tanımadı. Garip biri ya. Şu yeni çıkan bölümleri ben de zorla okuyordum. Maksat bitirmek için okuyordum hani. <_< Kishi farklı ve kaliteli bişiler yapsa da okusak.
  16. Lynx

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Yeni ekliyorum, Sebastian. :bled1-onion-head-emoticon: Yerim ya dlaskafasfas.
  17. Lynx

Aynen öyle yalan haber koyamazlar ya wiki gibi önemli bilgi veren sitelere. Yani bilemicem ben de ama. :ph34r:
  18. Gintama gibi başka anime var mı ya varsa önerin. 0.0

2. Amygirl

Amygirl

Ben de bazen öyle yapıyorum zaten 13 bölüm her bölüm 10 dk :D zart diye bitiyor :D

3. Witch

Witch

Zart diye :DDDDD bitiyor DDD: maalesef -.- kısacık yaa :|

4. Lynx

Lynx

Ahahah biliyorum öyle animeleri olsun daha iyi bazen anlık istiyorsun askldjasklfjasf. xD

Sket dance izledim ya çok güzeldi. :D

19. Valla ne diyim seninkini cidden beğeniyorum. 10 10
  20. Ahahah yeni gördüm ben cidden öyleymiş. :lol: Bayılıyorum yaaaa. :wub: Siyasetle bile dalga geçiyorlar. :lol:
  21. Lynx

Anlamadın mı sen okurken. :o http://media.tumblr.com/7089475cc8bf7ed166653470b2c8b4fd/tumblr_inline_neruwe8xSG1qi8ty6.jpg https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/11374747_1595986783991132_2116902672_n.jpg https://40.media.tumblr.com/c52ce657d140446d54afcf6dddddb80c/tumblr_nen9j9TEJr1r0rlowo2_1280.jpg Aile bağı bunlarrrrr. T.T
  22. Lynx

Nasıl ya çok hoş kız valla.. Itachiğğğ.. T.T
  23. Lynx

Sakura'yı nasıl sevmezsiniz ya..
  24. Lynx

Mitsuki spy çıkıcak. :ph34r:
    2. Lynx

Lynx

Spoiler oldu baya ama olsun bilmeyen kalmadı zaten askdjasfj Tenko. Evet mangada daha güzel. Genderbend Arcı güzelmiş de ben Monkey Hunter Arcını da sevmiştim Kagura da daha iyiydi. Kaguura Jasant asdjasf. Orda sesleri de değişmemişti ya çok gülmüştüm. xD

3. Songena

Songena

O arci da seviyorum. Madao' da şok gecirfi . Kagura hep ayni ayi. Ama bunda daha cok guldum ben. :D Genderbender daha ciddi herkes var onu cok sevdim ben. :D Mangada arci daha sevmistim. Tsukuyo' nun sesi eiii kusmuk. :(

4. Lynx

Lynx

Valla çok kakkoi olmuştu Tsukki. :D Hepsinin olması güzel zaten. >.< Nasıl biticek ne olucak çok merak ediyorum. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.