Jump to content

sıla

Kayıtlı Üye
  • Content Count

17
  • Last visited

1. -belki ailemi tanımadım ama iruka-sensei ile geçirdiğim zamanlar bir babayla geçen zamanlar gibiyse.... seninle geçirdiğim zamanlar sasuke... bir kardeşle geçirilen zamanlar gibiyse yanılıyorsun.... benim bir ailem var ve ailemin dağılmasına izin vermeyeceğim. naruto
  2. ay çok duygusalım :'( narutonun sasukeyle savaşırken sasukeye belki ailemi tanımadım ama iruka-sensei ile geçirdiğim zamanlar bir babayla geçen zamanlar gibiyse.... seninle geçirdiğim zamanlar sasuke... bir kardeşle geçirilen zamanlar gibiyse yanılıyorsun.... benim bir ailem var ve ailemin dağılmasına izin vermeyeceğim.demesi
  3. JjZ8ANTWpCY&feature yorum sizin
  4. rock ağırlık basar ama güzel olan herşeyi dinlerim black eyed peas-linkin park-manga-coldplay-SHINee-mor ve ötesi rihanna-hatsune miku , öyle ya işte
  5. akikan 10-11-12 another 11-12 zetman 1
  6. 11 bölümü çıktı 12'de galiba bu çarşamba çıkacakmış kesinlikle öneririm bir oturuşta 11 bölümü birden izledim özenle yapılmış bir anime
  7. ben ejderha çağırmaktan vazgeçtim(ateş üfleye bildikleri halde)sıcak hayvanlar değiller.Onun yerine my little pony çağırırdım(Tercihen gökkuşağı renginde :P) ::)
  8. şey narutoda dev kurbağalar varsa ejderhanın olmaması biraz zor gibi :D
  9. bence başlık herşeyi anlatıyor hayvan çağırma tekniği ile hangi hayvanı çağırırdınız? ::)çok düşündüm ben kesin ejderha çağırmayı isterdim >:D sonrada küçük kardeşimin üstüne salardım. >:) intikam vaybe sasukeyi kes
  10. çok beğendim gülmekten gözümden yaş geldi.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.