Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Lynx kullanıcısının paylaşımları

1. Lynx

İtiraf Köşesi

Yeter şu resmi yollamayın ya skldjhlasfasfas. Edit: Konu çok kaynamış minna.
  2. Lynx

İtiraf Köşesi

Ah~ Çok açıldı bu konu biliyor musun asdjaşsf. Olmuşsunuzdur yani.
  3. Lynx

İtiraf Köşesi

Hiç aşık olmadımlara inanmıyorum.
  4. Lynx

İtiraf Köşesi

Benim de yoktu lisenin yarısına kadar. <_<
  5. Seninki hiç anlaşılmıyor ki asşdjlasşfjasf başım dönüyor bakınca. Neyse konuya devam. :lol: Düzenleyin yahu biraz.
  6. Bunlar ne ya aradığınızı nasıl buluyorsunuz siz. Gelecek hafta cuma dungeon'a mı giriceksin asdlkasşflasf.
  7. Takmıyorum o tak demeden. :angry: Şarjıma bakıyor ya sjkdalfjasf. Ecchi klasörler yok seninki gibi merak etme. :angry:
  8. Subarashii~ Souji.. :wub: Ne dağınıksınız ya. <_<
  9. Clannad tabii ki. Daha listeyi görmeden Clannad dedim. -_-
  10. Lynx

Bul Getir!

Unutkan karakter: Güzelmiş bu Barış askljdaskjfgasg. Ben şemsiye taşıyan bi karakter alayım.
  11. Lynx

Bul Getir!

Aajsldkjasldj napim öyle karakter mi var yahu akdjlasf. Tamam alttaki bul bakim bi tane Ercan'a. :lol:
  12. Lynx

Bul Getir!

Aaskdnasldja manyak mısınız siz ya isteğe bak asdkljaskf beğenemiyorum gençler kotam dolu. :lol: Hımm oldu mu bilmem ama.. Beklentilerin belki farklıdır aşldkafa. Bana kana susamış bi karakter..
  13. Lynx

Bul Getir!

Favori gifim adşlasfjas. Sigara içen seksi bi erkek alayım. :lol:
  14. Lynx

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Tabiiki hediye vercektiniz kuso gakiler. :angry: Martta geldim. :angry: Neyse konu kaynamasın susuyorum. :angry:
  15. Lynx

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Nice yıllara inşallah. ^_^ Ya siz benim doğum günümü niye kutlamadınız. :mellow: Hiç mi profilime girmediniz. :angry:
  16. 1 ekle. :lol: Attaki 128.
  17. Nasıl bi rakam o ya. :lol: Alttaki 70.
  18. Lynx

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Orihara Izaya olabilir asşldkasşfjs.
  19. Lynx

Bul Getir!

Niye böyle bişi yaptın asdlşhs. Alttaki bana yüzen bi kız bul. :lol:
  20. Lynx

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim tabii ki. Alttaki sen Chuunibyou Demo Koi ga Shitai izledin mi?
  21. SAO benim için pek anlamlı bir anime her açıdan. -_- Aferin. Profil: 8 İmza: 10.
  22. Lynx

2015 Temmuz Animeleri!!!

Sana şimdi. :lol: Ya ben de bazılarına ısınamadım.. Working, Durarara izlemiştim sanırım birkaç tane daha izlediğim var ama hiç onlar için bi sezon daha beklemiyordum.. -_- Böyle yeni sezonlarını izlemeyince de yarım bırakmış gibi hissediyorum. Hastalık gibi bişi bırakamıyorum askdjafkljasf.
  23. Lynx

2015 Temmuz Animeleri!!!

Yok kuzum, şu ecchi animelere iğrenç bi yorum yapanaydı. <_< Sen de hakediyorsun da.. Güldüm seninkine.. :D İzlemezsin dimi yani şaka yaptın?
  24. Lynx

2015 Temmuz Animeleri!!!

Bikini Warriors ne ya askdjaslfhasf saçmalık. :lol: Serilerin %50si ecchi. Bazı animelerin de gereksiz yeni sezonları geliyor. O kadar animenin devamı beklenirken. <_< Neyse, güzelmiş bikaç ilgimi çeken şeyler oldu bakıcaz. <_<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.