Jump to content

SnoW_DeaD

Üyeler
  • İçerik sayısı

418
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

SnoW_DeaD kullanıcısının paylaşımları

1. Tabikide One Piece herşeyiyle farklı bir anime
  2. İlk bölümü çok sıkıcı olan bi anime animeye yeni başlayan başlayan devamını getirmezArkadaş ne Narutoymuş hiç One piece izledinizmi?
  3. Çok karakter var ama Luffy :D
  4. SnoW_DeaD

Fairy Tail

Vallaha 7 yıl olayı beni biraz soğuttu üstüne fiillerlar baya izlemedim şimdi yine başlıcam ama eski zevki alcağımı sanmıyorum birde bazı şeylerin kopya olmasıda pek hoş değil
  5. Hayır.Herkesin görüşü kendine anlatırmı farklılığını ama ne demek isterse onu der beni ilgilendirmez.Ne olduğunu anlamayanlara ben bile bazen büyüklere yönelik çizgifilm de geç diyorum
  6. Büyük animelerden başlatmak animede seçiciliği azaltır o yüzden kısa ama güzel serilerden başlatcaksın ve karşındakinin tarzına göre olucak o yüzden isim vermek zor ama Death Note ve Basiliski önerebilirim
  7. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

2 ileti önce yazdım dikkatli okursan
  8. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

Daha ayarlamadılar bildiğim kadarıyla Hazırlayanların çoğu izmirli ondan kaynaklı.İstanbulda kontakt yapılıyor
  9. Bleach ve hellsing gelicek
  10. Destiny in my hand

11. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

Onun için peruk var :D zaten yapcağım karakter içinde peruk kullanıcam
  12. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

Yapcağım karakter sürpriz olsun :D gerard sonra
  13. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

Yapcağım karakteri şuan söylemiyorum ama kostüm için yarın terzilere gidicem fiyat alıcam.Önceden natsu,zeref,gerard ve narutoyu düşündüm ama şuan kafamdakini kesinlikle yapmak istiyorum gerard yapmak kolay onuda bir ara ceket diktirerek yapıcam
  14. SnoW_DeaD

Ichimaru Gin Resimleri Anketi

Konu yanlış yere açılmıştır
  15. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

Hayır değil tabiki sadece giriş parasını ödemek yeterli
  16. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

Ee o zaman sorun ne ? :D İstanbulda kontakt olucak şuan elimde kesin bilgi olmadığından daha onun hakkında birşey paylaşmıyorum yakında onuda yazarım
  17. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

İzmir dışından gelcek arkadaşlara yardımcı olurum gidiş konusunda :D Halil abi bu seferkine senide beklerim :D Mesajlarını toplayarak yaz ya da editle post kasmayalım lütfen.Level atlamak içinde gereksiz mesajlar yazmayalım
  18. SnoW_DeaD

Katsudou Cosplay Partisi

Yok Ankara yazmışım ben oraya.Evet İzmir.İstanbulda bu sene kontakt olcakmı bilmiyorum ama olursa gelme ihtimalim var
  19. Etkinlik tarihi: 21 Haziran 2013(Cuma) İzmir Giriş ücreti: 15 TL Girişte herkese tadımlık(Yani 1 tane :D) özel sosuyla beraber karides ikram edilecektir. Ödüller: 1. PS 3 2. Figür 3. Manga Etkinlikler: 1. PS 3 turnuvası 2. Satışlar(T-Shirt, Manga, Figür vs. vs.) 3. Tanıtımlar(Anime, Manga, Manwha vs. vs.) 4. Ana etkinlik Ana etkinlik 3 aşamadan oluşacak: 1. Hazırlık 2. Başlangıç 3. Bitiş Etkinlik sayfası http://www.facebook..../strong></span>
  20. SnoW_DeaD

Hatake Kakashi FC

Ekle benide :D
  21. Eskiler bilir bazı şeyleri

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen buralara yazar mıydın ? :D

2. SnoW_DeaD

SnoW_DeaD

Yazarım niye yazmayım

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Yaz tabi ki yazma mı dedim ? :O Çok yazmazdın o yüzden söylemiştim. :D

22. O daha kötü ya burda olduğun halde takmıyorsun :D
  23. SnoW_DeaD

Monkey D. Luffy (FC)

unu ben açcaktım pof nese ekleyin en favori kahramınma
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.