Jump to content

SnoW_DeaD

Üyeler
  • İçerik sayısı

418
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

SnoW_DeaD kullanıcısının paylaşımları

1. Vay be Ezgi düşünceli olmuş başımıza taş yağcak ama aynısın bende dicektim :D
  2. Ya betiyi sen takma o hayal dünyasında yaşıyor :D
  3. Onlar bizle asıl nasıl baş eder :D
  4. Yine tekmi yakaladınız kankamı reziller :D
  5. Ben 3 yıl bi cod4 klanında forum moderatörlüğü server adminliği ve küçüklerin sorumluluğunu yaptım
  6. SnoW_DeaD

İtiraf Köşesi

Senin ağzını burnunu kırarım ne diyon la sen bizeSeher ne diyor bu camış ?
  7. SnoW_DeaD

İtiraf Köşesi

Lastiklerini kescez 8 kişi birde arabayı biraz yamultcaz :D
  8. SnoW_DeaD

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum fizikçiye komplo hazırlıyoruz arkadaşlarla
  9. Baktım sana güvenmiyorum biliyorsun :D
  10. Üyeliği bizden eski kanki baktım girmiyormuş meğersem :D
  11. SnoW_DeaD

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Angel Beatsin sonu ama az En çok One Piecede Acein ölümü ağladım bu sahnede
  12. Ben anime genel kısmına olabilrim sadece bi konuysa one peice kısmı olablir halil abi.Benim hoşuma gitti fark etmez senin seçimin güzel :D
  13. SnoW_DeaD

boa hancock ile söyleşi

Op sever burda az
  14. SnoW_DeaD

Jozu tanıtım (alıntıdır)

Sanmam :D ama yazan ben değilim herşey olablir oda bu :D
  15. SnoW_DeaD

Jozu tanıtım (alıntıdır)

Eline sağlık
  16. SnoW_DeaD

Hey Jinbei Tayfama Katıl.

Sen one piece izlediğine eminmisin ? :D Marco denizkızı anka marco dan bahsediyoruz demi şu kizaruyu döven :D
  17. SnoW_DeaD

Bende öyle düşünüyorum ama jimbei olmucak o kişi
  18. Bende diyorum bu imza nedir sonra bu konu gözüme ilişti meğersem ben varmışım hayret :D teşekkürler bu aralar ortalarda olmasamda burda olduğumun bilinmesi güzel :D
  19. SnoW_DeaD

Daha öncede mangasını okuyan arakdaşlar bunun konusunu açmıştı o yüzden pek şaşırtıcı gelmedi ama mangayı takip etmediğimden bende sonucu bilmiyorum katılır umarım çünkü balık adam lazım.ama galiba katılmıyordu
  20. SnoW_DeaD

boa hancock ile söyleşi

İlginç bi çalışma olmuş
  21. SnoW_DeaD

*İlgi çekici başlık*

Yav he he :D
  22. SnoW_DeaD

*İlgi çekici başlık*

Selcan toprakezgiyle fazla takılma sana tavsiyem :D
  23. SnoW_DeaD

Akainu vs Enel

'Dövüşçülerimiz hazır başlayalım' burdan sonrasını okumadım okuduğum kadarına cevap yazıcam Enelin ışık hızında gidememesinin sebebi zaten ışık hızında giden bir logia var 2 tane olsa abez olurdu.bu kişide kizaru. 1-Enel o kadar zeki biri değil burnuhavalarda bir kişi ve zekasını kullanırken görmedik tabi varsa öyle bir zeka.ancak akainunun marinfortdaki savaş stratejisini gördük ve wbye olanları unutmayalım. 2-Dayanıklıkta havada karada akainu alır :D 3-dediğin gibi op dünyasında magma en sıcak şey o yüzden akainu alır ve öldürmeside hakiyle olur.hakisini görmedik yok dedin öyle bişey okumuştum nese gokunun yiğeni bile haki öğrenmişken akaiunu en güçlülerinden olup haki bilmese saçma olur kral haki olmayabilir ama diğer hakilere sahip. 4-akaiunun sıcaklığından hızıyla anca kaçar ama saldırı yaptığında illahaki magmanın sıcaklığını hissedicek ve enel bundan zara görücek 5- 3 de yazdım cevap Dipnot:Luffy hakisiz halde bu kadar ağzını burnunu kırdıysa enelin hakili haliyle ne yapcağını merak ediyorum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.