Jump to content

Lynx

Üyeler
  • İçerik sayısı

2080
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Lynx kullanıcısının paylaşımları

1. Lynx

Bul Getir!

Ahahah bilmem. :lol: Bana da çok seksi bi karakter getirin. Kız erkek farketmez asdkaşsfja.
  2. Lynx

İtiraf Köşesi

Kızım senden iyi admin olur alkdjalsdjasd. :lol: Taşınsın bişi olmaz. :D Ben severim kaynatmayı asdadşasj. O zaman itiraf edeyim bari. Yarınki sınavdan korkuyorum biraz sakin olduğuma bakmayın. :ph34r:
  3. Lynx

Bul Getir!

Biri bana dış görünüşü çok korkunç ama içten çok iyi bi karakter versin. :lol:
  4. Lynx

İtiraf Köşesi

Nani nani kim sıktı size döviyim. :unsure:
  5. Lynx

İtiraf Köşesi

Noldu sizeee.. :o
  6. Lynx

Bu Söz Kimin?

Adını unuttum ya Mato muydu? Yanlışsa düzeltin, Fairy Tail. :lol: "Watashi wa akuma de shitsuji desu kara." B) Türkçesini yazmadım ama sorun olur mu bilen bilir zaten. :D Aaa onu bilmiyorum, alttaki üsttekinden devam et. :unsure:
  7. Lynx

Bul Getir!

Aaah ah.. Bana çok kawai bi couple. :lol:
  8. Lynx

Bu Söz Kimin?

Hohoo bugün oyunlarımız bol. ^_^ "Zura ja nai, Katsura" Aasjdakldjasld.
  9. Lynx

Bul Getir!

Bana çok kawaii bi bebek. :lol: Hahah iki tane oldu bi sonraki iki tane puriiiz. :P
  10. Lynx

Bul Getir!

Aasdjasdjk. Öğretmen getirin bana.
  11. Olmaz. :lol: Bıp bııııp yanlış. :lol: Alttaki daha beginner 15. :D
  12. Lynx

Bul Getir!

Kawaii.. Biri bana sadist bi erkek versin askjaskd. :lol:
  13. Bence de daha güzel üstteki üyeyi bildiğimiz için tahmin yapabilirdik. :lol: 80 değil. :D O zaman alttaki 120. :ph34r:
  14. Lynx

Kimdir O?

Gifimi mi çaldın nan alkdjaşlsjd. Akiyama Mio. ^_^
  15. Lynx

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Üf şu Koufuku Graffiti 12 bölüm hafttalardır bitiremedim o kadar sinir ki sırf bitsin diye izliyorum az kaldı bu gece dişimi sıkıp izlicem.
  16. Lynx

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Karıştı ya anlamadım ben pek.
  17. Söylendi mi bilmiyorum ama, Koufuku Graffiti. Yemek yapmaya yöneltebilecek bi anime olabilir. Ve yemeye. :bled2-onion-head-emoticon: Gecenin bi vakti izlemeyin. Bir de erotik bi şekilde yemek yemeleri yok mu. <_<
  18. Evet. :lol: Yorumları da siler heralde Barış admin. :D Biz de durmayalım fazla. -_-
  19. Vuhu seni bekliyordum. :lol: Doğru demişsin ben de aynılarını düşündüm ama hiç hatam çıkmadı gördüğün gibi. B) Aynen dayanamadım buldum ben. :lol:
  20. Lynx

Fairy Tail çok çabuk bitiyor zaten. Bende öyle olmuştu yani. ^_^ Ben hep ağlarım yiaa. :(
  21. Lynx

Aaskdjalsdj bende de Shojo diye bir bölüm var. :lol: İzle ya Nana iyidir.. Baya ağlattı.
  22. Lynx

Süper ya. :lol: Ben de izledim. :D Hijikata'yı seksi bişi bekliyordum geldiğinde şok oldum. :expulsion-onion-head-emoticon: Keşke sesleri değişmeseymiş dedim ama. Başkaları seslendirince komik gelmedi. Kagura ve Gin-chan'ın değişmesine, Shinpachi'nin değişmemesine alışmıştım ama o Kondo neydi ya goril falan olur demiştim ben ahahah. :lol: Aynen güzel yapmışlar animeyi izle fena değildi. ^_^ Bu aralar shojo animeler izliyorsun hayırdır. :lol: Nana izlemediysen izle. -_-
  23. Ne kuşu nan. :lol: Vay be Suzumiya Haruhi öyle bi forma yapmış ki yani aklımızda kalmış helal olsun. Anime aslında o kadar da güzel değil, Haruhi'yi çok seviyorum o ayrı. Edit: Buldum ama söylemiyim. :lol:
  24. ilk 2sini çıkartamadım ben de :/ Evet de sanki robotsumsu bişi diğerleri. :lol:
  25. Ahaha ben ilk ikisini bilmiyorum ya. :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.