Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Birilieri de facebookta açtıkları sayfanın ismini değiştirmiş :P hem de daha önce önerdiğim isim yapmışlar :P işte sakalımız yok ki :P

2. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Tamam Bro :ph34r:
  3. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Cık burda olmaz :D Ben d bilmiyorum tam yazılışını ama o anlama geliyor :D Eski ama çizimleri iyiydi. Zaten sadece çizimleri iyiydi :D
  4. Amygirl

Tite Kubo’dan Bleach Animesi Açıklaması

ben mangasını okumuyorum <_< Bilgisayardan manga okumasını sevmiyorum -_- Animesini istiyorum banane banane :D :D
  5. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Bu Japonların hayal gücüne hastayım :D Tunç sana birkaç şey önerirdim de yanlış anlaşılırım şimdi :D Erkekler önersin :D
  6. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Hehehehe :D Slimjack Aika Zero Ova'yı izledim ben ne salak animedir o öyle :D kzı kıza ateş ediyor diğer kız vurulurken elbiseleri parçalanıyor :D :D
  7. Amygirl

Vampire Knight Final Tarihi

Bu forumun kızları hep anarşist ya :D :D :D
  8. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Ayıpsın datluuum :D Ezgi'ye tamamen katılıyorum :D Kus Eren :D
  9. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Baklava getirdim :D
  10. Amygirl

Tite Kubo’dan Bleach Animesi Açıklaması

Cevaplanmamış çok soru ile bitirdiler animeyi yaa insan devamını bekliyor :(
  11. Amygirl

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Kenpachi gelmiş geçmiş en orijinal karakterdir yaa :o hiç sevilmez mi :o adamım benim :wub:
  12. Amygirl

Goz Nuru Cizimler (1 yeni Cizim eklendi)

Bir ayda bu kadar ilerleme :o suggeeeee :o beni forumdakiler bilirler ben daha 62den tavşan yapma seviyesindeyim :D :D
  13. Amygirl

Goz Nuru Cizimler (1 yeni Cizim eklendi)

Toptan bakınca tıpkısının aynısı değil ama güzeller :D Ellerine sağlık... Özellikle gözleri çok farklı ve güzel çiziyorsun bana göre :D
  14. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Hell Yeah B) gözümüz gönlümüz açıldı B)
  15. Amygirl

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Tsuruga Ren'im naaptı sanaa :o :( :( :( ay birisi bir karakterden nefret ediyor diye hiç bu kadar üzülmemiştim :( benden nefret etmişsin kadar üzüldüm :( böhöhöhöhöhöhöhöhö :(
  16. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Dün birisine daha anlatmıştım tecrübe ve hız kazandım B) Bu arada bana Amy demen yeterli ;) Bir resim daha ekleyeyim durun :D Alın size HOTD kızları:
  17. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Artık nasıl bir foto paylaşıyorsam :P göstermiyor bile :P nihahahaha merak edin :D :D imza düzenleme bölümünden özel BCode a tıklayacaksın. Yazı tipinin solunda bu kod. Oradan spoiler i seçeceksin tamam a tıklayacaksın ortasına gelip Resim yerine tıklayacaksın ve resmin URL sini yapıştıracaksın :D umarım anlayabildin :D
  18. Amygirl

Ecchi FC [+18]

nandeee :o görünüyor bende ama :( bağlantı olarak koyayım o zaman :huh:
  19. Amygirl

Benim söyleyebildiğim tek Japonca açılış şarkısı şey: Orekasü naide shirini aiwa.... İşte en son da Watashiba watashiba watashiba Candy :D :D
  20. Amygirl

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Kuroshitsuji'nin finali beni çok şaşırtmıştı :huh: tabi ikinci sezondan bahsediyorum :D hoşuma gitmişti finali Code Geass'in finali de iyiydi. Sonra bakalım başkaaa GTO'nun finali de kendisi gibi bombaydı :D bence her animeseverin izlemesi gereken bir seri :wub: En sevdiğim son bölüm Lovely Complex'indir ama :D arada açar gülmek için izlerim :D Ano Hana'nın da son bölümü güzeldi... Ağlamak için birebir :(
  21. Amygirl

Ecchi FC [+18]

Location bölümünde Nirvana yazıyor. Adam yalan söylememiş gerçekten de orda :D Alın size doktordan temiz resim :D
  22. Bana dışı polar kaplı sıcak su torbası almış... Anne işte yaa :) Severim onu ben :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

seninki tam tersi olmuş :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ona sarılıp uyursun artık :d

4. Amygirl

Amygirl

şu an polar kazağımla atletimin arasına aldım çıkıçıkıçıkıçıkı deyip sağa sola sallıyorum :D

23. Amygirl

Bi Whovian'dan Karalamalar

Sen çok yeteneklisin yaaa :o :o :D
  24. Amygirl

Bi Whovian'dan Karalamalar

Bence gayet hoş ve başarılı çizimler :D Yalnız ikinci çalışmana 07 Ghost demişsin ama sanki kız Stardust Wink'ten gibi geldi bana??? Bir de Sebastian var orada :huh: Keçeli kalemle İtachi'ye bayıldım :o İmzan hangi animeden bu arada :D
  25. Amygirl

Akaku akaku akaku :D :D iyi güldürdün yerim seni :wub: :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.