Jump to content
Türk Anime TV Forum

kardanadam

Üyeler
    4
  • Son ziyareti

kardanadam hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

1. Cevaplar için teşekkürler. O zaman istek de bulunabiliyorsak, Steins Gate 0'ın bluray versiyonu yüklense çok daha güzel olurdu ileride izleyecekler için. Çünkü TV versiyonunda kan gibi sansürlenen şeyler bir yana düzeltilen bir sürü çizim hatası da var. Emekleriniz için teşekkürler.
  2. Sizin mantığınıza göre türkçealtyazı, dvixplanet(planetdp) gibi sitelerde de paylaşılmasın. Ayrı altyazı olmadığında Türkçe şekilde izlemek isteyenin düşeceği tek yol korsan izleme siteleri kalıyor. Animeyi orijinal bluray olarak alıp internette bulduğu çeviri ile izleyen çok tanıdığım var.
  3. Öncelikle merhaba. Steins Gate 0 altyazısı ararken dolana dolana forumunuza kayıt oldum. Uzun zamandır dikkatimi çeken bir şeyi sormak istiyorum. Gömülen altyazılar neden ayrı olarak paylaşılmıyor? Birisinin çalıp kendi ismini koyacağı gibi sebeplerden mi yoksa başka bir sebebi mi var? İlk sebep ise türkçealtyazı gibi platformlarda insanlar neden çok uzun yıllardır altyazı paylaşıyor? Steins Gate 0'ın altyazısını ararken sağolsun EvenCatsCanDie'dan ilk 13 bölümü indirdim fakat o da yarım bırakmış. Altyazılar ayrı olarak paylaşılıyorsa üzgünüm. Steins Gate 0'ın altyazısını nasıl bulabilirim?
  4. kardanadam

( 24 / 23+ ) Steins;Gate 0

Öncelikle emeğiniz için çok teşekkürler. Serinin bluray versiyonuna sahibim fakat onda kullanacak altyazı bulamadım. Altyazıları ayrı olarak paylaşabilme imkanınız var mı?
  • Yeni Oluştur...